Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek že 5300 slovencev v osebnem stečaju

že 5300 slovencev v osebnem stečaju

http://www.24ur.com/novice/slovenija/v-osebni-stecaj-5-300-slovencev.html

ITAK NORMALNO. In ja seveda,po debilnih izjavah je to folk,ki je požrešen ane in ki se pufa in zapravlja. zeeeeeeh! Tisočim se nam je življenjski standard obrnil za 360 stopinj,in še ste mnogi ki prihajate za nami! In takrat se vam bom mastno režala u fris,tako kot se zdaj vi meni..

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Teb se ni obrnil na slabše temveč na bolje, drkaš pi-čko tu na forumu, nalagaš neke kvazi izdelke , daješ napotke kako nategnit upnike , iščeš izgovore zakaj ne delat , skratka lenuh na državnih jaslih !

Spremljam tole debato okoli stečajev ki je vsak dan na SČ in mi gre na bruhanje, kakšni ljudje ste to , sploh Redna , ni posta okoli tega , da ni takoj poleg s svojimi nasveti, ki seveda niso nič drugega kot kako zajebati upnika in , če le obstoja najmanjša možnost živeti na račun davkoplačevalcev .
Dajte mi povedat , kakšno imate to moralo, greste v kredite, lizinge, privatno sposojanje , denar po večini zapravite za luksuz in potem ne vračate , na vse načine se ogibate vračilo, skrivanje, laganje, menjava naslova, prepis premoženja vse to delati samo , da ni treba vračati , ko bereš redno , sej ženska ne razmišlja drugega kot kako čim več dobiti od CSD in nič vračati, nasveti kot so , pazi koliko boš imela dohodka ker ti bodo vse nad 580€ pobrali, pazi pri zapuščini , ker ti jo lahko zaradi dolgov zarubijo, ne delaj honorano poleg službe ker ti bodo honorar pobrali , pazi da ne dobiš na račun kakšnih izplačil, nagrad, honorarjev ker ti bodo pobrali , med vrsticami se vse to bere , ne delaj , ne vračaj, naredi se reveža, iskoristi CSD kolikor se da , vso imovino premično in nepremično prodaj pred postopkom stečaja , skratka: NATEGNI vse , tako CSD kot upnike , zdrži 5 let toliko , da ti pobrišejo vse dolgove po tem času pa , AKCIJA !! ponovno se lahko zakreditiraš, ne vračaš, ne plačuješ položnic, nategneš vse in vsakega za denar !!
Zanima me vsi tisti, ki samo razmišljate kako bi ušli v stečaj in prevarali upnike, IMATE KAJ PONOSA; SAMOSPOŠTOVANJA , predvsem pa MORALE , pogledate v tla , ko srečate upnika , al se mu privoščljivo smejite v obraz , da se razbere: Ko te j-ebe naivnež !!

ja ja bla bla bla……………

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Redna, že parkrat sem pri tebi zasledila “se je obrnil za 360 stopinj” :((
Rišeš rada, vzemi list papirja, šestilo in kotomer, nariši krožnico in izmeri stopinje..

Glede osebnih stečajev pa – nekaterim bo dejansko pomagal sestaviti življenje in štartati na novo, za nekatere pa je to samo dober izgovor za delanje pufov. V kateri skupini pa je kdo, pa sami vedo… definitivno pa zagovarjam to, da bi moral biti zelo oster nadzor in tudi ostri pogoji.

tisti ki napadate več kot 5400 Slovencev ki delajo osebni stečaj, ste fovš, kar bodite. Sodišču pa spoštovanje ker daje možnost da oseba začne na novo.

jaz tudi ne privoščim ali želim nikomur finančnega zloma .Ker to te lahko zelo hitro doleti .
In ti ljudje se bodo morali soočiti z čiste nule .Čeprav včasih tu koga splujem ali rečem
kaj slabega kdaj v resnici nikoli nobenemu posamezniku v reali nebi naredil nekaj slabega
ali hudega.Ker ljudje imajo že dosti dela sami z seboj in z vsemi težavami vsak dan sproti.
Lahko samo sporočim vsem tem ljudem čeprav mislite da ste trenutno na dnu .
Zberite moč in se dvignite iz teme vedno je svetloba in nekje človek ki vam bo svetoval ali
celo pomagal .Samo pogumno naprej .

