Forum: Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Evropa pametna, Slovenija neumna...

Odgovori Nova tema
Default avatar BlazRigelnus 11 Feb 2014 22:33

Evropa je dvignila roke in rekla, da naj Slovenija sama rešuje svoje bankice in finance... do propada in bankrota, ker Evropa ve, da se bodo za Slovenijo v naslednjih letih zaprli trgi in takrat bodo oni nastopili v vsej svoji veličini. Enako je bilo v Grčiji, Evropa je lepo čakala, da so bedaki in kreteni zafurali državo do amena z vzdrževanjem prevelikega javnega sektorja, potem pa so prišli oni na pogorišče, pokupili firme, otoke, hotele, potem v javni upravi zabrisali 40% folka ven, javna televizija, ki je imela 2700 folka, spucali na 1300 ali tam nekje, ni da ni. Skratka, radikalna čistka. PS: Je pa zanimivo videti kako so zahodni bogatuni pokupili grške otoke, parcele hehehehe. Pameten je pameten, debil pa debil.

Point vsega tega je ta, da so Slovenci prtegnjen narod, ker jih bodo spet nategnili po dolgem in počež, da je Evropa kriva pa še ne vem kdo vse, da imajo zafurano državo, ki jo noben noče.

Drugi point je pa ta, da bo Slovenija vrnila denar do zadnjega centa, tudi če bo bilo 500 000 brezposelnih.

Njim dol visi za folk in standard življenja, oni pridejo lepo po svoj denar. Pa tudi če uničijo vsem življenje.

Naslednjič pa vklopite možgane, ko greste na volitve.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar bravo enkratno 11 Feb 2014 22:37

mi isto nucamo da se znebimo javne uprave...3/4 jih je preveč

Avatar atom...ant 11 Feb 2014 22:43

Prikaži citatBlazRigelnus je napisal/a:

:)))
Smo jih že, ampak ne pomaga.
Ne hodimo na volitve in to je vse, kar lahko naredimo.
Pa ne prodajat buč o odločanju o lastni usodi - med "levim" in desnim shitom se je pač težko odločit.

Default avatar sprehajalec20 11 Feb 2014 22:43

sam moraš povedat katerega dela JU. če spucaš 3/4 bo čakalna vrsta v zdravstvu x 10, rane ti bo verjetno čistilka previjala.....Spucat je treba tiste stolaše po ministrstvih ki samo stole grejejo.

Avatar atom...ant 11 Feb 2014 22:48

Prikaži citatsprehajalec20 je napisal/a:
sam moraš povedat katerega dela JU. če spucaš 3/4 bo čakalna vrsta v zdravstvu x 10, rane ti bo verjetno čistilka previjala.....Spucat je treba tiste stolaše po ministrstvih ki samo stole grejejo.

Katerih 3/4?
Evo za začetek - župani s svojimi občinskimi kamarilami.
Če nas je v gnili Jugi leta 1990 uspešno komandiralo 60 županov, je težko verjeti, da jih v napredni Evropi leta 2014 nucamo 212

Default avatar brklc 11 Feb 2014 22:50

Hehehe, ti si pa zgleda še ohranil ZKP...

No, zaradi takih upam da bomo preživeli...

Default avatar BlazRigelnus 11 Feb 2014 23:02

Zdravstvo, pa šolstvo večinoma pustijo na miru, ker to mora delovati. Večinoma. Drugače pa vse agencije, ki niso za nobeno rabo, to čez noč ukinejo. Oni opozarjajo državo več let, Slovenijo že od leta 2009 opozarjajo se mi zdi, da je potrebno ukiniti marsikaj, sprejeti reforme, ampak ne. Potem ponudijo pomoč, ki je 100krat milejša od trojke, ampak ne, mi se raje zapufamo pri smrdljivih Američanih. Kar pa je samomor. Evropa pa samo čaka in čaka in čaka in samo opazuje glupe narode, ki zapravijo zaradi svoje neumnosti prihodnost svojih otrok...

