Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Ženske, poročene s kurbirji

Default avatar

Milan K.

Ponavadi pravijo, da tega ne bi prenašale. Da bi se jim dedci gonili okrog. Prepoznavne po tem, da so najbolj penaste in brezkompromisne v debatah okoli prešuštva. Na prvi pogled zajebane, da si res ne bi upal... Poročene pa v glavnem ravno s takimi kalibri. Nekaj mojih znank in dve sestrični spadajo v to kategorijo visokih moralistk, ki jim zakonski partnerji v domače gnezdo bolj ali manj redno vnašajo vonj po drugih ženskah, en svak tudi po moških... One pa nekako tega menda ne zaznajo, kar soseska voha že po ulicah in hodnikih. Ljubice takih tipov ponavadi pravijo, da se raje dajejo dol s poročenimi, ker menda oni te prepovedane spolne aktivnosti držijo zase, da se ne bi zajebali z govoricami, ki bi prej ali slej prišle na uho domače idile. No, zanimivo, da vseeno vsi o tem vse izvemo. Poročeni sodelavci svobodnih pogledov na strastna razmerja so mi sami od sebe pri kofetu nesebično delili nasvete, če bi morda slučajno pri kateri njihovih soudeleženk greha kdaj tudi sam kaj probal. Po šihtu v bifeju pri pivu so šli že v detajle... Enkrat mi je pri obisku pri tastarih moja mati govorila o kurbariji mojih svakov. Mi je na trenutek kar sapo zaprlo. Če je moja na pol farška mat s tem seznanjena, kdo potem ni?! Očitno ne njune žene? Vedo za vse trače v soseski, samo za tiste, ki se tičejo njihovih mož ne? Ko smo s frendi malo analizirali ta pojav, smo prišli do sklepa, da gre pri ženah kroničnih fukfehtarjev za nek perverzen fetiš. Mislim, da dobro vedo, kaj jim tipi počnejo za hrbti, ampak jih očitno rajcajo njihove besede v (podzavestnem) efektu slabe vesti. Namreč vem, kako se ti tipi recimo po telefonih s svojimi ženami pogovarjajo. Še po dvajsetih letih zakona jih kličejo "ljubica", "srčica", "lepotička", pa čeprav je grda ko krastača, ampak iz nekega črvičenja zapoznelega glasu morale ali česa že ponavljajo te sladkorne refrene. Noben navaden ti se po tolikih letih zakona s svojo ženo tako ne pogovarja. Prevaranim babam očitno ravno to paše. Ta umetelna pozornost, posipana z drobljenim cukrom klišejskih komplimentov. Če torej slišiš babnico, kako v kakem ženskem krožku za mizo glasno zatrjuje, kako bi svojega desca s sekiro kastrirala na licu mesta, da kaj napačnega izve, gre po vsej verjetnosti za ženo kakega pojavega cucka, ki ne izpusti iz tac nobene prilike za snidenje s hepatitisom, gonorejo ali sifilisom.
Default avatar

Marko

Ljudje, ki radi lažejo drugim, radi lažejo tudi sebi. In celo verjamejo si. :)
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Dater

