Forum.Over.Net

Starševski čvek

Varanje nacionalni šport

Default avatar

vudu

Zdi se mi da je varanje postalo nacionalni šport v Sloveniji.
Default avatar

v krvi tega naroda pač

slov stil
Default avatar

zakaj .

Zakaj tako misliš?
Default avatar

uživancija

Od nekdaj je bil in bo vedno, samo včasih, ko ni bilo interneta in mobijev, je bilo bolj komplicirano se dogovarjati, zdaj je pa to mala malica. Pa še sobe za dnevni počitek so na vsakem koraku, kar včasih tudi ni bilo.
Default avatar

dlfđdb

Ja, kot da smo Slovenci kakšne izjeme.
Default avatar

atom...ant

vudu je napisal/a:

Ojoj, že kdaj....
Default avatar

oh ja

..vsak vara samo in le sebe. Ko to spoznaš, je vse lažje.
Default avatar

pri nekaterih

Res ne vem, od kod tako mnenje.
Ker jaz pri svojih petdesetih ne vem za prav nikogar, ki bi varal. Dvomim, da to počnejo v krogu mojih znancev, prijateljev in družine kar vsi povprek in to tako dobro skrivajo.

Mimogrede, kako pa eni vse veste? A okoli vas vsi "odkrito" varajo ali vam vsi po vrsti zaupajo svoje avanture? Ali je to bolj po sistemu rekla-kazala? Po moje tole tazadnje...
Default avatar

naivnost?

pri nekaterih je napisal/a:
uf ... res? Zakaj točno se večina loči? Zato, ker ima eden že drugo/drugega. Pri 50ih pa to najbrž ja veš.
Najbrž ne verjameš v pravljice: "odtujila sva se....bla bla...". Odtujenih je veliko zakoncev, večina se jih pa loči, ko spoznajo "dušo dvojčico" ....
Default avatar

pri nekaterih

naivnost? je napisal/a:
Če prav pomislim, niti kaj dosti ločenih ne poznam. Tako "na prvo žogo" mi pridejo na misel štirje pari, pa očitno noben od njih ni šel narazen zaradi druge/drugega, ker so bili potem vsi še kar nekaj časa sami. In kolikor vem, so se ločevali zaradi drugih stvari, ne zaradi varanja.
Default avatar

razlaga

vudu je napisal/a:
Očitno si del takega okolja. Povrhu še bereš MON, ki je poln tem varanja, ki dobesedno smetijo misli.

Moja realnost je taka:
pri nekaterih je napisal/a: