Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek niso ritke je pa gostilna

niso ritke je pa gostilna

Kaj je tisto, kar vas je v gostilni odvrnilo od hrane?

Mene samo enkrat en ves prepoten natakar, ki mu je iz čela kapljalo na hrano.

mene pa to,če sem opazila,da ima slabe zobe,kajšele, da mu kateri manjka

Odtisti ustnic na kozarcu v eni piceriji v Kranju… Sem bila samo malo tečna in prosila da dajo čist kozarec pa je bilo vse v redu. Še vedno smo hodili tja in vedno dobro jedli in pili. Mogoče imajo tudi natakarji kdaj slab dan pa jim kaka stvar uide.

http://skrinjicasrece.wordpress.com/

Mene odvrnejo psi, ki jih privlečejo drugi gosti v gostilno. Pes prevoha, preliže in poslini vse vogale miz na katerih potem jaz jem. Ne hvala. Res nočem za mizo jest skupaj s psom.

Kje si pa ti videla psa v gostilni? Kolikor vem je to prepovedano (čeprav mene osebno ne bi motilo, rajši pasja rit kot sončkova in pokakana 🙂

Nevzgojeni sončki in njihovi vehementni starši.
Po tem, ko si je sonce postreglo iz mojega krožnika, sem le-tega odnesla k njihovi mizi in natakarju rekla, naj naročeno zaračuna njim.

V gostilni me lahko od hrane (in posledično od obiska te gostilne) odvrne:

– slaba (zanič) naročena hrana – vedno
– slaba postrežba in neprijazno osebje – večinoma
– vidna umazanija v gostilni in na priboru – večinoma
– družine z majhnimi, vreščečimi otroki – vedno

Pošteno plačam za dobro hrano, prijazno postrežbo, prijeten ter čist prostor za mizo in MIR pri kosilu ali večerji.

Mene motijo sončki, ki s slinastimi rokami prešlatajo celo mizo, stole… ki si vrtajo po nosu in iztrebke nalepijo kdove kam. Res nočem za mizo jest skupaj s sončkom.

Mene ful moti, če vsi pri mizi ne dobimo hrane istočasno. Pred kratkim se je zgodilo, da sem jaz prva dobila svojo ribo in valjda začela jesti, ker kaj pa naj z mrzlo ribo… potem je dobil mož svoj zrezek, otroka pa šele čez 10 minut, pa najbolj lačna sta bila. Evo, taka stvar me zelo moti. Pa tudi prevelike porcije, ko kalamari že čez rob lezejo… hvala lepa, sem ob apetit.

Mene motijo sončki, ki s slinastimi rokami prešlatajo celo mizo, stole… ki si vrtajo po nosu in iztrebke nalepijo kdove kam. Res nočem za mizo jest skupaj s sončkom.[/quote]
Žeže, ampak tile sončki po navadi ne hodijo za sosednjo mizo k drugim gostom vrtat svojega noska. Pes pa hodi po vsej gostilni okol sosednjih miz, še posebej jih pasjejebci radi pustijo, da se psi prosto gibljejo po gostilniški terasi. Na morju maš tega kolkar hočeš. Lastnik psa pusti, da njegov pes hodi okol drugih gostov in jim med nogami in pod mizo išče in pobira morebitne ostanke hrane od prejšnjih gostov.
Pasjeljubci so navadna nevzgojena drhal. Ne čisto vsi, ampak velika velika večina njih/vas. Jasno da boste rekli, da vi niste tisti. Že v naprej poznam vaš izgovor.

Mene motijo sončki, ki s slinastimi rokami prešlatajo celo mizo, stole… ki si vrtajo po nosu in iztrebke nalepijo kdove kam. Res nočem za mizo jest skupaj s sončkom.[/quote]
Žeže, ampak tile sončki po navadi ne hodijo za sosednjo mizo k drugim gostom vrtat svojega noska. Pes pa hodi po vsej gostilni okol sosednjih miz, še posebej jih pasjejebci radi pustijo, da se psi prosto gibljejo po gostilniški terasi. Na morju maš tega kolkar hočeš. Lastnik psa pusti, da njegov pes hodi okol drugih gostov in jim med nogami in pod mizo išče in pobira morebitne ostanke hrane od prejšnjih gostov.
Pasjeljubci so navadna nevzgojena drhal. Ne čisto vsi, ampak velika velika večina njih/vas. Jasno da boste rekli, da vi niste tisti. Že v naprej poznam vaš izgovor.[/quote]

Niti enkrat še nisem videla psa, ki bi se prosto šetal po gostilni.
Sem pa doživela, da mi je sonce pobralo hrano s krožnika.

