Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vam je všeč tak stil oblačenja?

Vam je všeč tak stil oblačenja?

Doma imam skoraj čisto identično oblekco kot je tale tu v linku, enak vzorec, model: http://www.pinterest.com/pin/55169164155184658/ Za zraven imam tudi roza blazer, podoben temu na sliki in pa črne balerinke, malo razmišljam o tem stilu. Kakšen se vam zdi, vam je všeč?

Odvisno koliko si stara, kakšno postavo imaš in kje misliš taka hodit.
Za mojo 19letno vitko hčero bi bila to fajn oprava za poletne dni za potepanje po mestu.

Letos bom 31, imam 170cm/53kg. Še za fahsionisto bi vprašala ker večkrat sem piše, fashionista misliš da bi pasala zraven te oblekice tudi temna modra clean-lines jeans jakna? Lahko itak še druge pišete mnenja.

Načeloma mi je vseeno kaj kdo nosi, samo da se sam dobro počuti. Sama tako kratkega krila gotovo ne bi oblekla, tudi hčerkam bi ga odsvetovala.
Meja med drznim in prostaško ponujajočim se je tanka. Ne bi želela, da kakšen manjak dobi kakšne napačne ideje.

Ne, za 31 let tole nikakor ni primerno. In nikakor ne za službo.
Kot je že ena višje napisala; za 18-23letnice, za poletno popoldansko potepanje po mestu.

Meni se tale outfit ne zdi čisto nič prostaški.

Avtorica, meni je zelo všečen.

Če nimaš v pasu niti 1 cm preveč in nimaš preširoke riti in predebelih nog. Potem ja, tam do (s tako postavo) poznih 30.

Ni bolj grotesknega kot zrela ženska v drugi polovici tridesetih, ki misli, da če je suha, se lahko oblači kot dvajsetletnica :)))))

Ja s postavo sem zadovoljna no problem:) (da potrkam na les:) Samo se malo sprašujem o kombinacijah, imam pa tudi točno tak model kot črtasti še v rdeči varianti, samo teh 2 oblekic nisem še kombinirala z blazerji. Samo zanima me tako splošno mnenje kakšen stil oblačenja se zdi drugim? Iz firbca..

Aja, za tiste ki se spotikate ob leta, saj ne da se hvalim ampak večina ljudi mi da okoli 22:)

oblekica je v redu, vkolikor je vsaj malenkost daljša – tale dolžina bi bila kvečjemu ok za na morje… (pomisli, kako “zleze”, KO SE USEDEŠ …)

Osebno mi ni preveč všeč ta stil. Če ti je všeč in si dovolj samokritična do svoje postave, obleci.

Te kratke, oprijete oblekice so smešne in neokusne. Povsem neprimerne za vsakdanje življenje.
Primerne so samo in zgolj za fotografiranje, za najstnice in starlete v nočnih klubih.

Evo, to je kratek povzetek mnenja 7 žensk in 4 moških, starih 22 do 38 let v našem kolektivu.
Ampak ti v resnici nisi želela tega, kajne? Ti si želiš odobravanja in pritrjevanja.
Žal, tega ti pa ne moremo dati 🙂

Hmm, ja saj sem že nosila obedve poleti ob 30+ stopinjah ne leze gor ko hodiš to ni problem, ko se pa usedeš je pa isto kot pri hot-pantsih poleti mislim enaka dolžina je, ne vidi se tisto kar se ne sme haha.

..NO, SAJ zato, primerna je le za na morje…

Bom počakala še na mnenje gospe Fashionista:)

Sem ti hotela pritrditi, a me je tale tvoj komentar odvrnil od tega. Sicer pa, izbira sloga je tvoja.

za na morje, sprehodek, super , drugače ne

Ne vem, a se zezaš al bi se resno tako oblekla?
Pa še balerinke zraven – to je meni obuvalo, za katerega se mi tudi sanja ne, zakaj je tako popularno, ker je enostavno grdo in paše približno 5 procentom žensk, pa še to odvisno od tega, kaj imajo sicer oblečeno.

Pa imam tudi jaz črtasto obleko drugače (balerink pač ne).

Če se tudi sicer oblačiš v take kombinacije, imaš še srečo, da ti dajo samo 22 let in ne še kako drugo oznako.
Sori, ampak dejansko ne morem preboleti, da je to lahko komu všeč.

Meni čisto všečna, luškana zadeva. Samo po mojem mnenju že za 22 let skoraj prekratko (opravo pred cenenostjo rešuje to, da je preko obleke blejzer in da gre za tone down čevlje), za 31 let pa absolutno prekratko.

Razen morda (pri krasni postavi) za večerne sprehod ob morju na dopustu.

Dodaj obleki vsaj 15 cm, pa bo super!

LP,
Lenka

********************************************************** http://www.Fashionista.si [url=http://www.fashionista.si/si/brskamo-po-omarah/poslji-nam-svojo-omaro]Kaj naj oblečem?[/url]

Prekratka za tvoja leta, drugače s tem slogom ni nič narobe. če bi bilo daljše krilo, bi rekla, go for it!!

Tudi jaz mislim, da je bolj za doma (ampak na tak dan, ko nihče ne pride na obisk) al pa za na plažo. Ne glede na leta in kile. No mogoče za kakšne petletnice, pa malo daljša izvedba tudi zanje.
Ampak sem “za luno”, tako da ne vem.

Prestara koka si za tako dolžino miniča, za tvojo strost j max. kratkos 10 cm nad koleni- in ja, to je outfit za na obmorska, počitniška letovišča, ali pa britanske ulice, ne pa za konzervativno Slovenijo 😉

Jaz imam eno tako oblekco v tem stilu, sam mi pride tik nad kolena. Jo kombiniram z jeans jakno. Moja je daljsa, ok imam tudi enih par let vec kot ti, sam meni je ze moja kratka in krajse ne bi niti oblekla.

Všeč mi je tako kot je na sliki. Bela obleka z črnimi črtami, roza jakna pa črni čevlji mi ne gredo skupaj. Sama sem bolj za to, da če je jakna roza/rdeča/modra,…so tudi čevlji v enaki barvi.

Ja črtasta obleka mi je všeč, vendar je ne nosim, ker bi izgledala kot da imam 200 kg. Take obleke (vodoravne črte) so samo za suhice.

New Report

Close