Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pokrov/obroč od wc školjke GOR ali DOL ?

Pokrov/obroč od wc školjke GOR ali DOL ?

Danes sem bil na obisku in bil deležen od enega para “simpatičnega” kreganja zaradi pokrova od školjke. ONA njemu skozi teži, da naj po opravljeni potrebi spusti pokrov dol, on pa skozi pozabi. Sicer sta se pol ure zaradi tega pol še prepucavala, ampak smo se tudi nasmejali 🙂
Moja bivša je bila tudi alergična na ta pokrov in zaradi nje, imam še danes navado spuščati pokrov ( obroč ) dol, čeprav živim sam in pred vsakim lulanjem moram obroč dvigniti :)))

Res me zanima, a vas je veliko takih punc ki ste alergične na te pokrove, ali sem jaz pač na take naletel?
Če to drži da ste, me pa zanima zakaj? Iz kerega razloga? Ker vam je težko spustiti obroč dol, ko greste lulalti? Pa brez heca no, res me zanima 🙂

Jaz ne vidim pointa ali je obroč gor ali dol, po mojem je samo stvar navade 😛

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [b][i]>>> Nasmeh je najkrajša razdalja med ljudmi <<<[/i][/b] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [img]http://shrani.si/f/3M/to/IrHmRpg/mickeeena.jpg[/img]

Pri nas moški del lula sede. Ne le da je bolj higienično, je tudi bolj zdravo, ker se mehur bolj sprazni.

Pridem čez kako uro prebrat, kako boste udrihali čez to.

Pri nas moški del lula sede. Ne le da je bolj higienično, je tudi bolj zdravo, ker se mehur bolj sprazni.

Pridem čez kako uro prebrat, kako boste udrihali čez to.[/quo

Ok možno da je zdravo, ampak higijenično? :)))
Od kdaj je bolj higijenično, če se školjke dotikaš, kot pa če se je ne? :)))))
Da je zdravo, pa čist možno:)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [b][i]>>> Nasmeh je najkrajša razdalja med ljudmi <<<[/i][/b] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [img]http://shrani.si/f/3M/to/IrHmRpg/mickeeena.jpg[/img]
nova
Uredništvo priporoča

nekak se je treba odločit ne?Nekdo mora imeti zadnjo besedo,pa ženske imamo ponavadi tazdnjo besedo 🙂
loh pa kompromisno spuščamo pokrov na sredini he he

Nikol nisem težila s pokrovi, sam moji trije fantje pr bajt lulajo v sede… saj ne vem… pač tko je.

Sam mam pa en drug problem, kateorkol rolico wc papirja imamo, zmeraj jo pri men zmanjka…kako je to mogoče… :-))

drugače pa, al je problem pociljat, če je obroč dol…kot bi imel hektolitre za odlit….. :-)))

To o lulanju moških sede, bom pa res moral poguglati haha 🙂
Ali celo odpreti temo o temu 😛
Zate se ne bi čudil tudi če bi lulala skoz zaprt pokrov, ti si itak težek kaliber 😀

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [b][i]>>> Nasmeh je najkrajša razdalja med ljudmi <<<[/i][/b] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [img]http://shrani.si/f/3M/to/IrHmRpg/mickeeena.jpg[/img]

Po fengšu-ju naj bi odtoke zapirali, kadar niso v uporabi. Zato, ker skozi odtoke uhaja energija, kar s pokrovi preprečimo. Celo tega naj bi se navadili, da stranišče pokrijemo, predno spustimo vodo.

Iz istega razloga tudi v kuhinji naj ne bi imeli štedilnik tik ob umivalnem koritu. Na štedilniku se energija ustvarja in bogati, skozi pomivalno korito pa odhaja. Če ne gre drugače, je vmes za postavit “živo mejo”, manjšo rožo ali kaj podobnega.