TO JE BILO PA ZELO LEPO PREBRAT. SVAKA TI ČAST RES. mah spet z velkimi pišem pardon.. skratka lepo res,grem stavit si prvič na forumu a ne? hvala,lepo od tebe 🙂

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________


Draga rednnammay
V takšnih situacijah se pokaže kdo si in kaj si,kajti tako nizkotno in žleht izjavo lahko izjavi samo zlobna oseba,kar pa smo te vsi že dolg nazaj prebrali.V čem bi ti bila drugačna od tistih ki si jih zmerjala,ker so se ti smejali?Oni vsaj pokažejo da so kakršni so,ti spadaš v najhujši razred zlobnih ljudi,ki se skriva za nasmehi,navidezno pozitivnostjo in nasilno prijaznostjo!!!Nekomu se mastno smejati v friz ko mu gre vse narobe,je zlobno!Iz dneva v dan se izdajaš in kažeš svoj pravi obraz in bogu se zahvalim,da te ne poznam v resničnem življenju.Pozitiven človek ni tist,ki je samo pozitiven ko vse štima in so vsi prijazni!

TO JE BILO PA ZELO LEPO PREBRAT. SVAKA TI ČAST RES. mah spet z velkimi pišem pardon.. skratka lepo res,grem stavit si prvič na forumu a ne? hvala,lepo od tebe :)[/quote]

ko te bo spoznal/a in prebral/a nekaj tvojih postov bo o tebi hitro imel/a drugo mnenje


Draga rednnammay
V takšnih situacijah se pokaže kdo si in kaj si,kajti tako nizkotno in žleht izjavo lahko izjavi samo zlobna oseba,kar pa smo te vsi že dolg nazaj prebrali.V čem bi ti bila drugačna od tistih ki si jih zmerjala,ker so se ti smejali?Oni vsaj pokažejo da so kakršni so,ti spadaš v najhujši razred zlobnih ljudi,ki se skriva za nasmehi,navidezno pozitivnostjo in nasilno prijaznostjo!!!Nekomu se mastno smejati v friz ko mu gre vse narobe,je zlobno!Iz dneva v dan se izdajaš in kažeš svoj pravi obraz in bogu se zahvalim,da te ne poznam v resničnem življenju.Pozitiven človek ni tist,ki je samo pozitiven ko vse štima in so vsi prijazni![/quote]

dej pejt spat lepo te prosim,malo nižje si preberi kako na veliko se me pljuva. jaz pač nisem jezus ki bi nastavil še drugo lice ampak če TI mene,ti zabrišem kamen glih direkt nazaj u tist fris! pati-vrati .. ja?

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Redna, že parkrat sem pri tebi zasledila “se je obrnil za 360 stopinj” :((
Rišeš rada, vzemi list papirja, šestilo in kotomer, nariši krožnico in izmeri stopinje..

Glede osebnih stečajev pa – nekaterim bo dejansko pomagal sestaviti življenje in štartati na novo, za nekatere pa je to samo dober izgovor za delanje pufov. V kateri skupini pa je kdo, pa sami vedo… definitivno pa zagovarjam to, da bi moral biti zelo oster nadzor in tudi ostri pogoji.[/quote]
Sej še ni zastopila,ji boš morala sama narisati ali pa direkt povedati 🙂


