Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Naslov od Angeline Jolie?

Naslov od Angeline Jolie?

Kje naj dobim naslov v LA od Angeline Jolie? Poslala bi ji pismo.
Mislite, da taki osebno preberejo pisma, ki pridejo na njen naslov?

hvala in LP

Fan Mail Address:

Angelina Jolie
Media Talent Group
9200 Sunset Blvd.
Suite 550
West Hollywood, CA 90069
USA

Tudi jaz sem v svojih mladih in norih letih pisala Michaelu Jacksonu…
Mislim da mojega pisma ni videl niti od dalec,kaj sele da bi ga prebral….pa tako lepo sem mu napisala,da ga ljubim….:)
Hja….njenega direktnega naslova ne bos dobila,lahko pa pises na njen fan club,ampak ga ne bo ona prebrala…v nobenem primeru.Te pa razumem in socustvujem s tabo…..:)

Jaz sem pa Božičku pisala pred mnogo leti. Samo prisrčne pozdrave iz Slovenije, ne za darilo. Ni mi odpisal. Bom decembra spet poslala, mogoče bo kaj več sreče.

Jaz sem pa Božičku pisala pred mnogo leti. Samo prisrčne pozdrave iz Slovenije, ne za darilo. Ni mi odpisal. Bom decembra spet poslala, mogoče bo kaj več sreče.

ti si nora 🙂

Drugače pa jaz sem dvakrat pisala “znanim” in obakrat dobila osebno od njih pismo nazaj. Sem tudi povabljena v USA osebno, če bom kdaj potovala tja.

ti si nora 🙂

Drugače pa jaz sem dvakrat pisala “znanim” in obakrat dobila osebno od njih pismo nazaj. Sem tudi povabljena v USA osebno, če bom kdaj potovala tja.[/quote]

zakaj nora? Ljubši mi je Božiček kot filmski zvezdniki. Pa zanese me samo decembra, tebe pa ….lahko večkrat. Če ne bi bilo tako mraz pri njemu, bi ga šla obiskat.

Ko sem bila mlajša, sem tudi sama ene dvakrat pisala znanim zvezdam. Enkrat sem dobila odgovor, z veliko slikcami itd. Takrat sem bila zelooo vesela. Sedaj pa vem, da sami zvezniki ne pišejo pisem nazaj. Za to opravilo imajo par ljudi, ki pisarijo zanje.

ti si nora 🙂

Drugače pa jaz sem dvakrat pisala “znanim” in obakrat dobila osebno od njih pismo nazaj. Sem tudi povabljena v USA osebno, če bom kdaj potovala tja.[/quote]

Super potem. Spokaj cunje, jaz bi na tvojem mestu takoj letela. Kaj je to, da si pisala “znanim”. A so to drugi kot znani brez narekovajev?

New Report

Close