Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mož noče nič pomagat pri hišnih opravilih

mož noče nič pomagat pri hišnih opravilih

ubija me to… , da leži, lenari, prdi… hiša 150 m2 trije otroc, umrla bom od dela. Ne vem kaj naj prej al kuham, al pospravljam….saj to ne moreš verjet…
Ne ne bo, ker ko mu rečem, da mora on tudi nekaj postoriti, se raje skrega in ima roke v žepu, čisto po moško,, pa reče ja ti si pa res težka. Ko boš nehala težit, bom pa mogoče kaj naredil…žalost živa…eni in isti izgovori… za zjokat in to moški pri 40..

in vse to se je zgodilo čez noč? hiša, trije otroc????

Je bil tak tudi preden sta otroke imela? Če ne, si kriva sama, da se je “pokvaril”

Če je postal tak kasneje, si zopet sama kriva, ker ga nisi “vzgojila” po svoji meri.

Bo treba problem reševati najprej pri sebi, veš?

nova
Uredništvo priporoča

Itak da se je vse zgodilo čez noč… 🙂 Tak pa ja ni bil včasih… Ja prepozno je zdaj spraševati za nasvete…

Važno, da nisi samska. Šele potem bi bila čudna. Zdaj si pa čist normalna ženska v čist normalni familiji. Vztrajaj!

Spoštovana avtorica, pri takih vprašanjih ne čakaj, da te bo kdo potolažil, kot vidiš, te vsi samo potolčejo in ti rečejo, da si sama kriva.
Nič nisi sama kriva! Nasrkala si, ker si dobila LENUHA! Odkrito povedano, navadnega lenuha! Težko ga boš spremenila. Lenuhom je vse strašno težko, vse jim je odveč. Lenuhi so tudi med ženskami. Vem, kako je v hiši, trije otroci, koliko dela je non stop. Če ga ne vidiš, tako kot tvoj mož, ga pač ni.
S stalnim teženjem, jezikanjem, kričanjem, ne boš nič dosegla. Še bolj ga boš spravila na obrate in še manj bo naredil. Spravi ga na finte. Bodi prijazna, pokramljaj z njim, skuhaj mu kavo in ko bo res dobre volje, mu namigni, da bi bilo dobro narediti to in ono. Mogoče bo potem poprijel za delo. Z moškimi je treba delati tako kot z otroki. Pomaga!
LP in srečno!

Je bil tak tudi preden sta otroke imela? Če ne, si kriva sama, da se je “pokvaril”

Če je postal tak kasneje, si zopet sama kriva, ker ga nisi “vzgojila” po svoji meri.

Bo treba problem reševati najprej pri sebi, veš?[/quote]

Vzgojila ?? Pa kaj ste ženske res tako prismojene, da si zamišljate kako “vzgajate svoje može” ?

Htela si bit gospa v velki hiši, zdaj pa maš.

Temu pa sem se pošteno morala nasmejati. Ampak je čista resnica, kar si zapisal/a.

Sicer pa saj same veste, da moški rabijo druge mamice, zraven pa itak imajo vsi ljubice, ki imajo karkoli možnosti, da jih imajo, razen če so pregrdi, brez ficka.

Temu pa sem se pošteno morala nasmejati. Ampak je čista resnica, kar si zapisal/a.

Sicer pa saj same veste, da moški rabijo druge mamice, zraven pa itak imajo vsi ljubice, ki imajo karkoli možnosti, da jih imajo, razen če so pregrdi, brez ficka.[/quote]

Ja, seveda, ogromno ljubic je, ki komaj čakajo, da dobijo enega iztrošenega lenega dedca, ki se sprehaja naokoli z rokami v žepu.

Temu pa sem se pošteno morala nasmejati. Ampak je čista resnica, kar si zapisal/a.

Sicer pa saj same veste, da moški rabijo druge mamice, zraven pa itak imajo vsi ljubice, ki imajo karkoli možnosti, da jih imajo, razen če so pregrdi, brez ficka.[/quote]

Ja, seveda, ogromno ljubic je, ki komaj čakajo, da dobijo enega iztrošenega lenega dedca, ki se sprehaja naokoli z rokami v žepu.[/quote]

Saj ljubica ne bo z njim živela. Kak evro bo mu odščipnila in khm khm… Saj veš kaj… Hehe… :))))

Pa spremeni taktiko. Nič te teži, ampak tudi nič ne skuhaj in nič ne pospravi, ne peri, ne likaj. Poskrbi le zase in za otroke, zanj pa nič.
Morda mu bo potem kapnilo.

Je od včeraj tak? Mislim, da si takega vzela in zdaj bi ga rada spremenila.

Tudi pri nas je tako, iz leta v leto je bolj len in doma ne dela popooolnoma nič.Ja, saj, zakaj pa bi, če pa mu ni treba,,,pravi mi:”pa saj ti vse narediš”.
Za vse kar ga prosim najde izgovor ali pa enostavno sedi na kavču in molči, tudi po ves dan, samo da ima mir in bulji v ekran.