Milan K. je napisal/a:
Ponavadi pravijo, da tega ne bi prenašale. Da bi se jim dedci gonili okrog. Prepoznavne po tem, da so najbolj penaste in brezkompromisne v debatah okoli prešuštva. Na prvi pogled zajebane, da si res ne bi upal... Poročene pa v glavnem ravno s takimi kalibri. Nekaj mojih znank in dve sestrični spadajo v to kategorijo visokih moralistk, ki jim zakonski partnerji v domače gnezdo bolj ali manj redno vnašajo vonj po drugih ženskah, en svak tudi po moških... One pa nekako tega menda ne zaznajo, kar soseska voha že po ulicah in hodnikih. Ljubice takih tipov ponavadi pravijo, da se raje dajejo dol s poročenimi, ker menda oni te prepovedane spolne aktivnosti držijo zase, da se ne bi zajebali z govoricami, ki bi prej ali slej prišle na uho domače idile. No, zanimivo, da vseeno vsi o tem vse izvemo. Poročeni sodelavci svobodnih pogledov na strastna razmerja so mi sami od sebe pri kofetu nesebično delili nasvete, če bi morda slučajno pri kateri njihovih soudeleženk greha kdaj tudi sam kaj probal. Po šihtu v bifeju pri pivu so šli že v detajle... Enkrat mi je pri obisku pri tastarih moja mati govorila o kurbariji mojih svakov. Mi je na trenutek kar sapo zaprlo. Če je moja na pol farška mat s tem seznanjena, kdo potem ni?! Očitno ne njune žene? Vedo za vse trače v soseski, samo za tiste, ki se tičejo njihovih mož ne? Ko smo s frendi malo analizirali ta pojav, smo prišli do sklepa, da gre pri ženah kroničnih fukfehtarjev za nek perverzen fetiš. Mislim, da dobro vedo, kaj jim tipi počnejo za hrbti, ampak jih očitno rajcajo njihove besede v (podzavestnem) efektu slabe vesti. Namreč vem, kako se ti tipi recimo po telefonih s svojimi ženami pogovarjajo. Še po dvajsetih letih zakona jih kličejo "ljubica", "srčica", "lepotička", pa čeprav je grda ko krastača, ampak iz nekega črvičenja zapoznelega glasu morale ali česa že ponavljajo te sladkorne refrene. Noben navaden ti se po tolikih letih zakona s svojo ženo tako ne pogovarja. Prevaranim babam očitno ravno to paše. Ta umetelna pozornost, posipana z drobljenim cukrom klišejskih komplimentov. Če torej slišiš babnico, kako v kakem ženskem krožku za mizo glasno zatrjuje, kako bi svojega desca s sekiro kastrirala na licu mesta, da kaj napačnega izve, gre po vsej verjetnosti za ženo kakega pojavega cucka, ki ne izpusti iz tac nobene prilike za snidenje s hepatitisom, gonorejo ali sifilisom.
Sedaj pa poskusi vsaj na trenutek pozabiti na krscansko moraliziranje glede vtikanja v le eno luknjo in se vprasaj kaj zenske dejansko potrebujejo. Morda prav to sladkobesedicenje, pozorno obnasanje, itd kot na zacetku veze. In a je zvest tip, hladen do zene, res boljsi? Cisto tako... se sam vprasam. Pa nisem ne en ne drugi, ker nisem porocen ali v dolgotrajni vezi.
Default avatar

it

Dater je napisal/a:
Sedaj pa poskusi vsaj na trenutek pozabiti na krscansko moraliziranje glede vtikanja v le eno luknjo in se vprasaj kaj zenske dejansko potrebujejo. Morda prav to sladkobesedicenje, pozorno obnasanje, itd kot na zacetku veze. In a je zvest tip, hladen do zene, res boljsi? Cisto tako... se sam vprasam. Pa nisem ne en ne drugi, ker nisem porocen ali v dolgotrajni vezi.
Res je, ženske potrebujejo/-mo neko pozorno obnašanje, vendar iskreno.

Težko bi rekla, da je hladen tip boljši od tipa, ki sladkobesediči in hkrati posveča pozornost drugim ženskam (ali še kaj več). Pa tudi ne morem reči, da je slabši.

Včasih nekaj pozornosti ženski enostavno manjka. In si jo želi. Zelo želi. In včasih je tovrstno sladkobesedičenje kot neka tolažba, ko partnerka sicer ve, da je njen partner, hm..., kako bi temu rekli, naklonjen tudi drugim pripadnicam nežnejšega spola, vendar ji s tovrstnim dajanjem komplimentov celi dvome, jo tolaži in prepričuje, da je vse v redu, vse dobro, vse prav... Točno to, kar si želi slišati.

Sicer pa jaz osebno prisegam na iskrenost. Pa četudi boli.
Default avatar

Dater

Okay, pa razmislimo malo o iskrenosti...
Nekdo ti lahko rece, da si najlepsa na svetu. Ti postane toplo pri srcku. Lepo se slisi, a ne? Pa... ne ga basat, da gre za iskrenost. Trdim, da je iskrenost se najmanj cenjena na tem svetu. Pa ceprav jo bojda vsak zeli slisati. Resnica je pogosto prekruta, da bi z njo kar tako opletali. Zavija se jo v celofan. Olepsuje se jo. Izmika se ji. Ignorira se jo. Le povedati je nima smisla. So prehude posledice. Prav to, da se v vezi slej kot prej svobodno govori resnico marsikatero vezo ohladi...
Default avatar

Goldfish

Če se odločiš igrati na karte iskrenosti ter enako pričakuješ od drugih, ne vem zakaj so potem nekateri užaljeni, prizadeti, surlasti ipd. Tudi za to je potrebna zrelost, ki je ne premorejo vsi. Zato ne moreš biti z vsemi enakovredno iskren, ker tega ne bi prenesli.
Default avatar

