Ženski in Moški čvek

Ženski in moški svet

Default avatar
Premišlam včasih, ko iščem kakšno zadevo od orodja, ki bi meni sedla v roke...pa je vse robustno in
težko ko sto mater.....
A bi bilo tako težko kaj narediti za žensko roko? Mal designa za žensko dušo?

Orodje je eno. Vse težko, nerodno, moraš biti bodibilderka za eno usrano luknjo v steno zvrtat...ali
bohnedej kej odžagat....motorko še dvignem komi, ne pa da bom delala z njo....
Še za navadno ročno orodje se namatram, da najdem recimo sekirco, ki jo komot vihtim, ali pa macolco,
ki nima 10 kil, samo pri vrtnem orodu se da ...verjetno ker RES na vrtu v glavnem ženske delamo...
Pa barve...vse neki črno in modro...jest bi recimo viola - ne bi šlo? A je težko tisto plastiko zmešat?

Al pa avti recimo. Men so lepi avti všeč....lepe linije, krasen zvok, lepo se pelje....ampak armature pa vse
grde in puste, brez smisla za humor, brez živahnosti, povsod sam tak strog moški design. Pa saj pol
avtom pokupimo ženske, a ne bi mal podesigniral po žensko.? Fiat se je nekej trudil, pa so mel en čas
take mal zaobljene pa razgibane armature...pa so že nehal. Mal barvastih gumbkov, mal mehkobe...se ne
da? Kot opcijo recimo? Isti avto, ampak "ženska linija"?
Mercedes recimo...tak lep avto, pol pa not pogledaš, pa tisti pusti švabsko-zadrto-moški design.
Me vse mine :-))) Ga pač ne bom kupila (sam zarad designa, da se razumemo)
Default avatar
Kaj hočeš povedat?
Default avatar
Orodja prepuščam moškim. Še tega se manjka, da jih prilagodijo ženski roki in ustvarijo poseben design. No go!

Kar se tiče avtomobilov...poskrbi, da boš ti v njem okras:))). In obstajajo modeli (seveda višji cenovni razred), ki so lepo in estetsko narejeni.
Default avatar
Goldfish je napisal/a:
Vsak po svoje. Ampak se mi zdi bedno, da ni izbire, če si kdo to zaželi...
Okras v avtu? Kot tisti kužki na zadnji polici, ki kimajo z glavo? Ti kar.
Jaz jih raje vozim.
Default avatar
skela je napisal/a:
Mislila sem na raznolikost barv, vseh možnih odtenkov. Torej, da se oblečeš na tak način, da si ti okras in ne armaturna plošča:).
Default avatar
Goldfish je napisal/a:

To itak. Ko mavrica sem. Ampak jaz bi rada tudi GLEDALA lepo armaturo, jaz sem že itak lepa....
Default avatar
Skela kaj je to spet za eno jamranje? In kakšno grozljivo posploševanje je spet to, da večinoma ženske delate na vrtu?

V naši mali vasi je to delo kar lepo porazdeljeno s tem, da mladih žensk sploh ne vidiš na njivi in to ne v 90 ampak v 100%.
Default avatar
seba111 je napisal/a:

Govorim o vrtičkarstvu, kjer prevladujejo ženske....moški preštihajo, ženske pa sadijo, plevejo, nabirajo
in vlagajo pridelke...

Njiva je njiva, vrt je pa vrt. Na vrtu ni traktorjev in tudi moških bolj malo. Vsaj v naši mali vasi je tako.
Default avatar
skela je napisal/a:
Kaj, če bi namest armaturce, cesto gledala? No-ja, če pa v avtu samo sediš in opazuješ armaturo, pa po gorenjsk voziš :-)))
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Če znaš življenje izkoristiti, je dovolj dolgo. (Seneka)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Default avatar
seba111 je napisal/a:

Genij, ni kej.
Krompir se SADI, ne seje :-))))
Default avatar
1raglja je napisal/a:

Sedim ja, pa delam brrrrrm brrrrrrm brrrrrm , tu tuuuuuut....

Ampak predstavljaj si, da bi bil recimo šalthebel bolj privlačne oblike :-))) Tist bi bil še teb všeč... :-)
Default avatar
seba111 je napisal/a:

Nč bejž no. Ti bi sam papu, kenede....
Default avatar
skela je napisal/a:
On bi oral! ;)
Je močen kot vol in skor tolk p..... ah ne bom napisal k bo spet rekel, da ga špikam.... :D
Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš.
(Galvin K.)
Default avatar
tipkovnicaLG je napisal/a:

Aja?
Men se zdi, da ga imam....