Ne, ni bil vedno tak, mislim da je padel v neko leno moško depro, za poppp…T:(

Stara sva pa 40+++ in ne vem če mislim na tak način z njkim čakati na starost:(
Mislim da ne, ne bo šlo, ne bom zdržala!

Kapnilo mu bo že, a zanjo precej neugodno, če je ta pravi dedec. Meni bi to žena storila samo enkrat, potem pa nikoli več.

Niti moj se ne pretegne. Se rajši skrega, kot da bi kaj naredil. Moški so res eni večni otroci. Najprej mu vse h riti prinese mama, potem žena.

Glede na vaše odgovore, ni čudno, da je vse več pedrov.

Predvsem si čimbolj poenostavi stvari. Upam da pomivalni, sušilni, irobota…imaš. Če še vztrajaš z likanjem, ga opusti, si bo gospod majčke kupil… Otroke navadi, da pospravljajo za sabo, tudi, če so še majhni. Hja, moža pa na finto, kot ti je ena gospa že svetovala. Za dober sex bo naredil marsikaj. Oziroma, če ga je že tako več kot dovolj, mu ga odreci, če ne bo naredil tega in onega…
Vsekakor pa moški gredo na korenček in ne na palico, preverjeno…

Jaz temu ne bi rekla lenoba, temveč nezrelost. Zrel človek bo prevzel svoj delež obveznosti, ker se bo zavedal, da s tem partnerju izkazuje spoštovanje. Nezrel pa se bo prepiral, kaj vse on naredi in česa vsega drugi ne naredi in tako naprej. K takšnim sodita tako avtorica te objave kot njen mož. V tem trenutku si zaslužita drug drugega.

Ker imava podobni situaciji se lahko dogovoriva da greva za en dan skupaj na izlet, k frizerju, kozmetičarki, po rožice, kupiva si kaj lepega in se pogovoriva.

Iz kje si?

Jaz temu ne bi rekla lenoba, temveč nezrelost. Zrel človek bo prevzel svoj delež obveznosti, ker se bo zavedal, da s tem partnerju izkazuje spoštovanje. Nezrel pa se bo prepiral, kaj vse on naredi in česa vsega drugi ne naredi in tako naprej. K takšnim sodita tako avtorica te objave kot njen mož. V tem trenutku si zaslužita drug drugega.[/quote]

Tako je, se popolnoma strinjam.

Jah, potem pa pospravi zase, za otroke, nafutraj sebe in otroke, da boš ugotovila, zakaj imaš sploh deca, če te še poseksa ne, razen takrat, ko se zgodi nato še nosečnost in premisli, kaj bi z njim še sploh delalav naprej.
Točno to, ko boš nehala težiti, bo začel brcat.

Ali pa najdi način, ko ga boš zlepa obrnila in bo sam od sebe kaj rad postoril. Ker ti ob določenem komuniciranju verjetno rad nagaja, ker morda ne mara ukazovanja ali občutka, da ženska nosi gate pri bajti. Ne vem, to veš ti. Tvoj dec namreč ni otrok, ki bi ga komandirala kot ostale otroke. Ker v vsakem primeru, če ima človek še kakšen slab priokus iz kakšnega vzorca, tako lahko vsaj veš, kako je bilo z njegovo mamo. Pa tudi, kako s tvojo, ko vse potrpiš.

Bi stavila na dejstvo, da gre za pomanjkanje načina, kako motivirati nekoga, ker pač nihče ne mara ukazovanja in slišanja pogojevanja z nečem, da bo nekdo pa moral tudi sam kaj storiti. Ker nič nisi napisala, kaj pa on stori in se ne pritožuje in stori in ti tega morda ne vidiš.
Ta zamenjava besede “moram” v kaj lažjega, dela čudeže. Zato se tudi ne čudi uporom. Ker ti misliš, da je le to samoumevno. Nauči se kdaj uporabiti besedo prosim, hvala, želim ipd..

Kapnilo mu bo že, a zanjo precej neugodno, če je ta pravi dedec. Meni bi to žena storila samo enkrat, potem pa nikoli več.[/quote]

In???????

Najdi pomoč za delo v hiši in mu izstavi račun. Koliko so pa otroci stari, ker za vzgled jim ravno ni.

ne morem verjet,kako malo se ene ženske spoštujete. Nimam pametnega nasveta, ker si ne znam prestavljat,da bi se znašla v taki situaciji. Sem raje sama z otroci,potem vsaj vem zakaj je vse na meni. Midva si delo deliva, oba delava polni delovni čas, pospravljava sproti, skuha tisti, ki prej pride, sesava izmenično, ob vikendih tastarejši. Likam ne, niti on, s prahom in drugimi stvarmi se ubadamo po potrebi. Kopalnico počisti on, ker je bolj pedanten, jaz grem takrat s tamlajšim kam ven. Skratka sva partnerja.

New Report

Close