Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A so to ponaredki???

A so to ponaredki???

Prosim za razlago.
Hčerka si zelo želi Alstark, a stanejo 70€ in je ta znesek zame občutno previsok. Zdaj pa vidim na FB polno strani, kjer prodajajo Alstarke po 25-30€ in zraven piše, da so replike. A so to ponaredki al kako?

Sprašujem zato, ker mi ni jasno. A niso ponaredki prepovedani tam pa ljudje to javno prodajajo?

Kaj vem, pri meni cena odtehta svoje zato bom najbrž naročila tiste preko FB strani.

Replika je ponaredek.

Ne kupuj ji ponaredka all stark, ker na njih piše ali star, raje ji kupi čisto neke druge znamke, se najdejo cenejše, kot 70 eur.

Kar se pa odtehtanja cene tiče, pa kvaliteta ne odtehta. 😉

nova
Uredništvo priporoča

Če je na njih znak oziroma piše ime firme je to ponaredek.

Če boš kupovala “replike” preko neta, se pripravi, da lahko plačaš in nič ne dobiš 🙂

Lahko pa greš po “repliko” kam drugam v realno trgovino, kjer to repliko lahko tudi primeš v roko in pogledaš, če je dobro narejena. Eni hodijo v Bih in so čisto zadovoljni.

a to še matra mladino?

Lani je bilo se mi zdi v maju ali junija akcija v Massu, tamala (št. 34) jih je kupila za 35 eur, tavelika pa za 55. meni se je to zdelo zeloooo veliko in sem vso pot domov nergala in bila slabe volje. Sam ti povem, da nam še nobeni čevlji niso tolk dobr prišli, nosita jih non stop, so mehki, podplat je debelejši….V pralnem stroju se super operejo. Nosili jih nista le v največji zimi, sedaj so spet na nogah. zagotovo kupim spet, zares vredno denarja!
Ko bi me lani poslušali, od mene tega sigurno ne bi slišali!! haha… Srečno mami!

Sem poskusila en ponaredek All stark, narejene so bile tako slabo, da bi me ožulile v treh minutah. Ni nujno, da so tudi tisti, ki jih nameravate vi kupiti, tudi tako slabe, ampak vseno bi bilo bolje, če bi jih najprej vsaj na nogo nataknila. Jaz sem se nazadnje odločila za originalne.

če na njih piše ALI STAR je to replika:) ali pa če so samo podobne al starkam, sej teh copatov je miljavžent.

če so pa take kot original ampak narejene boguizanogu iz slabših materialov brez patenta ..pol pa je to ponaredek in ti ga lahko (če kupuješ iz tujine) carina zapleni in uniči.

Če ni denarja za originale, kupi kakšno drugo luštno obuvalo za normalno ceno. Meni se to zdi sama plastika. – ponaredki namreč. Pa sploh niso poceni!!!!!

Zdaj me pa resno zanima, kolikšna je splošna razgledanost osebe, ki sprašuje, če je REPLIKA PONAREDEK.

Res, ne moreš da verjameš.

Boš stran vrgla denar, če boš kupila repliko. Takoj se bodo strgali. Raje počakajte na popuste in kupite original.

naša si je že kupila originalne za 65 evrov ,upam da zdržijo nekaj let in tudi meni so apsolutno predragi!

No, končno ena, ki razlikuje med repliko in ponaredkom.

Moje vprašanje pa je, koliko je hči stara? Če je majhna, ne bo niti vedela, da ima repliko. In bo čist vesela. Če pa je starejša, pa verjemi, ne bo zadovoljna z repliko saj bo mogoče tudi izpostavljena zezanju vrstnikov. Potem obstajata dve možnosti – ali nakup povsem drugačnih podobnih superg ali pa naj prispeva zraven pri nakupu.
Moja hči si je pred leti (konec OŠ) zamislila nakup UGGic. Me je skoraj kap ko sem zvedela za ceno. Replik ni želela, ker to nosijo wannabiji, pa tudi kvalitetni niso tako, se takoj ponosijo, razšvedrajo. Imela je žepnino itn, in je sofinancirala nakup. Naj povem, da je na te škornje pazila kot na pučico svojega očesa, dolgo in lepo jih je nosila. V gimnaziji je kupila nove, tokrat jih je financirala sama iz štipendije in študentskega dela.

Jaz imam tudi ponaredek moja prijateljica pa original. ČISTO iste so. Platno je isto, guma je ista, šivi so isti (moji majčkeno slabši). Nalepka je ista… Kupila sem jih za 10 eur. Nosim jih samo na koncerte in kakšne outdoor evente. Skratka ne vsak dan.
Škoda denarja za original, res predrage. Do sedaj ni še nihče ugotovil, da je fejk.

New Report

Close