Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se odzvati na žaljivce?

Kako se odzvati na žaljivce?

Kako se odzvati na ljudi, ki radi žalijo, ponižujejo?
Sicer gre predvsem za moške na spletnih portalih, ki začnejo pogosto zmerjati v stilu, da si grda, nagravžna, zmerjati s pr…. in tako naprej. Na teh portalih lahko seveda blokiraš te tipe.
Samo ponavadi se prijavijo z novim nikom in spet težijo.
Kak lep odgovor, vljuden, ampak, da jim da za misliti?
Pa to je trening tudi za ljudi v reali, ki sicer bolj prefinjeno, ampak vseeno žalijo.

Recimo moški hoče seks, rečeš, da ne iščeš seksa na netu in te začne zmerjati in žaliti?
En vljuden odgovor, ki mu bo dal misliti. Potem seveda blokada.

Popolno ignoriranje …. se dogaja tudi na forumih … kjer pa ga lahko blokiraš, pa blokada in seveda obvestilo moderatorjem.

Moderatorji na portalih nič ne ukrepajo. Portalovci pa se prijavijo z novim nikom in ti spet težijo.
Pa tudi v reali se je treba znajti z žaljivci. So prikriti, ampak tudi so.
Tako, da bolj pomaga, da jim nekaj odgovoriš, kar jih bo prizemljilo. Pa ne v njihovem stilu, ne na njihovem nivoju.

Ni vredni niti odgtovora

Jaz sicer isto rečem, da sem prišla samo čvekat (pa ne o položajih), pa se jih velika večina kar vljudno umakne. Nekaj juh celo resno sprejme razlago in se izkažejo kot super sogovorniki 🙂

Žaljivcev se izognem v velikem loku.
Pametne ženske ne iščejo moškega preko spleta. Splet je leglo pedofilov, razuzdancev, pokvarjencev in še bi lahko naštevala! Pamet v roke!

Jaz pa ponavadi odgovorim, da verjamem, da bodo katero žensko našli, ko so tako super moški, tako privlačni in prijetni in kar pocedim se od osladnosti. Napišem jim, da se za take moške ženske tepejo in verjamem, da bodo vse portalovke srečne, da jih dobijo.
POtem so pa čisto zmedeni (resnica je namreč ta, da jih nobena ženska ne mara)l.

V takem primeru, če kritizira izgled, lahko še vedno rečeš, meni ostane še plastična operacija ali pa shujšam, ti pa boš revček celo življenje, ker možganov žal ne menjajo dragi! in ga odpikaš, zablokiraš oz. igoriraš v nadalje.

Pomaga edino ignoriranje. Če jih nihče ne bi resno jemal, bi kmalu nehali. Ker pa je več takih, kot si ti in jih to prizadane, nadaljujejo.

napišem le: A veš, da imaš praf?

Povej mi s kom se družiš, in povem ti kdo si.

Ti je težko sprejeti realo? Zakaj torej si na spoznavnih portalih?

brklc se je prepoznal 🙂

Res ste smešni smešne no prijavite se na portale ,ki se iščejo ljudje kot za avanture ali resne zveze in
in vi bi tam kot kao klepetali .Za klepetanje so druge klepetalnice in foruni ne pa Badoo ona on in
nevem kaj še .In potem ste pressenečeni če vat tam kdo predlaga avanturo ali kaj drugega .
Če si se prijavil na takem portalu za spoznavanje parov ali iskanje seksa ne pričakuj ,da boš tam
debatiral o knjižnem jeziku.

Res ste smešni smešne no prijavite se na portale ,ki se iščejo ljudje kot za avanture ali resne zveze in
in vi bi tam kot kao klepetali .Za klepetanje so druge klepetalnice in foruni ne pa Badoo ona on in
nevem kaj še .In potem ste pressenečeni če vat tam kdo predlaga avanturo ali kaj drugega .
Če si se prijavil na takem portalu za spoznavanje parov ali iskanje seksa ne pričakuj ,da boš tam
debatiral o knjižnem jeziku.[/quote]

Narobe si razumela. Jaz se ne prijavim na portale za klepet, ampak za spoznavanje moških, ampak ne za avanture. Ne pišem o klepetalnicah, ampak o portalih za spoznavanje, in ne ne portalih za avanturiste.

