Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 12 kg shujšala, nič se ne pozna

12 kg shujšala, nič se ne pozna

Dajte mi povedat, ker vse veste. Sem se šla danes po dolgem času tehtat in mi tehtnica kaže 12 kg manj kot cca 3 mesece nazaj. Pozna se mi sploh nikjer nič. Sploh se nikjer nič ne vidi. 12 kg manj bi se moralo kje poznati ane? Sem že mislila, da morda tehtnica narobe kaže (drugače je skoraj nova). Sem šla po drugo pa kaže enako. Bolj imam občutek da sem se zredila kot pa shujšala. Že res, da so mi marsikatere kavbojke ratale prevelike. Lahko so se samo raztegnile.

Kaj vi menite? Obe tehtnici kažeta narobe? Res mi ni jasno zakaj se mi potem nikjer ne pozna, če sem res shujšala. Včasih se mi je vsak kg poznal. Res ne vem.

Če imaš 120 kil, je 12 kil, pljunek v morje. 😉

Res je, če si fejst okrogla, se na videz nič ne pozna, le kakšne hlače postanejo malce bolj ohlapne. Kar nadaljuj, sčasoma se bo že poznalo!

nova
Uredništvo priporoča

Ne vem, jaz sem shujšala za 10 kg, iz 60 na 50 kg in se mi zelo pozna. Tudi hlače sem mogla zamenjat.

Če bi shujšala iz 100 na 88, pa jih ne bi rabila.

Res je, odvisno je koliko si bila težka prej … Čeprav sem tudi jaz mislila, da sem ista, ko sem shujšala iz 50 na 40. Pa me je okolica prepričevala, ksaneje sem se sama poskušala (ko sem videla, da so mi hlače, ki so mi bile prej skoraj pretesne, zdaj ohlapne).

A hujšaš zaradi sebe ali zato da se pozna?

Kako praviš, da se ti ne pozna potem pa v isti sapi zatrdiš, da so ti kavbojke prevelike?
Če so ti hlače bolj ohlapne kot prej, je stvar očitna a ne?
Se pa zna zgoditi tudi tole (ampak v tem primeru ti hlače ne bodo ohlapne): si na strogi dieti, zgubiš nekaj kg, lahko tudi veliko kg, samo izgubiš mišice, maščoba pa se veča. Na tehnici je manj kg, videti si pa slabše. Ker maščoba je lažja od mišic.
Pogost pojav pri dietah. Kg gredo dol, špeh gor. Videz pa vse bolj mlahav.

To bo zato, ker hujšate zaradi številk na tehtnici, ne zaradi oblike. Brez miganja je oblika bolj tako-tako. Cifre sploh niso pomembne, pomembno je počutje pa to, koliko okretnejšo se počutiš.

ja, glede na napisano…se mi zdi provokacija…ker očitn se nekdo norca dela,d a piše,d a se ne pozna, pa da je tehtnica pokvarjena, pa hlače se lahk raztegnejo…japaja…
vse očitno znaki,d a se pozna…sam ona jih noče videt in išče razloge drugje…
zdaj ti bom pa jaz nazaj mal provokativno napisala..očitn nočeš shujšat, ker vsak znak in dejstvo, ki kaže na to,da dejansko si že…si želiš razlagati kot da nisi…najboljš je da se zrediš nazaj in bo mir.

Ja pa saj to je. Zaradi sebe, da si bo bolj všeč, a ne? Če hujša, si bi najbrž všeč bolj ozka.
Kakšno hrano pa ješ? Mogoče si pred M, pa si samo napihnjena.

Si pomislila na zajedalce v prebavilih-trakuljo naprimer, kak metljaj?

Pri trakulji se hujšanje opazi. To je najnovejša dieta, ki jo lahko naročiš online.
Ne vem zakaj pravijo, da je nevarna, če pa sem videla dokumentarec, ko je tip nalašč konzumiral meso, ki je vsebovalo jajčeca te žverce. Kasneje jo je brez težav izločil.
Ceneje, kot operacija želodca pač… Najbrž pa ni prijetno, ko 2m sluzaste špage vlečeš iz anusa.

Pri trakulji se hujšanje opazi. To je najnovejša dieta, ki jo lahko naročiš online.
Ne vem zakaj pravijo, da je nevarna, če pa sem videla dokumentarec, ko je tip nalašč konzumiral meso, ki je vsebovalo jajčeca te žverce. Kasneje jo je brez težav izločil.
Ceneje, kot operacija želodca pač… Najbrž pa ni prijetno, ko 2m sluzaste špage vlečeš iz anusa.[/quote]

Tole si preberi.

http://www.slovenskenovice.si/bizarno/hujsajo-s-trakuljo-tvegajo-da-umrejo

_________________ [sub]Življenje je prekratko, da bi ga jemali resno[/sub]

Pri trakulji se hujšanje opazi. To je najnovejša dieta, ki jo lahko naročiš online.
Ne vem zakaj pravijo, da je nevarna, če pa sem videla dokumentarec, ko je tip nalašč konzumiral meso, ki je vsebovalo jajčeca te žverce. Kasneje jo je brez težav izločil.
Ceneje, kot operacija želodca pač… Najbrž pa ni prijetno, ko 2m sluzaste špage vlečeš iz anusa.[/quote]

Tole si preberi.

http://www.slovenskenovice.si/bizarno/hujsajo-s-trakuljo-tvegajo-da-umrejo%5B/quote%5D

Saj vem. Smrt tvegaš tudi s sprehodom po mestu. 😉
Nikakor ne zagovarjam takšnega hujšanja, ampak če pogledam z vzhodne strani: Azijci si pogosto vbrizgavajo vazelin v penis in prsi. Namen je povečanje seveda. Ko to poskusijo Evropejci ali Američani, se pa konča klavrno.

Tole si preberi.

http://www.slovenskenovice.si/bizarno/hujsajo-s-trakuljo-tvegajo-da-umrejo%5B/quote%5D

Saj vem. Smrt tvegaš tudi s sprehodom po mestu. 😉
Nikakor ne zagovarjam takšnega hujšanja, ampak če pogledam z vzhodne strani: Azijci si pogosto vbrizgavajo vazelin v penis in prsi. Namen je povečanje seveda. Ko to poskusijo Evropejci ali Američani, se pa konča klavrno.[/quote]
Si pa dala primerjavo, no. Azijci – ti bi še lastne iztrebke prodali in pojedli, če jih že ne – vse naredijo in spravijo v promet tudi smeti in prodajo tudi nam Evropejcem 😉


Si pa dala primerjavo, no. Azijci – ti bi še lastne iztrebke prodali in pojedli, če jih že ne – vse naredijo in spravijo v promet tudi smeti in prodajo tudi nam Evropejcem ;)[/quote]

Bi raje Američane? Industrijski silikon je boljši kot vazelin? Evropejce? Zanikrni poceni kirurgi v barakah bližnjega vzhoda? Jah, ne vem jaz, kakšno primerjavo ti hočeš, ampak trakulja je tukaj še najbolj naravna. Ampak še 1x ponavljam: NE odobravam takšnega hujšanja, da ne bo potem kakšnih pritožb ob prebavnih motnjah in ketnah iz riti.

New Report

Close