Dater

Pravzaprav, vec ko imam opravkov z zenskami, in imam jih dosti, bolj vidim, da so odnosi eno veliko kalkuliranje in igranje. Na obeh straneh. Vcasih kaj poskusim cisto iz firbca, kot experiment, da vidim kako punce odreagirajo. In marsikaj mi je postalo dosti boln jasno. Iskrenost je danes domena naivnih idealistov, ki se slej kot prej opecejo.
Default avatar

Boom

Le kaj je tem moškim, da se v zvezi kar tako, iz niča, ohladijo in na lepem nobene pozornosti več? Mimogrede še podvprašanje: ste vesele prav vsake pozornosti, ne glede od koga prihaja ali obstajako tudi pri tem kašne razlike? Morda pa pozornosti od koga niso (več) tako zaželjene?
Default avatar

Robi...

[quote=""Milan K.""]
Prevaranim babam očitno ravno to paše.
[/quote]
Dvomim, da jim to paše. Gre se bolj za izbiro manjšega zla.
Ker poštenost, iskrenost, morala postajajo lastnosti, ki izumirajo, se je družba prisiljena na to prilagoditi in sprejeti kot neko nujno zlo, če še sploh kdo želi biti v nekem resnem odnosu. Kolikor še sploh lahko takemu odnosu rečemo "resen".
Pdobno kot ljudje grejo na volitve in izberejo manjše zlo, ker tako ali tako lahko izbirajo le med takšnimi in podobnimi nepoštenimi ljudmi. Tako ženske ali moški izberejo tistega za katerega menijo, da bo še najmanj nepošten in neiskren. In delujejo po principu, če že drugi lažejo in varajo, pa bom še sam, da ne bom čuden. :)
Default avatar

Goldfish

Robi noooo:))).
Po tvoji logiki si tudi ti izbiral in izbral manjše zlo?:) Čeprav se mi tvoja zdi lisica zvitorepka, namazana z vsemi žaubami:))).
Default avatar

enTip

Manjše zlo? Kje ste to pobrali? Zreducirali boste ljubezen in zaljubljenost na enostavno izbiranje manjšega zla
Default avatar

On_

Goldfish je napisal/a:
Po tvoji logiki si tudi ti izbiral in izbral manjše zlo?:) Čeprav se mi tvoja zdi lisica zvitorepka, namazana z vsemi žaubami:))).
A nisi ti pisala o tem, da je treba bit previden s kom si koliko iskren, ker vse ne prenesejo "brutalne iskrenosti"? :)
Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš.
(Galvin K.)
Default avatar

Marko

Dater je napisal/a:
Jaz pa bi sam vprašal, ali moški ne more besedičit in tega tudi resno mislit? Ali je res lahko le ena skrajnost (neiskreno besedičenje in pa hladna zvestoba)?
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Goldfish

On_ je napisal/a:
Goldfish je napisal/a:
A nisi ti pisala o tem, da je treba bit previden s kom si koliko iskren, ker vse ne prenesejo "brutalne iskrenosti"? :)
Točno tako. Saj to še vedno mislim.
Default avatar

Robi...

[left][/left]
enTip je napisal/a:
Manjše zlo? Kje ste to pobrali? Zreducirali boste ljubezen in zaljubljenost na enostavno izbiranje manjšega zla
Žalostno, ampak resnično.

Ljudje so pokvarjeni in varajo in lažejo. A ni tako ?
On_ je napisal/a:
Ribica se je spet zapletla v svoje lastne mreže. :)
Default avatar

Marko

enTip je napisal/a:
Se strinjam. Čuden pogled, žalosten.
Default avatar

Goldfish

Robi... je napisal/a:
[left][/left]
enTip je napisal/a:

Ljudje so pokvarjeni in varajo in lažejo. A ni tako ?
On_ je napisal/a:
Robi, ti se zapletaš. Še malo pa boš napisal, da si v odnosu, ker....kaj jst vem.
Default avatar

On_

Robi... je napisal/a:
On_ je napisal/a:
Ali pa napačno/preveč brezbrižno ocenjuje ljudi? ;)
Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš.
(Galvin K.)
Default avatar

Marko

Robi... je napisal/a:
[left][/left]
enTip je napisal/a:
Resnično za koga? Zame to ne velja. Jaz sem izbral najboljše, kar pa je seveda posledično tudi najmanjše zlo. Logično. :)