Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Robert Kranjec-posvojen otrok

Robert Kranjec-posvojen otrok

A mi zna kdo povedat, zakaj imata zakonca kranjec posvojeno temnopolto punčko? pa brez osiranja prosim..

Zakaj pa ne? Ljudje imajo pač dovolj denarja in ljubezni v sebi…. in posvojijo. V tujini ni to noben bavbav – tu, v naši opravljivi provinci, pa očitno je.

V Sloveniji otrok za posvojitev praktično ni. Ali pa se čaka 10 let in več.
Torej se otroka posvoji iz tujine- konkretno Afrike.
Tako je naredilo že kar nekaj znanih slovencev- Maja Štamol Drolc, Barbara Cerar, Robert Kranjec….

nova
Uredništvo priporoča

glede na to, da ohranjata privat stvari privat, bodo tu verjetno le špekulacije…

moja je, da sta iz takšnih ali drugačnih razlogov pač želela posvojiti, veliko tudi potujeta in se srečujeta z različnimi kulturami/problematikami, tudi to kdaj botruje, da se pojavi želja po posvojitvi iz tujine

sploh, ker je pri nas bistveno več parov, ki želijo posvojiti, kot otrok, ki gredo v posvojitev


Ja…. Tudi S. Mori, čeprav ima svoje otroke, je posvojil, iz Rusije. Lepo!

Verjetno, da zato, ker sta si zelela imeti otroka, se ti ne zdi?

Ker so črnčki “in”. To je trenutno zadnji modni krik med slovensko “estrado”.

Ker je menda Rusija zaostrila pogoje za posvojitve iz tujine (zaradi komplikacij s posvajanjem v ZDA), zato se jih lažje in hitreje dobi iz Afrike.

Punco matra ali sta Kranjec in njegova zena morda neplodna, vi pa ji nic ne pomagate 🙂 Se hecam, upam da tudi ce je to res in kdo to ve, ne bo napisal.

Puncka je pa ultra lustna, upam da ji bo slovenska zarukanost in ksenofobija prihranjena in da zivi in bo zivela v krogu normalnih ljudi, kjer se nihce ne ozira na barvo koze.

Iz Afrike sta posvojila, ker ima je bilo vseeno za polt otročka, ni administrativno tako zahtevno kot od kje drugje…in kar sta želela je da je otroček takoj posvojen in ni še nekaj časa zgolj v reji z možnostjo, da se biološki starši premislijo. Tudi sama bi na njunem mestu podobno razmišljala in ravnala. Se bo gotovo kdo našel, ki ju bo obtoževal, da sta punčko kupila, kar pa ni res, vse sta speljala povsem v skladu z zakonodajo.

Tole zadnje me malce skrbi, glede na to, kaj berem na tem forumu o vseh sortah drugačnih ljudi. Že če dajo starši otroku (po ne vem čigavih merilih) “čudno” ime, se ga stigmatizira.
Sicer imamo mi tudi v sorodstvu eno črno dete, pa nisem še slišala za kakšne težave v zvezi s tem.

Bi rekla, da zato, ker se je takšna rodila, otroka pa ne moreš razbarvat z varikino ali čim podobnim, da se kdo ne bi v to vtikal.

Tole zadnje me malce skrbi, glede na to, kaj berem na tem forumu o vseh sortah drugačnih ljudi. Že če dajo starši otroku (po ne vem čigavih merilih) “čudno” ime, se ga stigmatizira.
Sicer imamo mi tudi v sorodstvu eno črno dete, pa nisem še slišala za kakšne težave v zvezi s tem.[/quote]

K sreči sem skoraj prepričana, da se tu gor zbira v večini najbolj primitivna in neizobražena populacija, z največ osebnimi težavami in da so sicer ljudje v večini dosti bolj normalni.

ko bi vsaj bilo to res
na žalost tisti najhujši pacienti niso niti dovolj sposobni, da bi sodelovali na forumih

potem imaš pa tu še tričetrt starejše populacije, ki je tehnološko nepismena, obenem pa se oklepa vrednot iz prve polovice prejšnjega stoletja (pri moji babici, sicer ljubiteljici oprah, nisem čisto prepričana, če temnopolte oz. po njeno “ta črne” sploh dojema kot ljudi)

se ne hecam, ampak to je baje zdaj zadnji hit mode, imeti posvojenenega črnčka, začela pa je maja štemol ja, kot je imeti odrasel človek v zobeh aparat…seveda ti to pokaže še nenak status, kako imam denat, to si lahko privoščim…se res ne hecam, kar je res je res! kaj si mislim o tem, pa raje ne bi!

Hočeš rečt, da sem ga polomila, ker sem si dala aparat snet? Zdaj ne razkazujem več svojega bogastva?

No, še vedno mogoče lahko posvojim črnčka in bom spet v trendu.

Tudi mi ne bi brali tega. Hvala.

…blagor ubogim na duhu…

Maja je krasna mamica,s stanetom sta moja soseda,tako da zlobe….poskrijte se.Sta ljubeca,kot vi po napisanem..sigurno nikoli niste bili in ne zmorete biti.Maja se je za deklici odlocila v sodelovanju z njunima bioloskima mamama,tako da,dejte razmisljat,prexen sploh kaj napisete.
lep dan se naprej

Lahko bi posvojili estradniki revne otroke iz Slovenije ali Balkana, samo potem ne bi bili moderni in zato morajo posvajat temnopolte otroke in se delajo frajerje z otroci.

da se posvaja samo sirote – torej otroke brez staršev? Revni otroci pa večinoma imajo starše, samo revne. In v Sloveniji ni veliko otrok za posvojitve. Najprej se pozanimaj, kakšno je stanje, potem pa stresaj svoje pravičniške “modrosti.”

Ti pa nimaš vseh ovc na broju, a?

A dejansko res misliš, da se posvaja revne otroke? Če ima otrok starše, je edina možnost za posvojitev, če se oba starša starševski pravici odrečeta. Zdaj pa kar pot pod noge, pa pojdi malo povprašat revne familije v svoji okolici, če ti dajo otroke za posvojit.

Tole zadnje me malce skrbi, glede na to, kaj berem na tem forumu o vseh sortah drugačnih ljudi. Že če dajo starši otroku (po ne vem čigavih merilih) “čudno” ime, se ga stigmatizira.
Sicer imamo mi tudi v sorodstvu eno črno dete, pa nisem še slišala za kakšne težave v zvezi s tem.[/quote]

K sreči sem skoraj prepričana, da se tu gor zbira v večini najbolj primitivna in neizobražena populacija, z največ osebnimi težavami in da so sicer ljudje v večini dosti bolj normalni.[/quote]

Ah, nehaj no. In med katere se ti uvrščaš? Tudi ti si tukaj “gor”. Ali pa spadaš v tisti del, ki ni v večini… Blagor tebi, če si izobražena, lepa in brez kakršnihkoli težav.

Vsak kdaj kaj vpraša, vsak komentira, pove svoje mnenje, izpostavi tudi svoje težave z namenom, da mu kdo prisluhne in mu pove kako vzpodbudno besedo…

Kaj je tu narobe??

A zdaj naj bi nekdo, ki z družino nima nobene veze, s tem imel težavo, kateri je treba prisluhnit in talat spodbudne besede?

New Report

Close