To o lulanju moških sede, bom pa res moral poguglati haha 🙂
Ali celo odpreti temo o temu 😛
Zate se ne bi čudil tudi če bi lulala skoz zaprt pokrov, ti si itak težek kaliber :D[/quote]

ma, ja bo ven prišlo kako ženske moške kastriramo s tem lulanjem—

drugač pa, sam da ne lulam v plenice, pa je ok:-)

To o lulanju moških sede, bom pa res moral poguglati haha 🙂
Ali celo odpreti temo o temu 😛
Zate se ne bi čudil tudi če bi lulala skoz zaprt pokrov, ti si itak težek kaliber :D[/quote]

ma, ja bo ven prišlo kako ženske moške kastriramo s tem lulanjem—

drugač pa, sam da ne lulam v plenice, pa je ok:-)[/quote]

Ja no, jaz si res ne predstavljam da bi sede lulal, čeprav sede obavimo tisto drugo zadevo 🙂
Po mojem se gre tu za nek moški ponos in dostojanstvo…ne obsojam pa nikgar 🙂

P.S. plenice pridejo prej ali slej 😛

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [b][i]>>> Nasmeh je najkrajša razdalja med ljudmi <<<[/i][/b] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [img]http://shrani.si/f/3M/to/IrHmRpg/mickeeena.jpg[/img]

Plenice? prej ali slej?
Ne si priklicat takšne bodočnosti. Si ja usodo ustvarjamo sami…. zato kar pazim, kaj razmišljam…. se rado uresniči.

Plenice? prej ali slej?
Ne si priklicat takšne bodočnosti. Si ja usodo ustvarjamo sami…. zato kar pazim, kaj razmišljam…. se rado uresniči.[/quote]

Se ne obremenjujem z usodo, še manj pa da bi zaradi tega bil manj sproščen in pazil kako se hecam 🙂
Važno je da usodo znamo sprejeti kakršna koli bo in je! Tu jaz vidim moč življenja 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [b][i]>>> Nasmeh je najkrajša razdalja med ljudmi <<<[/i][/b] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [img]http://shrani.si/f/3M/to/IrHmRpg/mickeeena.jpg[/img]

Plenice? prej ali slej?
Ne si priklicat takšne bodočnosti. Si ja usodo ustvarjamo sami…. zato kar pazim, kaj razmišljam…. se rado uresniči.[/quote]

Lahko delaš kar češ, sam ko pride bolezen taka….ma bodimo realni, vsakega lahko doleti, razmišljaš al ne o tem.

Plenice? prej ali slej?
Ne si priklicat takšne bodočnosti. Si ja usodo ustvarjamo sami…. zato kar pazim, kaj razmišljam…. se rado uresniči.[/quote]

Lahko delaš kar češ, sam ko pride bolezen taka….ma bodimo realni, vsakega lahko doleti, razmišljaš al ne o tem.[/quote]

dej na slo2 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [b][i]>>> Nasmeh je najkrajša razdalja med ljudmi <<<[/i][/b] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [img]http://shrani.si/f/3M/to/IrHmRpg/mickeeena.jpg[/img]

Joj, folk bluzite, ko nimate pojma. Se opravičujem, ampak res mi gre na živce neka afnarija….pa če ne veš, pač ne veš…

Je bistvena razlika
1. DVIGNJEN OBROČ ali ne, to nima nobenega pomena, razen dobra tema za kregarijo in deljenje ženskih flancarij ter moške otroške neubogljivosti. Brezveze.

2. DVIGNJEN OZIROMA SPUŠČEN POKROV pa je NUJEN. Ko spustimo vodo po opravljeni potrebi, al kakanje al lulanje, voda v šusu razprši vse kar je prišlo iz vašega črevesja in mehurja okoli v prostor. Če stojite blizu, lahko začutite tudi kakšno kaplico. Še več tega pa gre nevidno in nečutno po zraku.To so vrsta smrtonosnih bakterij ecoli itd, do navadne gnusne umazanije. Tako da, če ne spuščate pokrova, preden potegnete vodo in če imate zobneščetke na prostem v isti kopalnici, si nikar ne umivajte zob, ker si packarijo dobesedno mažete po zobeh. Odkar sem videla posnetek, kjer so prikazali, kako se ta svinjarija pošprica najmanj 3 metre okoli školjke po zraku, doma vsi spuščamo pokrov. Mi je pa neverjetno in ogabno, kako so pokrovi dvignjeni povsod drugod. Če že ne morete brez tega, pa dajte vsaj brisačke, ščetke in vse kar je za obraz, v kakšne omarice.

