Forum.Over.Net

Starševski čvek

Ah, Tina, Tina, brez karakterja

Default avatar

poraza pa ne

Samo kako se je pa sedaj obnašala, ko je dala izjavo za tv, obup od ženske.
Kaj ji pomagajo vse zmage če ne zna prenesti poraza!?
Vsaj delala bi se lahko normalno, vsaj pred kamero noo.

Njen karakter mi nikakor ni všeč, zato se tudi njenih zmag ne veselim več!
Default avatar

fakn jee

fenomenalni karakter ima,da lahko tudi moškega fajn uniči
Default avatar

resnično

Ker ksiht, in kakšne nesramne besede, pa na robu joka......jao, jao.

Aja, za 8.mesto ni nič €€€€€€€€€€€€€€€€€€€€????

Revica, spet bo v minusu:)))
Default avatar

pazise

Ta ženska je ŽLEHT, zelo ŽLEHT, brez čustev, brez veze, kar nekaj!
Pa kaj potem če smuča, saj smuča za sebe.
Default avatar

Pipika Mipika

Ravno sem bila zunaj in nisem videla izjave.
Kaj pa je pravzaprav rekla? kako je komentirala?
Default avatar

jhhhggg

Bedniki, res. Ni vam prav ce zmaguje, ni vam prav ce ne. Vse kar naredi vas zmoti. Puhoglavci. Pometite pred svojim pragom. Imate ogromno smeti za spucat.

In ja, tudi jaz bi bila razocarana, ce bi pricakovala medaljo. To je pac odlika sampijoniv. Da se ne zadovoljijo z manj, kot mislijo, da zmorejo. Vi povprecnezi pa nimate drugega veselja v zivljenju kot pljuvanje po uspesnih. Bedno.
Default avatar

omgomg

8.mesto v slalomu na OI, dve zlati medalji, ona pa na robu solza, omg, kakšna ženska:)
Default avatar

ajde da vas slišim

kaj boste pa rekli na predinovo obnašanje,a?
Default avatar

edina pametna tukaj

Bedniki, res. Ni vam prav ce zmaguje, ni vam prav ce ne. Vse kar naredi vas zmoti. Puhoglavci. Pometite pred svojim pragom. Imate ogromno smeti za spucat.

In ja, tudi jaz bi bila razocarana, ce bi pricakovala medaljo. To je pac odlika sampijoniv. Da se ne zadovoljijo z manj, kot mislijo, da zmorejo. Vi povprecnezi pa nimate drugega veselja v zivljenju kot pljuvanje po uspesnih. Bedno.

Se podpišem pod tole!!
Default avatar

Good fella

Garala je in se odrekala za vas, vi pa brez vsake hvaležnosti!
Default avatar

RedCat

To, da je bila res na robu joka je meni povedalo, da hoče zmagovati. Ne leži na svojih medaljah, vesela je za vse, ampak bi rada še vedno zmagala.
Meni se to zdi super, pa nisem bila nikoli njen fan.

Bravo, treba je težiti k zmagam.
Default avatar

mavrični vitez

Good fella je napisal/a:
ha ha, briga njo za nas
* * *

Nikoli nad nikomer ne obupaj.
Čudeži se dogajajo vsak dan.

H. Jackson Brown Jr.

http://www.publishwall.si/lelj
Default avatar

ja paja

...ampak, da bi pa ti dojela, da na ta način sploh vrhunskost dosežeš, ti pa ne potegne?
Rekla je, da je zelo nezadovoljna zatadi slabega slaloma, kljub temu, da je najuspešnejša smučarka v Sočiju. In, da bo čez 2 uri drugače gledale na vse.

In zate je to problematično? Točno zaradi tega si v povprečju. Da dosežeš več, moraš od sebe zahtevati več - tudi sicer v življenju.
Default avatar

dfodg

Aha, torej orgazmirate, ko plejada naših povprečnih športnikov v cilju z nasmehom razlaga, da je vse okej, da je samo šport, pa da bodo še priložnosti?
Pravi šampion je zadovoljen samo zmago, vse ostalo je povprečje.
Default avatar

ja in?

RedCat je napisal/a:

Se strinjam. Ženska je ambiciozna, ne zadovolji se z malim in zna si postaviti izzive.
Zakaj bi bila zadovoljna z dvema zlatima, če ima lahko tri?
Ne leži na lovorikah, ampak gre naprej. To sposobnost ima zelo malo ljudi!

Kar se pa tiče njenega obnašanja, McEnroe je lomil loparje, preklinjal in se metal po tleh, pa velja za enega najboljših tenisačev vseh časov. Vsak od nas, pa naj bomo uspešni ali ne, športniki ali ne, ima svoje pomanjkljivosti in slabe navade in mislim, da nimamo pravice obsojati drugih.
Default avatar

jifdps

Očitno jim je s temle stopila na žulj:

"Slalom mi gre dobesedno na živce. Ne gre mi in ko ne gre ne gre. Sigurno sem čutila utrujenost, kar je normalno po vsem kar sem dala skozi. Vseeno sem se borila, dala vse od sebe in sem lahko zadovoljna s tem kar sem naredila. " je Tina Maze svoj zadnji olimpijski nastop pokomentirala za RTV Slovenija.
Default avatar

hm,

poraza pa ne je napisal/a:
se bolj veseliš "uspehov" moških rekreativcev, ki smo jih poslali na iste olimpijske igre?
Default avatar

Pahor

RedCat je napisal/a:
Meni to pove, da je razvajeno revše, ki ji je bilo v otroštvu vse prineseno k riti, starši so plačevali njene muhe zelo drago, če je hotela drugega trenerja so ji ga pač "kupili". Skratka razvajenka da te srat.

Kot drugo, to da je tako skisana zaradi 8. mesta je samo dokaz, da v njej ni nobene olimpijske šampionke. Že samo olimpijsko pravilo "Važno je sodelovati in ne zmagovati" pokaže pravega šampiona. Tale razvajena limona je pa višek od viška. Hočem Ivico Kosteliča, podarim pa Tino Maze.

Pa še en vsem znan portret "šampionke"

Slika

Ta ženska je sramota, ne pa šampion.