Mene motijo sončki, ki s slinastimi rokami prešlatajo celo mizo, stole… ki si vrtajo po nosu in iztrebke nalepijo kdove kam. Res nočem za mizo jest skupaj s sončkom.[/quote]
Žeže, ampak tile sončki po navadi ne hodijo za sosednjo mizo k drugim gostom vrtat svojega noska. Pes pa hodi po vsej gostilni okol sosednjih miz, še posebej jih pasjejebci radi pustijo, da se psi prosto gibljejo po gostilniški terasi. Na morju maš tega kolkar hočeš. Lastnik psa pusti, da njegov pes hodi okol drugih gostov in jim med nogami in pod mizo išče in pobira morebitne ostanke hrane od prejšnjih gostov.
Pasjeljubci so navadna nevzgojena drhal. Ne čisto vsi, ampak velika velika večina njih/vas. Jasno da boste rekli, da vi niste tisti. Že v naprej poznam vaš izgovor.[/quote]

Psov še nisem videla, da bi se mi motali okoli mize, tuji sončki so se mi pa že.

Bolj malo sem v gostilni se mi pa res še ni naredilo, da bi mi otrok kradel iz krožnika – če bi mi, bi me tudi ful motilo to in bi tudi staršem kaj rekla.
Tudi živali še nisem srečala v gostilni – razen tam, kjer so mize zunaj pa še to so pridno sedeli ob mizi, privezani.
Moti me umazan kozarec (sploh ker takoj dobim herpes, ko samo pomislim, da ni oz. je slabo pomit). Moti me žilast zrezek, tudi če bi natakarju iz čela kapljalo v krožnik (tudi tega še nisem doživela)…

Res gremo redko ven jest, sploh ker imava majhnega otroka, ki težko zdrži pri miru. Ne maram pa da leta po gostilni oz. da se mi pri mizi dere.


Žeže, ampak tile sončki po navadi ne hodijo za sosednjo mizo k drugim gostom vrtat svojega noska. Pes pa hodi po vsej gostilni okol sosednjih miz, še posebej jih pasjejebci radi pustijo, da se psi prosto gibljejo po gostilniški terasi. Na morju maš tega kolkar hočeš. Lastnik psa pusti, da njegov pes hodi okol drugih gostov in jim med nogami in pod mizo išče in pobira morebitne ostanke hrane od prejšnjih gostov.
Pasjeljubci so navadna nevzgojena drhal. Ne čisto vsi, ampak velika velika večina njih/vas. Jasno da boste rekli, da vi niste tisti. Že v naprej poznam vaš izgovor.[/quote]

Niti enkrat še nisem videla psa, ki bi se prosto šetal po gostilni.
Sem pa doživela, da mi je sonce pobralo hrano s krožnika.[/quote]
Jaz pa za razliko od tebe še nisem doživel, da bi mi sosedov otrok iz krožnika hrano spizdu. Skoraj v vseh gostilnah še posebej pa obobalnih gostilniških terasah pa se najde kakšen pasjejebec, ki sabo privleče svojega psa in z njim nadleguje goste.
Večkrat sem že natakarje opozoril, da me moti pes brezbrižnega in nesramnega gosta, pa mi je natakar odgovoril, da se pač noče zameriti tem pasjim gostom, ker drugače bo njegova gostilna prazna. Vi pa nikjer še niste videli psa v gostilni? Ne verjamem vam. Pač lažete.

Mene motijo sončki, ki s slinastimi rokami prešlatajo celo mizo, stole… ki si vrtajo po nosu in iztrebke nalepijo kdove kam. Res nočem za mizo jest skupaj s sončkom.[/quote]
Žeže, ampak tile sončki po navadi ne hodijo za sosednjo mizo k drugim gostom vrtat svojega noska. Pes pa hodi po vsej gostilni okol sosednjih miz, še posebej jih pasjejebci radi pustijo, da se psi prosto gibljejo po gostilniški terasi. Na morju maš tega kolkar hočeš. Lastnik psa pusti, da njegov pes hodi okol drugih gostov in jim med nogami in pod mizo išče in pobira morebitne ostanke hrane od prejšnjih gostov.
Pasjeljubci so navadna nevzgojena drhal. Ne čisto vsi, ampak velika velika večina njih/vas. Jasno da boste rekli, da vi niste tisti. Že v naprej poznam vaš izgovor.[/quote]

Še nisem videla psa v restavraciji, res ne, prav tako se še noben otrok ni približal moji mizi, in tudi moja otroka se nista približala nobeni mizi, običajno jemo v lokalih kjer je tudi igralni kotiček, da se mogoče tam malo pozabavata, ampak zadnje čase lepo presedita do konca pri mizi, res pa je, da ponavadi ne izberem mize kje v bližini tega igralnega kotička, ker predvidevam, da pa je tam lahko moteče.

Nauči se brat. Nisem napisala, da psov v gostilnah ali na terasah ni, pač pa, da se ne šetajo prosto spuščeni po gostilnah, terasah ipd.

