Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Pediatrična Klinika Ljubljana

Pediatrična Klinika Ljubljana

Pozdravljeni dr. Kersnik
Upam, da boste objavili to mojo VELIKO POHVALO!!!

Pred nekaj časi sem na tem forumu brala, ko je ena mamica imela toliko pripomb nad pediatrično kliniko v Ljubljani. Sedaj vam jaz povem moje osebne izkušnje na Pediatrični kliniki v Ljubljani. Ker žal moj otrok mora večkrat na pediatrično kliniko, do dr. Nevrologa, do dr. Endokrinologa in Magnetna resonanca itd. Moj otrok je že bil 3x na MR. z narkozo. Ko smo prišli na Pediatrično kliniko v Ljubljano so nas sprejeli tako zelo lepo, da tega človek ne more opisati in povedati, če kaj takšnega ne doživi. Ko smo prišli so vsi zdravniki nam podali roke za pozdrav in so se predstavili, celo Anesteziologinja pri MR. nam je podala roko in se je predstavila in vse razložila. Ko smo bili zadnjič na MR. z narkozo so nas takoj sprejli, vse uredili. Vse je tako šlo kot po tekočem traku. Vseskozi z nami je bila dr. Bratina in celo je z nami šla na MR. in nazaj, da je imela mojega otroka pod nadzorom. Zelo so predani svojemu delu od medicinskega osebja, do prof. dr. na kliniki v Ljubljani. Kljub težkimi razmeri v zdravstvu so bili zelo prijazni in ljubeči, da je človeku že malce lažje, ko se vrtiš okoli takšnih prijaznih oseb v zdravstvu. Zelo sem hvaležna Nevrologinji dr. Krajnc, vse pohvale za prof. Tadej Battelino prof. dr. David Neubauer. dr. Nataša Bratina. Tako se trudijo po naj boljših močeh, da pomagajo mojemu otroku in tega človek ne more nikoli pozabiti. Tako, da VSE POHVALE za našo Pediatrično Kliniko Ljubljana. To želim JAVNO OBJAVITI, da kljub težkim razmer, ki so v naši prelepi Sloveniji smo lahko srečni, da imamo tako dobre zdravnike in medicinsko osebje. Vse pohvale veljajo tudi za našega dr. Kersnika, ki enako se nam predaja in pomaga z nasveti in mnenji.
Vsem prav lep pozdrav
R.B.

https://vanjasjane.wordpress.com/2015/03/07/preberi-prosim-in-deli-in-ukrepaj-ker-lahko/
https://vanjasjane.wordpress.com/2015/03/15/pek-2-tukaj-in-tokrat-gre-za-otroke/

New Report

Close