Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako izbrati prvi odtenek ličil?

Kako izbrati prvi odtenek ličil?

Kako izbrati prvi odtenek pudra, rdečila, šminke. Zelo nepijetno oz. nikoli testerjev ne nanšam na usta, kožo. Tiste luči pa svetijo tako čudno, da četudi poskusim na puder na roki potem doma, v službi zgleda totalno drugače ( ok pudre že leta nakupujem en odtenek, samo se mi je ten spremenil).

Kako pa veš kaj ti pristaja – uskladiš z oblačili ali barvo oči, las. Vedno namreč uporabljam le zemlejske tone ličil (naravno), bi pa rada poskusila kaj roza, zeleno, modo pa ne vem kateri odtenek. Isto pri šminki, kako naj vem če mi paše bolj roza, bolj oranžast, bolj rjavkast odtenek – mat ali sijaj. Na koncu zmerom pristanem na kalsiki naravni zemeljski toni in labela ker se ne morem odločit za odtenek.

Kako pri maskarah – katere krtačke. Kupila sem npr. wings in je zanič, opevano lancom (sicer super kvaliteta, ampak trepalnic ne poudari dovolj) pa mi ne ustreza, loreal me pečejo in solzijo oči, mejbelin je ok, apak bi rada bolje. Ker jaz bi oboje volumen in dolžino. Umetne ne pridejo v poštev

Denarja za razmetavanje nimam, bi pa kupila kvalitetno, ampak pravo barvo/odtenek – zagotov ne 10 različnih senčil. Pred leti sem kar poskušala, mlada in drzna, zdaj sem pa zadržana ko stara oma in predvsem racionalna – zlahka se prepričam, da je x bolj potrebno od senčila.

Hmm, jah težko odgovorim na tvoja vprašanja ker smo si vsi tako različni. Pri meni recimo je tako da z vsakim senčilom izgledam kot kloven, tudi s tistimi zemeljskimi, nežno oranžnimi toni OBUP. Meni paše samo eye-liner + maskara in to je to. Glede pudrov ti lahko povem edino to da mogoče v drogerijah si nanesi malo pudra na notranjo stran zapestja in pojdi k oknu drogerije kjer je dnevna svetloba. Da boš videla realno sliko pudra, čeprav tudi to ni 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da boš trofnila pravi odtenek. Moraš tudi kdaj reskirati in kupiti in probati potem doma na obrazu in sčasoma ko boš nekaj odtenkov uporabila boš sigurno na pravega za svojo polt naletela.

Mogoče si ne upaš trenutno eksperimentirati z več barvami, kot praviš si trenutno bolj na zemeljskih tonih. Glej mogoče bodi še dalje na teh zemeljskih tonih si pa kupi kakšen lip-gloss v kakšni svetlo oranžni barvi pa kakšno drugo rdečilo za lička to zna osvežiti celotni stil ki ga trenutno furaš.

New Report

Close