Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali lahko do poletja zgubim 15 kg?

Ali lahko do poletja zgubim 15 kg?

165 cm, 89 kg. Ali lahko do poletja zgubim 15 kg, če sedaj začnem s hojo, kasneje s tekom in fitnesom, ter zmanjšanje sladkarij na minimum ?

Lahko, seveda.

Recimo, do 1. junija je skoraj 3 mesece. Itak, da lahko. Ni pa potrebna samo redukcija sladkarij, ampak nasplošno OH, torej belega kruha, riža, testenin, peciv, sladkarij, kar nadomestiš s polnozrnatimi zadevami (kruh, testenine, riž), pa še to v majhnih količinah. Prehrana naj bo sestavljena iz zelenjave, pustega mesa, nekaj sadja in nekaj zelenjave.

Jao js bi tud …dejva skup, kdorkoli si že …:)

nova
Uredništvo priporoča

tkole, ne obremenjuj se koliko bo šlo dol, če boš začela migat in manj jest in se tega držala, bo šlo. Koliko pa, boš videla. Če pa boš sedela in se smilila sama sebi, pa bo šlo do poletja še par kilc gor.

Da se, ampak kile niso toliko pomembne. Pomembna je oblika.

max 1kg na teden (raje kakšno deko manj) ampak je še dovolj časa.

Samo z redukcijo sladkarij (ki pa jih boš še vedno jedla ampak pač “manj”) ne bo šlo.
Poleg rekreacije (ki jo definitivno moraš začeti – kot pravi zgoraj: pomembna je oblika!), moraš tudi kakšne druge spremembe na jedilniku narediti. Če se spomniš – s tem kar ješ sedaj, si se zredila…. Brez sprememb v hrani in samo z rekreacijo bo trajalo dlje časa. Pa vprašanje je sploh kaj zdaj ješ. Brez sladice ampak za kosilo pa pomfri in pohan sir – boš morala kar veliko tekati naokoli, da zgubiš 🙂

Oh kile, grejo dol ko ostanes sam…jaz trenutno 6kg od torka,ni apetita samo voda ,se ne morem prisilit v nic….verjetno bo slo 15 kg dol ne da bi vedela….dokler se srce ne sestavi…

Kako pa veš, da hujšaš in ne izgubljaš samo vode? Se to pokaže na centimetrih – obsegih? Da se bolj orientiraš glede na merjenje obsegov, kot pa na tehtanje ?

Zakaj je treba do poletja toliko shujšat? Kaj pa je takrat?

Kot so ti že druge rekle – ni problem samo v sladkarijah. Formula za uspeh je samo manj jej in se giblji. Deluje tudi samo prvi del, torej manj jej, medtem ko samo drugi del ne bo brisal kil. Kombinacija obojega pa bi morala biti uspešna.
Jaz se držim samo drugega dela, torej se veliko gibljem, zato da lahko jem :))))

Ko ostaneš sam??

itak da lahko, kar pogumno

Jaz nisem nič migala pa sem izgubila13 kg zelo hitro. Nekje v treh mesecih. Nič kruha, nič maščob. Počutje v redu. Sedaj sem suha in šele sedaj sem začela migati. Pa ne pretiravam. Naredim cca 5 km vsak dan. Ob vikendih pa 12 km.
Prav lepa sem. Aja imela prej 75 kg pri 172 cm. sedaj imam 62. Super vitka. Veliko energije imam.

Daj lepo rit, joške, trebuh, stegna za minus dobrih 10 kil.

Kruh mora bit, če ne ni baba, baba.

In ko boš zajahala potem nekoč neko maščobo, si nagnjena na plus in prvo kilo.

Daj lepo rit, joške, trebuh, stegna za minus dobrih 10 kil.

Kruh mora bit, če ne ni baba, baba.

In ko boš zajahala potem nekoč neko maščobo, si nagnjena na plus in prvo kilo.[/quote]

Seveda zdaj jem vse. Samo kg ne grejo gor. Hočem povedat, da če imaš namen shujšati je potrebno odrekanje. Potem pa jesti normalno kot prej samo v manjših količinah pa migat.

Celo življenje sem kao hujšala, že od zgodnjih najstniških let, posebej aktualen je bil čas pred poletjem … Mislim, kako sprana, uboga sem bila. Presežek v kg ni bil ravno velik, 5-10 kg. Jasno, da ni delovala, razen v enem trenutku, ko pa sem pretiravala in postala okostnjak si uničila zdravje (trajno) in jasno se čez kakšno leto zredila nazaj in še kak kg dodala. In spet nadaljevala zgodbo. Dokler nekoč nisem imela vsega poln kufer. Sebe, drugih, hujšanja, odrekanja, matranja. Odnehala sem, se sprijaznila sa sabo, svojim telesom, nikoli več občutila nobenega občutka krivde zaradi 300 gr pojedena Milke ipd. In kaj se je zgodilo? Shujšala sem. Nisem Twiggy, kar tudi nočem biti, sem pa vitka in seksi in zadovoljna sa sabo. In ne trpinčim ne sebe, ne drugih okoli mene.

RECEPT : zvečer na tešče kozarec vode in uspeh je zagotovljen!

Ha ha ha, ta je dobra! 🙂 Si me nasmejala! 😀

Da se shujšati v treh mesecih 30 kg (ravnokar preverjeno), ampak ti s svojim pogledom na prehrano ne boš shujšala nič. Do poletja pa sploh ne.

Jaz bi tudi rada shujšala pri 164cm imam 78kg.Vem,da sem v letih -čez 40- ko se kg lažje nabirajo kot kopnijo.Da bi sladkor in vse kar je sladkega umaknila kar čez noč iz jedilnika bi bilo prehudo.Odločila sem se ,da vsaj zmanjšam sladkor,kruh.Pa premalo sem pila-vem sama ,da je bila to napaka.Sedaj zjutraj popijem na tešče okoli 4dl vode,šele nato zajtrk.
Škoda,da te nimam na FB ,bi se bodrili ena drugo,pa jedilnike delile.Želim ti srečno.

Da se shujšati v treh mesecih 30 kg (ravnokar preverjeno), ampak ti s svojim pogledom na prehrano ne boš shujšala nič. Do poletja pa sploh ne.[/quote]

Daj povej, kako si sklatila 0 kg – rabim motivacijo:)) In sem pripravljena na drastične ukrepe:)

Zagotovljen uspeh: lasten trener v fitnesu + lastni dietetik, ki ti pripravi jedilnike za 5 obrokov dnevno do pikice natančno, ki so prilagojeni tvojim navadam pri prehrani (kaj imaš rada, česa ne ješ), tako da je hujšanje užitek. Kile kar letijo, brez laufanja 10 km vsak dan in podobnega samo 3x na teden uro in pol fitnesa + prava prehrana v pravih količinah.

Jaz sem v dveh mesecih izgubila 6,5 kg. Nobene diete, skenslala kruh, krompir, belo moko( pizza na 14 dni), predelano hrano, od sladkega samo dva koščka temne čokolade na dan, sadje samo dopoldne in po 18. uri nič več jest. Je pa to brez gibanja, si bo treba kaj omislit. se da, če se hoče.

Zakaj po 18 nič več jest? Kaj se zgodi točno ob 18?

Zakaj po 18 nič več jest? Kaj se zgodi točno ob 18?[/quote]

Nič se ne zgodi po tej uri. Pač nočem zvečer jest, ker včasih sem, pa mi je šlo vse v rit, ha, ha. Vsak po svoje, a ne?

New Report

Close