Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek v lokalih previjate dojenčke??

v lokalih previjate dojenčke??

Ste res take packe, da že kar v gostinskih lokalih, za šanki, kjer se toči pijača in se streže hrana
previjate dojenčke?

Kaj takega pa še ne!

Packe!

http://svet24.si/clanek/5315c80b4da2f/druzino-z-dojenckom-vrgli-iz-blejskega-lokala-kaksna-je-resnica-dopolnjen-clanek

Bravo Apropos,
še bom prišla k vam,
ko vem, da imate radi čisto!

Čestitke lastnici lokala, ki se je postavila zase in se zaradi tistih nekaj eurov ni pustila poniževati.

Jaz bi mamo vrgla iz lokala. Fizično bi jo zvlekla ven, packo.

Zdej pa res ne grem več na Bledu v noben lokal na pijačo. Ker je mogoče za isto mizo, kjer mi strežejo par minut prej ena puhloglava mati previjala svoje sonce, malo opletala s tisto plenico in jo potem fliknila v koš za smeti pri šanku.Pa kaj se je novodobnim materam v glavi skeglalo. Piše,da je bilo toplo in sonce torej bi ga lahko previla tudi v WC-ju, kjer je mesto za previjanje. Ali tale mati potem posrano plenico da v svojo torbico. Not! Ampak … Fuj in fej kakšne packe ste ženske! Očitno ni bolj nemarnega stvora kot novopečene našpičene mamice sončkov, ki že nekaj časa tukajle po spletu težijo s previjalnicami.Doma ostanite, 2 kroga okoli hiše, pa domov previt sonce.
Zgornjo familijo naj pa Občina Bled toži za upad turistov!!

Zdaj smo le izvedeli še drugo plat, namreč o nesramnosti obiskovalke. Sploh opažam, da so mlade mamice dandanes zelo agresivne in menijo,d a so s svojim otrokom središče univerzuma. Tudi na igriščih in restavracijah delajo ortoci , kar hočejo, se naprimer lovijo okrog miz, ko drugi kosimo. Pa še kaj. Očkoti pa nič. Al pa takoj v cajtkg pa po celi sloveniji obeešat. Pometite pred svojim pragom, mladi starši

Jaz bi jih tudi ven vrgla, prepotentneži, ki mislijo da je ves svet njihov, če imajo otroka in voziček.
Doma naj bodo, če jih skrbi otrokova ritka in plenice ne znajo zamenjati v avtu ali v previjalnici.

O joj, kakšen članek. Sploh ni berljivo …

Dojenčka ne moreš previti sredi lokala in pika. Apropos je poleg tega tako majhen lokal, da bi ga ena plenica usmradila celega za kar nekaj časa, da o tem, da pač pokakana plenica in jedilna miza ne gresta skupaj, niti ne govorimo. Očitno v tej družini doma dojenčka previjejo kar na mizi, medtem ko srečni očka je kosilo. Tudi dojenčkov kakec je še vedno kakec in verjetno tale dotični očka ne bi bil zadovoljen, če bi mu nekdo poleg pijače postavil še smrdljiv kupček.
To, da so bili v lokalu sami, je pa seveda popolnoma irelevantno, ker bi lahko kadarkoli kdo vstopil.
Lastnici dam popolnoma prav. Res me zanima, kako bi tale družina gledala na koga drugega, ki bi se namenil narediti enako, oni pa sredi kosila.

Sploh ne vem, če se starši zavedajo, da ko bi oni previjali v lokalu dojenčka in bi v tistem trenutku noter stopil inšpektor, da bi le-ta takoj zaprl lokal.
Kdo bi bil potem kriv?

Res bi bilo zanimivo vedeti, v katerem lokalu na Bledu velikodušno dovolijo, da se dojenčka previje vsem na očeh na mizi. Da me pot ne bi zanesla tja.
V Apropos očitno mirno lahko greš, ker tam ne dovolijo previjanja na mizi.

Ni važno kje, niti na klopi, niti na mizi, niti v vozičku, v naročju, kjerkoli, dejstvo JE, sa se v lokalih plenic NE menja!!!

Dajo v toaletne prostore previjalno mizo, v nobel lokalih imajo pa posebno previjalno sobo. Problem rešen.

Noooro, kar vsak kava bar naj ima previjalno mizo noter?
Pa vi niste normalni!
Kako sploh lahko vozite otroke kar naprej po lokalih? Dojenčke?!

Tu sploh ni šlo za to, da niso imeli kje previti otroka. Zraven lokala je previjalnica, pa mati NI HOTELA iti tja!

Ona je dejansko ŽELELA otroka previti v lokalu.