Drugače se pa lepo vidi, da nekdo v Sloveniji prav namenoma hoče, da se državo sesuje do samih temeljev.

Default avatar vojna 11 Feb 2014 23:14

Zdravstvo, pa šolstvo večinoma pustijo na miru, ker to mora delovati. Večinoma. Drugače pa vse agencije, ki niso za nobeno rabo, to čez noč ukinejo. Oni opozarjajo državo več let, Slovenijo že od leta 2009 opozarjajo se mi zdi, da je potrebno ukiniti marsikaj, sprejeti reforme, ampak ne. Potem ponudijo pomoč, ki je 100krat milejša od trojke, ampak ne, mi se raje zapufamo pri smrdljivih Američanih. Kar pa je samomor. Evropa pa samo čaka in čaka in čaka in samo opazuje glupe narode, ki zapravijo zaradi svoje neumnosti prihodnost svojih otrok...

Drugače se pa lepo vidi, da nekdo v Sloveniji prav namenoma hoče, da se državo sesuje do samih temeljev.
v jugi je koncana sedaj je na vrsti Slovenija.seveda jo bodo unicl.bilo kuda UDBA svuda.vratit cemo se-sej nisi pozabu kaj je pisal v Kopru ko so odhajal.....

Default avatar Bratuškovačija 11 Feb 2014 23:30

Evropa je dvignila roke in rekla, da naj Slovenija sama rešuje svoje bankice in finance... do propada in bankrota, ker Evropa ve, da se bodo za Slovenijo v naslednjih letih zaprli trgi in takrat bodo oni nastopili v vsej svoji veličini. Enako je bilo v Grčiji, Evropa je lepo čakala, da so bedaki in kreteni zafurali državo do amena z vzdrževanjem prevelikega javnega sektorja, potem pa so prišli oni na pogorišče, pokupili firme, otoke, hotele, potem v javni upravi zabrisali 40% folka ven, javna televizija, ki je imela 2700 folka, spucali na 1300 ali tam nekje, ni da ni. Skratka, radikalna čistka. PS: Je pa zanimivo videti kako so zahodni bogatuni pokupili grške otoke, parcele hehehehe. Pameten je pameten, debil pa debil.

Point vsega tega je ta, da so Slovenci prtegnjen narod, ker jih bodo spet nategnili po dolgem in počež, da je Evropa kriva pa še ne vem kdo vse, da imajo zafurano državo, ki jo noben noče.

Drugi point je pa ta, da bo Slovenija vrnila denar do zadnjega centa, tudi če bo bilo 500 000 brezposelnih.

Njim dol visi za folk in standard življenja, oni pridejo lepo po svoj denar. Pa tudi če uničijo vsem življenje.

Ti, kako pa to kupiš grški otok? Recimo, da je naseljen? A so potem parcele in prebivalci tega otoka tvoja last, ali kako to gre? Si potem fevdalec tam in vsi tvoji tlačani? A se tisti otok potem šteje za del teritorija države iz katere je kupec? Kako se to mednarodno pravno formulira? Neka kolonija spet? Recimo, da si ti neki švedski investitor, ki je kupil grški otok, jaz domačin rojeni na tem otoku, spadam zdaj v neko Švedsko ali kam? Ti me imaš zdaj na grbi, jebiga. Boš mi dal švedsko socialno podporo, švedske subvencije za ovce, švedsko pokojnino? Kaj sem jaz zdaj tebi? Kaj si ti za en ku rac meni?

Default avatar BlazRigelnus 11 Feb 2014 23:31

Prikaži citat
Ti, kako pa to kupiš grški otok? Recimo, da je naseljen? A so potem parcele in prebivalci tega otoka tvoja last, ali kako to gre? Si potem fevdalec tam in vsi tvoji tlačani? A se tisti otok potem šteje za del teritorija države iz katere je kupec? Kako se to mednarodno pravno formulira? Neka kolonija spet? Recimo, da si ti neki švedski investitor, ki je kupil grški otok, jaz domačin rojeni na tem otoku, spadam zdaj v neko Švedsko ali kam? Ti me imaš zdaj na grbi, jebiga. Boš mi dal švedsko socialno podporo, švedske subvencije za ovce, švedsko pokojnino? Kaj sem jaz zdaj tebi? Kaj si ti za en ku rac meni?
Seveda ja, dobesedno so kupili otok. Ne mi reči, da si takšen lulek.

