Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek imam lep telešček in nosim številko 38

imam lep telešček in nosim številko 38

Katero številko konfecije nosite? Jaz imam res lepo postavco in nosim 36, 38 številko.- odvisno od kroja:)
Meni se zdijo vse predebele, ki imajo večjo številko kot 38;)

men isto…že 38 se mi zdi včasih preveč,sama imam 34 ali 36.

mater si debela in zavaljena

Konfekcijsko številko lahko spremeniš, pameti ne.

Nosim št 38,včasih pa 36-odvisno od kroja

zelo zanimiva tema hwhhehehehe.UČASIH SE UPRAŠAM KAJ SE MOTA TEM AVTORCAM PO GLAVI,DA USPEJO STIPKAT TAK NEUMEN POST.

Idealna številka je 32-34.Tako,da avtorica spadaš med zavaljene.Kr manekenke poglej,s štv 38 so prave debeluške.

40 ali 42, odvisno. Vsako sezono večjo. Kaj pa zdaj?

Lahko bi še zraven napisala konfekcijsko številko IQja, ponavadi so take kombinacije zanimive 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [b][i]>>> Nasmeh je najkrajša razdalja med ljudmi <<<[/i][/b] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [img]http://shrani.si/f/3M/to/IrHmRpg/mickeeena.jpg[/img]

imam lepo glavo in nosim kapico št. 30, včasih 28


Zgornjo glavo ali spodnjo??

hahaha-dobra,
glej pri višini tam negi 158-168cm ni ne vem kaj,če nosiš 36-38,to bi lahko rekla,da si fajn slokica,če bi merila v višino tam negi 175-180,a ne in imela 60-65kg
tak,da se kar lepo tolaži
aha pa lepa postavica ni največ vredna v življenju,tak da,……

Mene kar strese, saj je v modi vedno večja suhost …


Zgornjo glavo ali spodnjo??[/quote]

hahah,mene tudi zanima,nooooo :-)))?!?

… še na včeraj, … Delam v šoli in imam vpogled v moderni starševski trend. Mame resda suhe postavce (ne rečem, da je vse lepo, kar je suho), ampak obrazi … izpiti, postarani, … težko določiti leta, res.

Po eni strani priznam, bi rada shujšala, čeprav nisem med zavaljenimi, ampak takle … deset kil dol bi bilo pa enkratno. Toda kam z obrazom pri štiridesetih …

Raje kila več, res.

Prva, ki je odprla post, ji je bilo dolgčas, jest grem pa nazaj za šporget.

Ne razumem obsedenosti. A nisi brala, da tudi številke, ki so delane za evropske deklice, ne štimajo in je raziskava pokazala, kot praviš ti, da boš enkrat oblekla npr. 36, drugič pa 38, naslednjič pa morda 42?
Sem vitka, ampak se lahko igram s številkami konfekcije, pa to še zdaleč ne pomeni, da sem debela. Ker bo določen kroj govoril, da bi morala obleči konfekcijo npr. 40, drug pa morda le 36.

Meni je bolj fascinantno, zakaj debelosti ne prenesete v možgane, kjer se najde še kaj zanimivega … Zato ob takšnih navajanjih lepa postavca nič ne da k izobilju celote.

Lepo avtorica da si šlank,dobr zate,ti prvoščim. Vendar jaz mislim da debelo je vse od konfekcijske 44 naprej.. Ne od 38. To te moram popravit.

Jaz imam 175cm in nosim 54 konfekcijsko,včasih če je italijanska firma,italijančki so majhni vzamem 56. Številko noge imam pa 40 ali ker imam široko stopalo 41. Odvisno od modela čeveljčka.

Za glavo,pa imam tako lepo sivo kapico s cofkom.. :))

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Bruh, ker naslov teme… Jaz nosim 34/36, odvisno, pa zlo drobčkena ravno nisem, imam vse obline na pravih mestih. Ampak sem tudi bolj majhna (163 cm). Drugih pa ne ocenjujem, se pa ne strinjam s tabo, da so ženske s konfekcijo večjo od 38 predebele. Ja morda da gre za kak odvečen kilogram, če ženska pri moji višini nosi številko 40, ampak to še ne pomeni, da je debela.