Lahko vam povem celo zadnji primer iz prejšnjega tedna.
Na avstrijskem smučišču Turacher hohe ima celo lastnik gostilne “majcajt” al kako se že imenuje ta gostilna, sam svojega psa v lastni gostilni. Zlatega prinašalca. Pusti, da se ta pes klati po restavraciji od mize do mize. Jaz v to gostilno ne grem več. Al naj ma psa v gostilni al pa naj ima ljudi. Kar ima raje.
Sploh pa je v modi, da sprehajalci po smučiščih sprehajajo svoje pse, potem pa se gredo skupaj s psom pogret v restavracijo. Banda ščenetarska nesramna.


Pač lažeš. Take laži meni ne boš prodala. Probaj, če bo tvojo laž kupila kakšna druga MONa. Pri men ti ni ratala lažna kupčija.

Kaj ma to veze?
Tudi, če se pes ne giblje prosto po gostilni…..Pes v gostilni nima kaj iskat!!!! Pes ni za v gostilno! V gostilni so ljudje. Pes je pa za v pesjak, če še nisi vedela.

Kaj lajaš? Moji psi se ne klatijo po gostilnah. Za nekega psa nekje v Avstriji me ne briga. Briga pa me, če mi okoli mize skačejo sonca, ki niso moja briga. Ker v oštarijo grem jest in ne poslušat vreščanje nevzgojenih otročajev. Bo šlo?


Bo šlo, ni problema. Ti bom pojasnil.
Ti si pač samo še ena od mnogih pasjejebcov, ki ne maraš otrok. Zato se pač raje družiš s psom kot pa zljudmi. Ampak gostilne so namenjene ljudem, in ne boš verjela, otroci so tud ljudje. Če pa si ti raje s psom kot pa z ljudmi, pa greš mirne duše lahko skupaj s psom v pesjak jest. Ljudem pa pusti, da jedo skupaj z ljudmi in človeško družino. Ne pasjo.
Bo šlo?


Bo šlo, ni problema. Ti bom pojasnil.
Ti si pač samo še ena od mnogih pasjejebcov, ki ne maraš otrok. Zato se pač raje družiš s psom kot pa zljudmi. Ampak gostilne so namenjene ljudem, in ne boš verjela, otroci so tud ljudje. Če pa si ti raje s psom kot pa z ljudmi, pa greš mirne duše lahko skupaj s psom v pesjak jest. Ljudem pa pusti, da jedo skupaj z ljudmi in človeško družino. Ne pasjo.
Bo šlo?[/quote]

Očitno si popolnoma funkcionalno nepismen. Ti narišem? Ne motijo me normalno vzgojeni otroci, ki se znajo obnašat okolju primerno. Svojih psov ne vodim po lokalih. Btw, poleg psov imam tudi otroka, če ti to kaj pove. Npr. to, da poznam situacijo obeh strani.

Psi me ne motijo, celo sama jih povabim k svoji mizi, če lastnik dovoli.
Odvezanih psov v gostilnah ne opazim, morda pri kakšni gorski koči, zunaj, kjer so klopi in mize okrog hiše. Ni panike.
Motijo pa me mali vreščači na dveh nogah, razvajeni, zoprni, moti me njihovo buljenje v druge ljudi, njihovo večno ponavljanje zateženih stavkov, sitnarjenje, norenje med mizami. Ta zoprna nadlega mi resnično pokvari tek.


Bo šlo, ni problema. Ti bom pojasnil.
Ti si pač samo še ena od mnogih pasjejebcov, ki ne maraš otrok. Zato se pač raje družiš s psom kot pa zljudmi. Ampak gostilne so namenjene ljudem, in ne boš verjela, otroci so tud ljudje. Če pa si ti raje s psom kot pa z ljudmi, pa greš mirne duše lahko skupaj s psom v pesjak jest. Ljudem pa pusti, da jedo skupaj z ljudmi in človeško družino. Ne pasjo.
Bo šlo?[/quote]

Očitno si popolnoma funkcionalno nepismen. Ti narišem? Ne motijo me normalno vzgojeni otroci, ki se znajo obnašat okolju primerno. Svojih psov ne vodim po lokalih. Btw, poleg psov imam tudi otroka, če ti to kaj pove. Npr. to, da poznam situacijo obeh strani.[/quote]
Za razliko od tebe, ki imaš psa v stanovanju, kar seveda ni normalno, so človeški otroci še kar normalno vzgojeni. Ti, ki imaš psa v stanovanju predavaš o normalnih otrocih?
No pa mi nariši prosim, ker si se že ponudila.

“En normalen gost “
Če je pri tem človeku karkoli normalnega? Patološki sovražnik ljudi in psov.

New Report

Close