Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rabim ženske za sajenje krompirja

Rabim ženske za sajenje krompirja

In to danes popoldne.
Pogoj je, da ima ženska mikavno zadnjico, raje preveliko kot premajhno, in da jo ne boli križ, ker bo sklonjena naprej.

Zbiram prijave:
1. –

kar sanjej še naprej. Pa ne pozabi posadit tistega krompirja!

kar sanjej še naprej. Pa ne pozabi posadit tistega krompirja![/quote]
Zakaj se pa ti nisi prijavila?
A slučajno nimaš dovolj velike zadnjice, al te križ boli.

nova
Uredništvo priporoča

Za sajenje krompirja je še prezgodaj, ker je zemlja še mrzla. Itak bo pa v nedeljo sneg do nižin.

Da nauš jamral, ker ti ne bo nič zraslo…. Čvrsto zadnjico si pa rajši oglej na netu.

Zemlja ni mrzla, saj je čez dan več kot 20 stopinj.
Je pa pri sajenju in pobiranju krompirja ravno to fajn, ker lahko ženskam v napeto rit gledam.
A si se ti s svojim javljanjem prijavila mogoče?

Miško! Z motikco skoplji ene 10 cm luknjico, vtakni prstek noter pa boš vido, da je zemljica še orenk mrzla.

Pri nas ne potrebujemo nobene pomoči imamo sadilec, pa še križ ne boli

Miško! Z motikco skoplji ene 10 cm luknjico, vtakni prstek noter pa boš vido, da je zemljica še orenk mrzla.[/quote]
Kje pa je bil kakšen mraz letos?
Sicer pa, saj se bo krompir potem, ko se bo kuhal v piskru segrel.


Pol bi pa ti lahko prišla pomagat sadit. Pri nas nimamo stroja. Smo bolj romantični še. Napete ritke pa to….
Se javiš?

Mogoče bi pa prišla, če boš ti spredaj nosil košaro in oblečen v boxerce (in nič drugega)

lp, korenka


Se nisva razumela.
Ti moraš v vsakem primeru bit pred menoj. Drugač bo slaba letina in krompir ne bo rastel. Sem malo vražjeveren.
Bom pa lahko za tabo hodil v boksarcah če tako želiš.
Ti moraš bit pa v pajkicah. Maš kakšne?

Tale tema je spet poskus žaljenja kmetov. Kar naprej odpirajo eni blokarji teme, kjer se predstavljajo kot, da so kmetje.
Avtor oz. avtorji teh tem so vse prej kot kmetje. Samo problem je v tem, da bi kdo verjel, da so ti pacienti res kmetje in bi kdo mislil, da je to res kmečko obnašanje.
Naj ugibam: avtor ima komplekse pred kmeti, ker je v vsem slabši od njih, avtorja daje nevoščljivost, zato skuša na tak način blatit kmete.


Ne ga kakat!
Jaz sem taprav kmečki fant, po duši in srcu. Rad pa pogledam tudi za kakšno deklino, ki ima čvrsto in obilnejšo rito. Pač rad združim prijetno s koristnim. Sajenje krompirja to omogoča, ker se morajo dekleta sklanjati naprej in openjati svoje zadnjice. Ni lepšega kot če z roko, ki je umazana od zemlje, potem primeš deklino za rit, kjer se potem na njeni riti pozna odtis roke.
Lepo je biti kmet.

Jaz bi prišla s svojo veliko ritjo, pa nimam modrca, da bi zdržal, ko bi vrste za sajenje delala s svojimi velikimi joški, ki bi se po njivi vlekle. :))))

Vauu, ti si dobra za oranje. A daš kontakt?

Avtor, ti kmetije od blizu še videl nisi. POjma nimaš o krompirju. Več kot očitno je, da si blkovski fantič, ki nima kaj pametnega delat pa visi cele dneve na monu.
A služba pa te ne mika? Verjetno si mamin sinček, ki mu ni treba nič delat, ker mamica vse poskrbi potem pa se norčuje iz ljudi preko neta.
V štalo bi te sterala gnoj kidat. Ne pa, da visiš cele dneve tule gor.


Iz štale sem že, v štalo…:-)

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

ooo, škoda, sem presuha….

New Report

Close