Draga rednnammay
V takšnih situacijah se pokaže kdo si in kaj si,kajti tako nizkotno in žleht izjavo lahko izjavi samo zlobna oseba,kar pa smo te vsi že dolg nazaj prebrali.V čem bi ti bila drugačna od tistih ki si jih zmerjala,ker so se ti smejali?Oni vsaj pokažejo da so kakršni so,ti spadaš v najhujši razred zlobnih ljudi,ki se skriva za nasmehi,navidezno pozitivnostjo in nasilno prijaznostjo!!!Nekomu se mastno smejati v friz ko mu gre vse narobe,je zlobno!Iz dneva v dan se izdajaš in kažeš svoj pravi obraz in bogu se zahvalim,da te ne poznam v resničnem življenju.Pozitiven človek ni tist,ki je samo pozitiven ko vse štima in so vsi prijazni![/quote]

dej pejt spat lepo te prosim,malo nižje si preberi kako na veliko se me pljuva. jaz pač nisem jezus ki bi nastavil še drugo lice ampak če TI mene,ti zabrišem kamen glih direkt nazaj u tist fris! pati-vrati .. ja?[/quote]
Točno tako,ravno to ti dopovedujem,da nisi nič bolša od njih,še hujša si.Sovražiš jih ker se tako obnašajo,kako se pa ti?ISTO SRANJE DRUGO PAKOVANJE

dej pejt spat lepo te prosim,malo nižje si preberi kako na veliko se me pljuva. jaz pač nisem jezus ki bi nastavil še drugo lice ampak če TI mene,ti zabrišem kamen glih direkt nazaj u tist fris! pati-vrati .. ja?[/quote]
Točno tako,ravno to ti dopovedujem,da nisi nič bolša od njih,še hujša si.Sovražiš jih ker se tako obnašajo,kako se pa ti?ISTO SRANJE DRUGO PAKOVANJE[/quote]

mah sej maš prav.. sej res niso vredni.. niti prdca.. :)) ok sve si bot-ti dam prav

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

točno taka je bila tvoja reakcija tudi , ko si prvič dobila opomin o dolgu , če bi bila poštena bi pričela z vračili , tako pa dolg na dolg opomini v koš, CSD POMAGAJ !!!!!!!!!! jaz sem revca socialni problem , zaradi fobij ne morem delat , lahko pa se zadolžujem joooooj pa kašni ste to ljudje , da me ne razumete , če se mi pa ne ljubi delaaaaaat noooooo .

Redna, že parkrat sem pri tebi zasledila “se je obrnil za 360 stopinj” :((
Rišeš rada, vzemi list papirja, šestilo in kotomer, nariši krožnico in izmeri stopinje..

Glede osebnih stečajev pa – nekaterim bo dejansko pomagal sestaviti življenje in štartati na novo, za nekatere pa je to samo dober izgovor za delanje pufov. V kateri skupini pa je kdo, pa sami vedo… definitivno pa zagovarjam to, da bi moral biti zelo oster nadzor in tudi ostri pogoji.[/quote]

Dosti ljudi tako reče, pa se ne zavedajo, da so na isti točki kjer so začeli, nič se ni obrnilo.

_________________ [sub]Življenje je prekratko, da bi ga jemali resno[/sub]

Redna, že parkrat sem pri tebi zasledila “se je obrnil za 360 stopinj” :((
Rišeš rada, vzemi list papirja, šestilo in kotomer, nariši krožnico in izmeri stopinje..

Glede osebnih stečajev pa – nekaterim bo dejansko pomagal sestaviti življenje in štartati na novo, za nekatere pa je to samo dober izgovor za delanje pufov. V kateri skupini pa je kdo, pa sami vedo… definitivno pa zagovarjam to, da bi moral biti zelo oster nadzor in tudi ostri pogoji.[/quote]

Dosti ljudi tako reče, pa se ne zavedajo, da so na isti točki kjer so začeli, nič se ni obrnilo.[/quote]

nope, življenje se ti obrne na glavo…če hočeš brihten izpast se ti pa za 360 stopinj:-)))