Poučno! hvala :)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [b][i]>>> Nasmeh je najkrajša razdalja med ljudmi <<<[/i][/b] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [img]http://shrani.si/f/3M/to/IrHmRpg/mickeeena.jpg[/img]

Poučno! hvala :)[/quote]

Ja, in iz tega razloga tudi jaz po mali ali veliki potrebi vedno spuščam pokrov. 🙂

Ni za kaj. Tebi hvala za dobro temo.
Ne verjamem v energijske finte kot fengsu, ampak tisto navodilo glede umivalnega korita in štedilnika mi je ok. Ker v koritu je tudi nepredstavljivo veliko sranja, ki nikakor ni za v lonce s hrano. In glede na to, da precej lomastimo z viledami tudi med samo kuho…za razmislit. Čeprav se mi vseeno ne zdi tako ogabno kot tisto direkt iz črevesja.

Res da svojmu skoz težim glede pokrova ampak ko sedaj razmišljam,pa se mi sanja ne zakaj.Najbrž je to nek vzorec in navada od otroštva k so men starši skoz težili

Cekret mora biti zaprt!

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Evo, jaz pa priznam, pri nas je pokrov skoraj stalno dvignjen in nikomur ne težim zaradi tega, niti zaradi sekret papirja, ki ga zmanjka. Kdor ga bo rabil, bo že dal novega.
Ma, meni se zdi res nesmiselno greniti življenje in se kregati zaradi brezveznih malenkosti.

Verjamem da je vse res. Me zanima,mogoče še koga, kje se to pogleda?
Prosim napiši!
Hvala, lp.
Poučno! hvala :)[/quote]

Verjamem da je vse res. Me zanima,mogoče še koga, kje se to pogleda?
Prosim napiši!
Hvala, lp.
Poučno! hvala :)[/quote][/quote]

Ali gdo med vami ve,zakaj,ko kaj citiram,ostane skupaj z napisanim,notri v okvirju?
Prej se mi to ni dogajalo.
Evo,zdaj bom videla kako bo.

OK,zdaj spet vse štima.

Pri nas je ločen WC, obroč dol, pokrov gor, papir pa prosti del stan od stene.

Sicer pa lulanje moških stoje izvira še od Adama in Eve… Tako je bilo:
Bog je naredil Adama in Evo in sta mu ostala 2 dela. Poklical je Adama in Evo k sebi in jima rekel: “Ostali sta mi še 2 stvari. Vsak od vaju dobi eno. Adam, tebe sem naredil prvega, zato ti prvi izbiraj.”
Adam vpraša: “Bog, kaj je tista stvar na tvoji levi?”
Bog mu razloži, da če se odloči za ta del, bo lahko lulal stoje.
Adam pove, da bi to imel.
Bog mu natakne del in Adam ves navdušen teka od drevesa do drevesa in preizkuša novo pridobitev.
Bog zavzdihne: “No, tako. To smo opravili. Eva, ti pač dobiš, kar je ostalo” in seže po čudni gmoti pred sabo.
Eva malo v strahu: “Kaj pa je to, bog?”
Bog spet zavzdihne: “Možgani, Eva, možgani.”

Ful dobro napisano, evo tebe rabim da mi odgovoriš zakaj mora biti obroč dol to mi ni jasno :)) Prosim to me res zanima 🙂 Za pokrov sedaj razumem, ampak za obroč? samo obroč? 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [b][i]>>> Nasmeh je najkrajša razdalja med ljudmi <<<[/i][/b] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [img]http://shrani.si/f/3M/to/IrHmRpg/mickeeena.jpg[/img]

New Report

Close