Forum.Over.Net

Starševski čvek

kolikšna je cena pavšala rtv naročnine?

Default avatar

rtvv

Ne najdem, mogoče kdo plačuje pavšal za rtv, zanima me cena.
Default avatar

12,75 eur

12,75 eur za radio in tv...če imaš samo radio je okoli 6 eur
Default avatar

samo radio

če imaš samo radio, je malo manj kot 4€ (mensezdi 3,84)
Default avatar

maynapink

Ok, zdaj pa še mene nekaj zanima.

Nimam naročnine za TV, samo za internet. Stolp imam, a ga uporabljam na USB ključ, frekvence lovim samo na tel. v avtu in na računalniku.
Lahko skenslam teh 12€?
Je pa težava, ker imam doma televizor, priklopljen na računalnik. Bo to težava, mogoče kdo ve? Ne dovolim, da mi ga plombirajo, ker ga bom mogoče v kratkem zamenjala.
Saj teh 12€ ni nek denar, ampak tudi, če bi imela TV, bi mi ga bilo škoda nakazovati tem nesposobnežem.
Default avatar

piki3ca

Spet neke cvetke...Matr, pol pa še elektriko nehaj plačevat pa bo mir.
Default avatar

samo radio

glede televizije znajo težiti - njihova logika je, da avtomatsko če imaš tv, da ga tudi uporabljaš za ogled njihovih programov
in za radio - če imaš avto in v njem radio, moraš del za radio plačevati

na rtv spletni strani najdeš eno izjavo, ki jo lahko podpišeš in odjaviš (ali oboje ali samo tv) in tam podpišeš, da dovoliš vstop v prostore, da si ogledajo, da res nimaš naprav - izjavo je treba na 3 leta podaljševati (te vnaprej obvestijo). Jaz sem odjavila televizijo in niti prvič, niti drugič niso prišli (pa res nimam televizije in sem odjavila tudi kabelsko,...). Se pa po forumih bere, da težijo zaradi televizije tudi če je vidno, da ni proklopljena na kabelsko ali anteno in ga uporabljajo samo za DVD-je.
Default avatar

maynapink

piki3ca je napisal/a:
Jaz vse položnice plačam. Te cvetke si lahko zatlačiš kamor želiš!
Ni pa pošteno, da plačujem neko sranje, ki ga še uporabljam ne.