TO JE BILO PA ZELO LEPO PREBRAT. SVAKA TI ČAST RES. mah spet z velkimi pišem pardon.. skratka lepo res,grem stavit si prvič na forumu a ne? hvala,lepo od tebe :)[/quote]

Ne rednnammay nisem prvič .Sem kar dostikrat tuki in včasih mam tudi jaz saj veš slab dan 😉
In koga nahrulim samo sem pa resnično sam pri sebi videl ,da z tem ,če te kdaj kdo spravocira
si škodiš samo sebi svojemu zdravju in počutju .Tako da rajši bodimo v svoje dobro in dobro drugih
čimveč pozitivni.In če sočloveku ne moremo pomagati mu vsaj besedno recimo kaj vzpodbudnega
in boš videla ,da se bo okoli tebe resnično začelo marsikaj pozitivno spreminjati .Lahko me imate za nakladača ampak to ti lahko povem iz lastnih izkušenj .Namesto ,da se prepiramo je boljše iti
poslušati lepo glasbo ali pogledati kako dobro komedijo in tvoj duh potem ostane miren ,pozitiven,
in še nekako si srečen 😉

Vse dobro tebi in vsem ostalim .Če si pa kdaj slabe volje kot se nam to vsem dogaja si pa tudi lahko
na youtube pogledaš veliko pozitivnih filmčkov Od Ane Bučevič ali od drugih in te zadeve resnično
delujejo

Dosti ljudi tako reče, pa se ne zavedajo, da so na isti točki kjer so začeli, nič se ni obrnilo.[/quote]

nope, življenje se ti obrne na glavo…če hočeš brihten izpast se ti pa za 360 stopinj:-)))[/quote]

Ragla vzami list papirja, šestilo itd…………….. je že Barca zgoraj napisala
Pa javi rezultat.

_________________ [sub]Življenje je prekratko, da bi ga jemali resno[/sub]

nope, življenje se ti obrne na glavo…če hočeš brihten izpast se ti pa za 360 stopinj:-)))[/quote]

Ragla vzami list papirja, šestilo itd…………….. je že Barca zgoraj napisala
Pa javi rezultat.[/quote]

Alora, vem kolk stopinj je, če stojo nardim na glavi:-))))

sam očitn…daj še enkrat preberi, nooo

Ragla vzami list papirja, šestilo itd…………….. je že Barca zgoraj napisala
Pa javi rezultat.[/quote]

Alora, vem kolk stopinj je, če stojo nardim na glavi:-))))

sam očitn…daj še enkrat preberi, nooo[/quote]
Fajt fajt fajt :)))))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [b][i]>>> Nasmeh je najkrajša razdalja med ljudmi <<<[/i][/b] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [img]http://shrani.si/f/3M/to/IrHmRpg/mickeeena.jpg[/img]

Alora, vem kolk stopinj je, če stojo nardim na glavi:-))))

sam očitn…daj še enkrat preberi, nooo[/quote]
Fajt fajt fajt :)))))))))))[/quote]

kje pa, to je ljubav na daljavo:-)))

Ragla vzami list papirja, šestilo itd…………….. je že Barca zgoraj napisala
Pa javi rezultat.[/quote]

Alora, vem kolk stopinj je, če stojo nardim na glavi:-))))

sam očitn…daj še enkrat preberi, nooo[/quote]

.morda res nisem najboljše prebral tvoj odgovor,

če se ti na glavo je to 180 stopinj, če se ti za 360 si na istem, ahaaa brihtni jaaaaaa, kapiram zdaj..

ženske pač morate pisati zavito, kako naj bi drugače

JA je NE
JA je JA
NE je JA
NE je NE
JA je MOGOČE
JA je NE VEM
NE je MOGOČE
NE je NE VEM

lahko pišem do 23,42 pa ne bo konca hahahhh

_________________ [sub]Življenje je prekratko, da bi ga jemali resno[/sub]

5300 ljudi o osebnem stečaju NI malo, torej ljudje imajo probleme

New Report

Close