A da pa z dojenčkom ne bi rinili v lokale, ki popolnoma očitno niso namenjeni družinam z majhnimi otroki, pa ne pride v poštev?
Sicer pa, navsezadnje tudi v večini uradnih ustanov nimajo previjalnic, pa bi bilo nekako bolj logično, saj v ustanove vsake toliko preprosto moraš, v lokal ti pa ni nikoli mus it.

ko sem jaz imela majhne otroke, nisem hodila z njimi po lokalih, zdaj je pa moderno, vidim, da sedijo z vozićki po lokalih , meni dojenčki in lokali ne grejo skupaj pa fertik

Jaz enako, lokali in dojenčki mi nikoli niso šli skupaj.
Kaj češ, moderne in brezbrižne lepe mamice lepih sončkov.

dejste mi povedat prosim katera mona si je izmislila besedo “sonček” za otroka ker v reali tega ljudje ne govorijo in je več kot očitno da je to spet en monizem
še nisem namreč slišal da bi kdo v realnosti poimenoval otroka “sonček”

************************** § ▲ !

Ne boš verjel, ampak poznam dva tipa (z besedo, TIPA), ki svojim potomcem govorita sončki.

Noooro, kar vsak kava bar naj ima previjalno mizo noter?
Pa vi niste normalni!
Kako sploh lahko vozite otroke kar naprej po lokalih? Dojenčke?![/quote]

Odvisno od tega, na kakšne goste cilja. Vtirustičnem kraju, kot je Bled, ne bi škodilo, če bi bilo res povsod. Ampak če prav razumem, v tem primeru je previjalnica bila, ampak je niso hoteli uporabljati. Taki so pa res zateženi. Tvoje drugo vprašanje pa sploh ni vredno odgovora.

Ne boš verjel, ampak poznam dva tipa (z besedo, TIPA), ki svojim potomcem govorita sončki.[/quote]
možno da ga ampak jaz ga ne
še zadnjič sem ženo od sodelavca ki ima majhnega otroka vprašal koliko je star njen “sonček” (sem se navadil iz tega foruma še jaz uporabljat to besedo) pa ji ni blo čisto nič jasno, sem ji mogel objasnit pa je rekla da prvič to sliši..
kar pa se tiče teme pa to ni nobena redkost. Novopečena mamica ima občutek da je zdaj ko ima otroka center pažnje in da ji ne bo noben nič rekel pa četudi ga previja kar na mizi v restavraciji..Misli da ji bo zdaj zato ker ima novorojenčka vse oproščeno ko pa je njen sonček tak luštkan buci buci za popapat..In potem take mamice, vse evforične od hormonov sreče in materinstva izgubijo občutek kaj je prav in kaj ne glede njenega malega visočanstva in bognedaj da bi se ji kak gost usodil kaj rečt, bi bil ta hud brezobraznež
kaj pa “desci”? Nič, kot vedno, copate ki služijo le kot figura

no kakorkoli že, po tem dogodku bom kadar bom na bledu jedel kremšnito, imel zraven vedno grenak priokus:(.

************************** § ▲ !

Kar se mene tiče, je tale prepotentna familija izgubila bitko v momentu, ko so se začeli sklicevat na to, da je previjalnica v nakupovalnem centru premrzla, po drugi strani pa povedo, da so sedeli zunaj (to sem na fotrovem facebooku prebrala, ne vem, če eksplicitno piše v članku). Če je bilo zunaj dovolj toplo za posedanje, tudi v previjalnici ni mogla bit taka ledenica. In poleg tega je previjalnica običajno v kompleksu stranišč, tam že itak ne more biti prav hudo mrzlo.


Noooro, kar vsak kava bar naj ima previjalno mizo noter?
Pa vi niste normalni!Kako sploh lahko vozite otroke kar naprej po lokalih? Dojenčke?![/quote]
Odvisno od tega, na kakšne goste cilja. Vtirustičnem kraju, kot je Bled, ne bi škodilo, če bi bilo res povsod. Ampak če prav razumem, v tem primeru je previjalnica bila, ampak je niso hoteli uporabljati. Taki so pa res zateženi. Tvoje drugo vprašanje pa sploh ni vredno odgovora.[/quote]

Ti povej, zakaj pa bi morala biti previjalnica povsod. Ker si jaz želim v miru spiti svojo kavo, pa mal poklepetat in mi res ni do tega, da za sosednjo mizo sonce vrešči, mama in ata pa ga ob tem ignorirata na splošno in posebej,
Zakaj imate eni starši otroke, če jih namesto na svež zrak vozite v lokale? Nostalgija za samskim življenjem? To bo!

Hahaha, kaki ljudomrznezi ste tu gor. Da mi vas je videt v realnem zivljenju. Sive miske, zafustrirane hahahshahahaha

New Report

Close