Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščemo osebo za risanje krojev

Iščemo osebo za risanje krojev

Iščemo osebo, ki obvlada risanje krojev vseh vrst. Vsaj 10 let izkušenj v risanju vseh vrst krojev, zahtevnih kot tudi manj zahtevnih. Primerni osebi nudimo redno zaposlitev. Vsi kandidati naj pošljejo CV z opisom ,na mail: [email protected].
Primerne kandidate bomo povabili v naš atelje na osebni pogovor in tudi preizkusili. Samo resni kandidati z 10 letnim izkušnjami in obvladanjem tega dela.

lp,
Nina

ala vam vera če boste katero dobili …………………vso srečo

zanima me kraj in , če vzamete honorarno penzionerko, hvala

nova
Uredništvo priporoča

Sem tekstilka. Že iz ponudbe se vidi, da se ENA BEJBA spet globoko zajebava!!

1. v risanju VSEH krojev?? Od modrca do moških gat? Od kombinezona do krznene jakne? Od moške obleke do ženske večerne toalete? Od športnih majic do kopalk? Od poročnih oblek do trenirk?
Pa še 10-letne izkušnje, hahah!
V tem poslu ni univerzalnih krojilj! Prekleta Nina – ne zajebavaj se! UPAM, DA NI NOBENA NASEDLA!


to sem imela v mislih ja

Saj ni nemogoče vse to biti sposoben narediti, je pa redkost. Za tako sposobnot moraš imeti poleg šolskega znanja in izkušenj še veliko talenta (občutka za materiale, linije…, sposobnost opazovanja in predvidevanja, vizualizacije…), in tako delo bi moralo biti dobro plačano avtorsko delo, ne pa redna zaposlitev. V Sloveniji se seveda to ne splača delati, ker to delo enačijo z delom šivilje, ki je enakovredno delu čistilke, čeprav je že šivanje veliko težje od čiščenja. Da o priznavanju umetniškega dela sploh ne govorim.

Pozdravljeni,
smo že uredili in našli kar potrebujemo! Zato zadeva ni več aktualna. Hvala vsem za prijazne besede 🙂 🙂
lp

Hoj. Tole je že star forum toda edina reč, ki je vsaj približek tega kar jaz rabim.
Rada bi našla osebo, ki zna narisat kroj za poročno obleko.
Če katera to zna, naj me kontaktira [email protected]
Hvala

New Report

Close