Jaz nosim št 46, plus minus 2. Sem pošteno zašpehana.

Postavca in konfekcijska številka sta mi zadnja skrb na svetu. Prejšnji teden sem slučajno kupila dvoje hlač in tri majice, ki so mi bile zelo všeč. Drugače sploh ne bi znala povedati, katero številko nosim.
Med sodelavci se zelo dobro razumem z eno ekstremno suhico, eno malo bolj zalito, ampak zelo seksi samsko 30-letnico, eno 44-letnico zelo nesimetrične postave in eno ekstremno debelo žensko (ima okoli 160 kg), ki ima od vseh v našem kolektivu najlepše lase in najlepše obrazne poteze.

In se ob prebiranju Mon-a in te teme sprašujem – v čem točno je prednost konfekcijske številke 36? Misliš, da je tvoja super postavca zagotovilo za zadovoljstvo v življenju?

No vidiš, a naj potem po tvojem in avtoričinem kopitu rečem, da sta absolutno predebeli, ker bi mi ob tem kaj zameglilo presojo? Ker imam nampreč sama le 173 in ubogih 60 kg in še vedno lahko nosim konfekcijo, ki sem jo že navedla. In pravzaprav sploh ni konfekcija tista, ki je kriva, da si ne boste pokvarile pogleda in si zato raje naštimajte špegel. Ker bo bolj verodostojen. Za vaše poglede, ki vejejo iz popačenosti.

Kaj bi potem lahko rekla, da si pač bajsa, če lahko padeš celo v konfekcijo 36 pri 10 cm manj? Zakaj se kilogrami ne porazdelijo tudi malo v možganski del in bi bilo veselja, če bi bilo tudi zgoraj kaj več kalorij. Tam ni številk, vsaj takšnih ne, s katerimi se ubadate.

Ubožica…38, za hlače, krila – ok, kaj pa zgoraj? Če si 38 zgoraj, razumem, zakaj si napisala ta post…;)

Samo me zanima, koliko si ti stara?

Pri 16, 18, 25 in 35 letih sem jaz tudi nosila 38 št. Če bi mi pa zdaj 60+ bile prav tiste stvari, bi me pa verjetno vsi spraševali, če sem prišla iz taborišča, da o povešeni in zgubani faci sploh ne govorim. Ko prideš v leta, je nujno, da imaš nekaj kg viška, že zaradi morebitnih bolezni, zgubanosti itd.

Men se pa zdijo vse take kot ti DEBILNE, ok?

Nekatere se ne obremenjujemo toliko s telesno težo in videzom sploh, ker v večini primerov od tega itak nič nimamo. Hranim se povprečno, gibljem se tudi nekako povprečno in postavo ima tudi povprečno. Meni je vseeno, če dobim 10 kg + saj bom na vseh področjih na istem kot sem sedaj, mož me ne bo nič manj naveličan kot me je po dolgih skupnih letih. V službi me bodo izkoriščali ne glede na to ali sem suha ali debela in plačo bom imela enako v obeh primerih. Ženske mi suhosti ne zavidajo saj nisem lepotica, moški me ne bodo gledali nič drugače, če se zredim. Tako, da bi bil že čas, da prenehate za vse kar se vam dogaja slabega kriviti svoj izgled in težave s težo. Za najtnike mi je jasno, da jim zunanji izgled veliko pomeni za odraslega človeka pa je vsebina kar pomenljivega pomena.

Nosim številko 50, 52. Pa še to zato, ker se nas je Kik usmilil in je številka 50 to, kar je bila nekoč 56.
Visoka sem 160 cm in imam 110 kg.
Še številko noge, ten kože, dolžina trepalnic? 🙂

New Report

Close