Da niso tako anonimni kot mislijo in ne bi bilo super da njihove zaljivke vidijo vsi njegovi sorodniki in prijatelji, ker jim bodo poslane po posti ce ne misli nehat. Ali pa se boljse – žena ve da si tak primitivec? Kaj mislis da bi rekla ce ji posljem tole? 🙂 Ceprav ne vem zakaj se ukvarjat sploh s taksnimi.

Najboljši so taki, ki žalijo na polno, potem pa se samo nasmehneš in rečeš, kako so oni super in da se sigurno vse ženske tepejo zanje pa se umirjo in začnejo prosjačit, če greš z njimi na pijačo :).

Ti avežde res! Pred leti še ko sem bil neumen, sem bil tudi jaz na netlogu. No, ampak me je kmalu pamet srečala.
lani ali predlani ko sem študiral psihologijo množic, sem bil tudi mesec ali dva raziskovalno na dveh spoznavnih potralih.
Skupaj z izkušnjami iz društva ločenih in društva samskih, še vedno zagovarjam stari rek.

Ki običajno tako boli, da večina ne more mimo brez laježa…

Ja, brklc, saj ti verjamemo, da si bil samo raziskovalno tam gor.

Al pa če mi ne… Dejstvo pa je, da isti ptiči skupaj letajo… Le da si eni to upajo priznati, drugi pa pač ne…

Ja, ja brklc, tudi zate to velja :).

Seveda, ampak meni ni problem priznati (si)…

kakšen si sam, takšne tudi privlačiš k sebi

kakšen si sam, takšne tudi privlačiš k sebi[/quote]

Z drugimi besedami ja… Zato pa z avtorico ne prideva skupaj…

Odpri profil,žali se,laži okrog,enim par prijateljem,ki so dobri lažnivci sestavte zgodbo in predaj vse na sodišče.Tvoj odvetnik,ko bo oseba predlagala dokaze,da ni kriv/a,pa naj reče da gre za zavlačevanje.Tako bo nič kriv človek ostal brez vsega,šel v zapor,ti boš dobil njegovo bogastvo,premoženje in boš še naprej lažnivec!!!

Ko ti bo šlo v življenju vse narobe,bodo vsi drugi vse krivi,le ti ne in ne boš opazil da te magija,energije kaznujejo!!!

Vse se vrne in se vrača.

Haha, malo morgen, če misliš, da boš ti lahko dajala ljudem misliti. Dejansko verjameš, da bo en model, ki je zmožen napisat le: “fuj ko si debela” (ne vem, ne predstavljam si, kakšna sporočila dobivaš), dejansko verjameš, da bo tak tip potem šel prebirat tvoj globoki odgovor in se celo zamislil ob njem?! Da se bo zamislil o svojih dejanjih in se bo pokesano opravičil ter nikoli več grdo pisal?

Hehe, optimistka si, veš. Spominjaš me na mojega fotra, ki bi rad druge ljudi vzgajal, kako morajo vozit. Seveda morajo vozit vsi po njegovo, sicer jim bo on že pokazal… 😀

Glej, lahko poskusiš. Mogoče pa naletiš na koga takega. Ampak jaz ti predlagam, da raje spremeni sebe, ne pa spreminjat neznancev. A ni škoda tvoje energije?

kakšen si sam, takšne tudi privlačiš k sebi[/quote]

Z drugimi besedami ja… Zato pa z avtorico ne prideva skupaj…[/quote]

le kje ti spiš, da te nihče ne ukrade kar si tako brihtn

New Report

Close