Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ni telesne privlačnosti

ni telesne privlačnosti

Poznam tipa, ki mi je po značaju super, podobno gleda na stvari kot jaz, je za resno zvezo, v glavi ima “pošlihtano”. Ima me rad, mi je že povedal. Rad bi bil z mano. Mene pa edino nekaj “moti” – telesno me popolnoma nič ne privlači. Pa ni, da bi bil pretirano debel/suh ali kakšen drug ekstrem, samo enostavno ni to to. Ni se mi problem z njim držati za roke kot s prijateljem ali ga objeti za rojstni dan. Samo, če pomislim, da bi ga objela kot punca in še kaj več… me pa vse mine. Zdaj pa ne vem, kaj naj. Naj potrpim (verjetno se bom navadila) ali naj mu pač rečem, da ne želim biti z njim?

A ti to resno sprašuješ?

Fer boš do sebe in do njega, če poveš, da sta lahko le “prijatelja” in da imaš tudi ti njega “rada” kot prijatelja. Če prav razumem, ima on vse “pošlihtano” v glavi, tudi to, kaj bi on od tebe želel, le ti ne. Če tu ne znaš biti iskrena že sedaj, kako naj bi to zgledalo kasneje? A se bojiš, da ga boš že sedaj prizadela in bo kaj bolje, če ga boš kasneje, ko se mu sanjalo ne bo, da si ob njim le “trpela”, ko si se spuščala z njim v intimo in bližino? Se bojiš, če mu poveš, da ne čutiš enako, da boš potem ti prizadeta, ker se ne bo več želel toliko družiti s teboj, ker mu bo drugače malo težje te samo gledati?
Ali bi ti tako, ga imela za prvo silo in nato čakala, da kakšen drug pride mimo?

Verjetno pač sama ne veš, kaj sploh želiš.

DEFENITIVNO MU POVEJ PO RESNICI DA STA LAHKO SAMO FRENDA IN PIKA! To ti govorim iz izkušnje identične tvoji, enako spoznala tipa super vse je bilo perfketvno razen telesne privlačnosti. Ja tudi ta mora biti če ti dotik nekoga ni všeč potem ne moreš biti z njim v partnerskem odnosu ampak si lahko samo prijatelj. Tudi sama sem se nekaj časa silila, pretvarjala da pa saj bo iskra preskočila ko se bova več družila in mi bo kar naenkrat postal privlačen pa mi ni. V bistvu je bilo ravno obratno bolj ko sva se ‘zbliževala’ bolj me je začel motiti, dokler ni prišel čas da sem mu mogla povedati resnico da me on ne zanima kot moški/partner ampak samo kot kolega. Bil je razočaran, sčasoma so se potem stiki pretrgali sama sem se počutila neumno zakaj mu nisem že na začetku povedala po resnici. No sedaj sem z nekom kjer štima oboje in fizična privlačnost in mentalna. MORA BITI OBOJE!

Če ti je moški ok, ga spoznavaj in mu daj priložnost. Verjemi, da se zgodi, da se ljubezen sčasoma pojavi, s tem pa tudi fizična privlačnost.
Idealen film zate …

http://www.samopismo.net/2013/09/pogledajte-cijeli-film-ljubav-dolazi.html

Nič ne trpi, ti poišči, takšnega, ki te bo telesno privlačil, pustimo na strani, da te bo verjetno motila kakšna druga lastnost, ampak moraš sama vedeti, katero sprejmeš, katero ne. In ja reci mu, da nočeš biti z njim, mu boš naredila veliko uslugo.

Kaj naj rečem, …saj bi še kaj napisal, pa menim,d a bi narobe razumela.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

morata imeti iste feromone,da se zavohata…če pa se ne pa čao bela

Povej mu, da ti je nagravžen. Enostavno.

Kot bi brala svojo zgodbo. Kolega iz mladostniške klape, super izgledal, štekala sva se totalno, a ni bilo kemije. Enkrat sva celo poskusila hoditi in šla v posteljo, pa nisva niti odnosa končala, ker ni bilo strasti. Čudno ,a tako je bilo.
No, po 25-ih letih sva se srečala, sedaj imava oba družine. In zanimivo,oba sva še vedno na isti valovni dolžini, enako razmišljava, govorila bi po cele ure…Pa tudi privlačen se mi zdi.
A nisem tip, ki bi varala in niti pomislim ne na to.Si sploh to ne bi upala. Če pa bi bila ledik in frej, bi mi bil zelo zanimiv.Je super moški, takih je malo (no, tako mnenje sem imela o njemu že pred 25 leti in zame je njegov karakter top. Visoko spoštujem tega človeka. No, vedno sem ga.


Aja, nisem ti odgovorila na tvoje vprašanje. To so sorodne duše. Čuvaj ga kot punčico svojega očesa in se ne spuščaj v vezo. Spoštuj to kar imata in ostanita prijatelja. Ne se spuščati v vezo, če ne čustiš da je to to…

Če srce noče – ni mogoče. Če ni telesne privlačnosti, žal ne gre. Tega se ne da “priučiti”. Kako lahko bi bilo na svetu, če bi nam bili tisti ljudje, s katerimi najdemo super kontakt, se z njimi ujamemo, tudi fizično privlačni! Glej ga zlomka in velikokrat ljudi zaslepi fizična privlačnost, tako zelo, da na partnerju spregledajo velike napake! Zato je toliko ljudi nesrečnih, zato se konča toliko zakonov! Ljudje mislijo, da so v nekoga “zaljubljeni”, v resnici pa so z nekom samo zaradi fizične privlačnosti. In to jih premami! Ko se ta “privlačnost” ohladi, ko zaljubljenost mine, pristanejo na realnih tleh. In takrat se začne RAZOČARANJE.

Če ti je moški ok, ga spoznavaj in mu daj priložnost. Verjemi, da se zgodi, da se ljubezen sčasoma pojavi, s tem pa tudi fizična privlačnost.
Idealen film zate …

http://www.samopismo.net/2013/09/pogledajte-cijeli-film-ljubav-dolazi.html%5B/quote%5D

Tega tipa pozna očitno že kar nekaj časa…. Če bi imela privlačnost namen priti, bi že prišla! Res je, da ne pride takoj, a po nekajkratnem druženju ja. In očitno se tu družita že kar nekaj časa, kar domnevam iz pisanja. Ona že sedaj ve, da je njemu všeč, kar pomeni, da je on že položil vse karte na mizo in ni nobene vznemirljivosti, ki bi pripomogla, da bi se privlačnost kasneje razvila. Tako, da je zagotovo ne bo. Iz avtoričinega pisanja tudi domnevam, da ne le da je ne privlači, temveč da ga telesno tudi zavrača – da ji je telesno odbijajoč.

Avtorica, ne sprejemaj kompromisov – tudi moji prijateljici se je zgodilo podobno, spoznala je fanta, ki jo je hotel in s katerim sta si bila po vseh kriterijih usojena, saj sta si bila zelo podobna – s tem, da nje ni niti najmanj privlačil. A ni popustila in je šla naprej. Čez pol leta je spoznala nekoga ki je bil zelo podoben prvemu fantu, samo da je zagorela tudi iskrica in sedaj sta srečna skupaj.

New Report

Close