Default avatar Bratuškovačija 11 Feb 2014 23:32

Prikaži citat

Ja, sem lulek. Zdaj pa luleku ti odgovori na vprašanja, če znaš.

Default avatar BlazRigelnus 11 Feb 2014 23:34

Prikaži citat
Ti lulek. Kupili so nenaseljene otoke, ki jih je bilo okoli 200-400. Kupci pa so bili vsi, zahodnjaki, Rusi in Kitajci. Lulek, malo google uporabi.

Default avatar Bratuškovačija 12 Feb 2014 00:11

Prikaži citat
Ti lulek. Kupili so nenaseljene otoke, ki jih je bilo okoli 200-400. Kupci pa so bili vsi, zahodnjaki, Rusi in Kitajci. Lulek, malo google uporabi.

Pa kaj pol, če jih pokupu, ane? Še zmeraj so del grškega nacionalnega ozemlja. Ni zdaj noben otok sestavni del Nemčije, Rusije ali Kitajske. Tako kot ni del Velike Britanije parcela, ki jo jaz Angležu prodam. A če se na otoku grškem v lasti ruskega državljana zgodi umor njegove žene, bodo Rusi to preiskovali? Ali Grki? Daj še malo malinovca spij raje, preden se razburjaš.

Default avatar glavni problem 12 Feb 2014 07:07

Prikaži citatbravo enkratno je napisal/a:
mi isto nucamo da se znebimo javne uprave...3/4 jih je preveč
Predvsem bi se morali znebiti bank, s katerimi imamo miljardne stroške, koristi imajo pa samo nadzorniki, ki vlečejo lepe plače.

Default avatar Takole 12 Feb 2014 07:24

Prikaži citatBratuškovačija je napisal/a:

Takole si kupis grski otok, da malo pobrskas po taksnih agencijah. Ce imas zadosti cvenka, so tvoji. Sicer pa take otoke prodaja se veliko drugih, tudi dobro stojecih drzav, ne le prezadolzena Grcija.

http://www.privateislandsonline.com/areas/greece

Ko te pa ze svedske subvencije zanimajo, je pa tu se nekaj svedskih otokov naprodaj.

http://www.privateislandsonline.com/areas/sweden

Ce te pa slucajno topla Avstralija zanima in nimas prevec denarja, je pa trenutno tole dvoje na voljo

http://www.privateislandsonline.com/areas/australia

Ce si pa res suh, je pa tu par otokov za manj kot 100 000 na atlantski strani tele drzave. Pacifiski otoki so precej drazji, v veliki meri ker jih lastniki prodajajo s hiso vred.

http://www.vladi-private-islands.de/en/ ... st-central

Ko pa otok imas, pa spadas pod teritorij drzave, kamor otok spada in placujes nepremicninske davke na otok in stavbe tej isti drzavi. Tudi za vodo in kanalizacijo/ greznico moras sam poskrbeti.

Ce si bil na otoku rojen, tam ne mores ziveti, ce je prodan, razen, ce te novi lastnik otoka pusti, da ostanes kot najemnik ali njegov sluzabnik ali pa ljubimec. Se nikoli ne ve, a ne?

Na svedsko podporo pa kar pozabi. Si mi dal pa idejo, po cem se prepozna Slovenca kjer koli na svetu. Najprej se bo pozanimal, ce bo dobil subvencije.

Default avatar Za tako pametnega cloveka 12 Feb 2014 07:29

Prikaži citat
kot se imas, si pa dokaj nerazgledan.

Stran 1 od 1
Na vrh