Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek barva Schwarzkopf

barva Schwarzkopf

sem se danes pobarvala z barvo S. mousse 800 – svetlo blond, pa slabo prekriva, sploh kakšen siv las. Barva pride kar temna.
Tko da ne priporočam. Tudi las se mi zdi zdelan. Kar je dobra stvar je samo to, da je nanos v obliki šampona.

Blont barva že v osnovi slabo prekriva sive lase, sploh pa taka in štacune. 😉


Imaš predlog katera je boljša?

Pri frizerju. 😉

Konkretno – ne tako ohlapno.

Barvam se na svetlo rjavo z Loreal Exellence. Zelo dobro prekrije sive lase. Sem zelo siva in z barvanjem s to barvo nimam problemov.

Konkretno – ne tako ohlapno.[/quote]

Frizerji uprabljajo profesionalne izdelke, ki so bolj kvalitetni, predvsem pa znajo zamešati take barve, ki naj bi odgovarjale tvoji barvi las.
Naprimer Subrina profesional, en Paul Mitchel, pa ne vem, kdo še vse ima barve za lase.

Malo se bom prišlepala na avtoričino temo, se opravičujem. Ampak skoraj vedno se barvam sama doma in kupila sem Subrinino lešnik barvo, pač v naglici sem zagrabila nekaj rjavkastega potem pa videla, da ta niansa sploh ne prime na rjave lase, piše v navodilih v tabeli, da ni vidnega učinka. Ali ima kakšna izkušnje s to barvo?
Tole barvo v peni pa sem tudi kupila samo enkrat in je zelo kapljalo, kar me je presenečalo saj ne bi smelo kapljati, barvni učinek pa nič posebnega. Problem s svetlješimi toni je, da primejo lepo le na naravno svetlejše lase, torej nam temnolaskam preostane frizer.

Pa ni pretemna barva? Že svetlo blond izpade ne preveč svetlo?


Imaš predlog katera je boljša?[/quote]

Keune ( tinta color št. 9 ali 10 ). Odlično prekriva sive lase, lepa naravno svetla barva. V tuš DM okrog 9 €, za barvanje narastka jo imam za štirikrat.


Imaš predlog katera je boljša?[/quote]

Keune ( tinta color št. 9 ali 10 ). Odlično prekriva sive lase, lepa naravno svetla barva. V tuš DM okrog 9 €, za barvanje narastka jo imam za štirikrat.[/quote]

Je to vse ali rabiš tudi razvijalca barve?

Pa ni pretemna barva? Že svetlo blond izpade ne preveč svetlo?[/quote]

Govorim zase. Sem napisala, da se ne barvam na blond.

Keune ( tinta color št. 9 ali 10 ). Odlično prekriva sive lase, lepa naravno svetla barva. V tuš DM okrog 9 €, za barvanje narastka jo imam za štirikrat.[/quote]

Je to vse ali rabiš tudi razvijalca barve?[/quote]

Ja, zraven rabiš še hidrogen cream 6 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, zmešaš pol-pol, ( približno 3 cm kreme iz tube in približno enako hidrogena). Nič ni narobe, če je hidrogena več ali manj, dobiš samo drugačen odtenek barve.Tako mi je svetovala moja frizerka in se že nekaj let barvam sama. Prvič sem bila malo zaskrbljena, pa je odlično izpadlo. Tudi hidrogen kupujem v tušu, nekaj čez 1 €,( od Ilirije) imaš ga za zelo dolgo, kupila sem tudi plastičen čopič, takšen kot ga imajo frizerji in res ni nobena umetnost pobarvat se doma.

Je to vse ali rabiš tudi razvijalca barve?[/quote]

Ja, zraven rabiš še hidrogen cream 6 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, zmešaš pol-pol, ( približno 3 cm kreme iz tube in približno enako hidrogena). Nič ni narobe, če je hidrogena več ali manj, dobiš samo drugačen odtenek barve.Tako mi je svetovala moja frizerka in se že nekaj let barvam sama. Prvič sem bila malo zaskrbljena, pa je odlično izpadlo. Tudi hidrogen kupujem v tušu, nekaj čez 1 €,( od Ilirije) imaš ga za zelo dolgo, kupila sem tudi plastičen čopič, takšen kot ga imajo frizerji in res ni nobena umetnost pobarvat se doma.[/quote]

Hvala. Koliko časa pustiš barvo na laseh? 30, 40 minut? In kaj potem, opereš s šamponom in daš še balzam?Bom poskusila čez 3 tedne.

Že 4 leta uporabljam Loreal Exellence in sem ful zadovoljna 🙂

Barvo pustim 30 do 35 minut, sperem s šamponom, nato pa balzam Garnier fructis Repair &shine 3 ( V Lidlu 2, …€). Imaš lepe, mehke, svetleče lase ( jaz si jih tudi likam ).

Hvala za izčrpen odgovor.

Pa kaj še! Si mogoče frizerka, pa se bojiš za svoj biznis? Tudi frizerke uporabljajo zelo različne barve. nekatere v redu, druge pa kar precej agresivne barve! (Izvem iz prve roke – se precej špecajo med sabo ;-))

Pa kaj še! Si mogoče frizerka, pa se bojiš za svoj biznis? Tudi frizerke uporabljajo zelo različne barve. nekatere v redu, druge pa kar precej agresivne barve! (Izvem iz prve roke – se precej špecajo med sabo ;-))[/quote]

Ja ampak res

Meni je bila pa porazna od Garnier, Olia. Barvam se na rdečo in vedno primejo različne barve (barvam se doma z narejenimi barvami) . Potem pa sem vzela to barvo, za test in me je skoraj kap: barva je bila skoraj črna (pa sem kupila oranžno barvo). Z ostalimi znamkami nimam težav, vsaka pride bolj ali manj intenzivno rdeče.

New Report

Close