Forum.Over.Net

Starševski čvek

jan plestenjak in tina gaber

Default avatar

avto audi

kako se vam zdita ta dva skupaj..meni je ona bila vedno totalno antipatična..prav grda je v obraz..on pa ok, meni ni ravno ne vem kaj...ampak glede na to, kako dolgo je bil sam in kako ga ženske kujejo v nebo..ne vem, bi si lahko našel kakšno lepšo, ali pač nima okusa..
Default avatar

vsak dan...

...ga videvamo, kako hodi k njej, merdzota parkira kjer je luknja, pa ce je to med drevesi ga bo tja stlacil. Kadi neke ogabno " odisavljene " cigare in ko gre mim tebe smrdi, da ne recem kako...
Ona tako tako, on pa deluje full vzviseno.
Default avatar

jahman

pa dobro no koga briga zdej kdo s kom hodi prokleti rumeni trači.
Default avatar

savrinka

jahman je napisal/a:
pa dobro no koga briga zdej kdo s kom hodi prokleti rumeni trači.
pa dobro kaj nas briga kaj vse tebe ne zanima?
Default avatar

jahman

Zakaj pa tebe briga kaj mene ne zanima? :> The door swings both ways.

Na mentaliteto naroda vpliva a ne pa ljudje samo še neumnosti pišejo pa prav ne moreš zbežat neumnostim več.
Default avatar

savrinka

jahman je napisal/a:
Zakaj pa tebe briga kaj mene ne zanima? :> The door swings both ways.

Na mentaliteto naroda vpliva a ne pa ljudje samo še neumnosti pišejo pa prav ne moreš zbežat neumnostim več.
Ne moreš zbežati? Že po naslovu vidiš o čemu je govora, te zanima in vseeno odpreš. Prebereš, te ne zanima in vseeno pišeš. Zakaj že? Ne moreš zbežati? V resnici pa edino kar uporabniki ne morejo zbežati je smetenje nekaterih po vseh možnih temah.
Default avatar

jahman

ja recimo če odpreš kak portal novic (24.ur) pa hočeš brati kaj resnega (politika, finance it.d) ni kaj pol se ti pa fris plestenjaka pa modrijanov pojav med glavnimi novicami in ti pokvari dan.
Default avatar

jahman

je pa tudi res da zelo rad občasno trollam, pač zabava me :>
Default avatar

tine gaber

ona je bolj tine, in to je njemu všeč. take mamo
Default avatar

savrinka

jahman je napisal/a:
je pa tudi res da zelo rad občasno trollam, pač zabava me :>
Če si polnoleten potem v kakšni bolj resni temi občasno že lahko pomisliš, da mogoče ti drugih ne zabavaš. Odpri si temo in potem trollaj v nedogled pa karkoli že to pomeni.

Plestenjak tudi meni ni všeč, njegova glasba pa še manj. Teme odpiram, ker sem pač moderator sicer bi jih gladko preskočila. Da bi me pa kdorkoli brez razloga spravil v slabo volje pa tudi pomislim ne. Nekateri očitno iščete ma res iščete malenkosti samo zato, da ste lahko slabe volje. Ene uravnotežene pozitivne osebe namreč sam pogled na nekoga sigurno ne spravi iz tira.

Sicer pa če dobro pomislim, bi me Jan kvečjemu lahko spravil v dobro voljo preprosto zato, ker je eden tistih, ki veliko daruje. Kjerkoli se kaj zbira je on zraven, ima svoje koncerte kjer gre vse za revne...kdorkoli ga je že prosil za pomoč, za sodelovanje še nobenega ni zavrnil. Leta nazaj sva bila skupaj na eni podelitvi in ja mirno napišem, da pred njim dam kapo dol.
Default avatar

to z janovimi puncami

Mi je bilo vedno čudno. Mogoče zato, ker mi on ni kakšna terna, niti ne poje bog ve kaj, za moj okus ni nič posebnega. Tiste punce so različne.
Default avatar

iste ptice

Me ne briga, ampak verjetno veljarek tudi v takih primerih: svoji k svojim....
Default avatar

Kapo gor in dol!

savrinka je napisal/a:
Plestenjak tudi meni ni všeč, njegova glasba pa še manj.
savrinka je napisal/a:
Leta nazaj sva bila skupaj na eni podelitvi in ja mirno napišem, da pred njim dam kapo dol.
Hočeš reči, da ti kot moški in trubadur ni všeč, kot človeka pa ga zelo ceniš?

Seksualno boš kapo obdržala gor, aseksualno pa kapo dol pred njim?
Default avatar

savrinka

Kapo gor in dol! je napisal/a:
savrinka je napisal/a:
Plestenjak tudi meni ni všeč, njegova glasba pa še manj.
savrinka je napisal/a:
Leta nazaj sva bila skupaj na eni podelitvi in ja mirno napišem, da pred njim dam kapo dol.
Hočeš reči, da ti kot moški in trubadur ni všeč, kot človeka pa ga zelo ceniš?

Seksualno boš kapo obdržala gor, aseksualno pa kapo dol pred njim?
Kaj pa vem ponavadi pred moškim, ki me seksualno privlači ne razmišljam o ''slačenju'' kape :)
Default avatar

mazanje oči

avto audi je napisal/a:
kako se vam zdita ta dva skupaj..meni je ona bila vedno totalno antipatična..prav grda je v obraz..on pa ok, meni ni ravno ne vem kaj...ampak glede na to, kako dolgo je bil sam in kako ga ženske kujejo v nebo..ne vem, bi si lahko našel kakšno lepšo, ali pač nima okusa..
okus vsekakor ima samo vprašanje, če za ženske, saj se do sedaj še nobena ni pohvalila z nekimi posteljnimi aktivnostmi z njim .
Default avatar

se bosta že sama zmenila....

...al pašeta skupaj al ne.....
Default avatar

zverinica

mazanje oči je napisal/a:
avto audi je napisal/a:
okus vsekakor ima samo vprašanje, če za ženske, saj se do sedaj še nobena ni pohvalila z nekimi posteljnimi aktivnostmi z njim .
To si se pa zelo zmotila :)

http://lifestyle.enaa.com/Svet-slavnih/ ... -zver.html
Default avatar

sami ....

zverinica je napisal/a:
mazanje oči je napisal/a:
avto audi je napisal/a:
To si se pa zelo zmotila :)

http://lifestyle.enaa.com/Svet-slavnih/ ... -zver.html

...trači od A do Ž.Nekaj je treba napisat, da je zanimivo za branje...
Default avatar

mrkn

To bom napisala: Čudim se Janu Plestenjaku, da si ni izbral kakšne lepše. Čudi me tudi, kako je Tina Gaber zmagala na raznih lepotnih tekmovanjih, saj ,roko na srce, sploh ni taka lepotica, vsaj v obraz ne. Kdor izbira, izbirek dobi. Jan je predolgo izbiral, zdaj pa ima....Pa tudi, bog ve, kakšen človek je Tina Gaber po srcu. Bomo videli, kaj se bo iz vsega izcimilo. Sicer pa nas bodo itak naši " hitri mediji" obveščali do potankosti o vsem.