Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšno je stanje v Pivki, Logatcu…

Kakšno je stanje v Pivki, Logatcu…

Cerknici, Postojni?
Povejte kako je?

Pokliči novinarje, oni imajo iz prve roke, tudi iz okrog. Nekaj boš že zvedla.

Zelo prijazno!
In zakaj meniš, da sprašuje ženska. Se moški ne smemo zanimati za sodržavljane?

nova
Uredništvo priporoča

Novinarji govorijo take da se vsi ki tam živimo za glavo držimo. Logatec ni še nič. Novinarji so rekli da bo v soboto zjutraj el.. ja ok. Sedaj pravijo da bo danes popoldan. Pa da vidimo.
Pa menda smo vsi agregate dobili v dnevu in pol. Bi bil vic leta če ne bi bilo stanje kakršno je.

Zelo prijazno!
In zakaj meniš, da sprašuje ženska. Se moški ne smemo zanimati za sodržavljane?[/quote]

Ni pomemben spol. je pa butasto. Kako bi ti sama odpisala dva dni nazah, če bi bila brez vsega? A misliš, da bom stroške zapravljala za neke pametne telefone, ker je tudi tebi celo samoumevno, da se do mon pride, pa čeprav sveta ni več. Pač ste nerazumljivi in ko boš enkrat na tem, boš tudi sam razumel.
Kdor pa sprašuje, naj gre pa sam na teren, namesto, da utruja radoznalno, pa itak nič ne ve in utruja le zato, da ga bo kdo opazil. Dosadni ste nekateri zelo, lahko iz prvih prstov rečem takoj, čeprav z nikomur nimam osebnih stikov.

Je pa fajn drgač avtorica. ali avtor.žžRes sem prijazna, ko me nekdo, ki en teden ni imel za mar in me še vedno vpraša iz naslonjača, kako je kje, zato pač, si predstavljaj sam prijaznost, ki si si jo sam izkopal.

V nekaterih območjih je že tako kul, da lahko prideš tudi na nedeljsko kosilo. Na katerega nisi vabljen. Drgač pa, na novinarje se obrni, če si imel že cel teden svojo rit na toplem, mi pa ne.

V Logatcu so poskrbeli za red! Na teren je šel Durs in pisal kazni lokalom, ki so točili brez računov (ne morejo izdajati normalnih računov, ker nimajo interneta, elektriko imajo iz agregata). Tako da lahko rečemo, da je poskrbljeno za vse! Samo še policaji niso prišli kasirat na zaprte ceste, to verjetno še pride.

Folk je brez elektrike, a tudi na en kofe ne more … kot da se ne bi mogli za en usran mesec zmenit, da plačajo neki pavšal od davka pa mirna Bosna. Ne, policijska država bo na delu, pa tudi če bomo vsi pod dvema metroma vode in stotimi kubiki dreves ter plazov. Naj gredo v rit. Zato pri nas nikoli ne bo boljše – ker glavno, da so predpisi, glavno, da so izredne seje o arhivskem gradivu (za tiste tri ljudi, ki jih to sploh zanima), da pa pol države jebe ježa, pa nikogar ne zanima.

Kje, kdo pri komu? Madona, banda lažnjiva! Anonimna, ki si privošči vse? Povej pri kom so bili tisti, ki so brez računov posloval! Napiši firmo, lastnika firme(bifeja) potem pa nakladaj! In če je imel odprto, potem je imel vodo, pa na nečem je kufe kuhal! Bifejdžije bi pa kot vojni dobičkarji služili na skupnem agregatu brez računov?
In za tisto začetno, ki sprašuje iz samega firbca? Usedi se v avto, pa se odpelji pogledat! Fuj in fej !

Kje, kdo pri komu? Madona, banda lažnjiva! Anonimna, ki si privošči vse? Povej pri kom so bili tisti, ki so brez računov posloval! Napiši firmo, lastnika firme(bifeja) potem pa nakladaj! In če je imel odprto, potem je imel vodo, pa na nečem je kufe kuhal! Bifejdžije bi pa kot vojni dobičkarji služili na skupnem agregatu brez računov?
In za tisto začetno, ki sprašuje iz samega firbca? Usedi se v avto, pa se odpelji pogledat! Fuj in fej ![/quote]

Vodo imajo v Logatcu več ali manj ves čas (mislim, da je bila preskrba motena samo prejšnji vikend), elektriko ima lokal lahko iz agregata. Ja, Dursovci so bili na kontroli po lokalih. Vprašaj na durs.
Napisala sem tudi, da bi lahko vojnim dobičkarjem dali neki pavšalni davek za ta ubogi mesec – mogoče niti cel mesec ne bo, ampak en teden. Kot da je to tak problem naredit. Tako bo v proračun prišlo 0,0 evra, če bi pa od vsakega pobrali 200 evrov ddv in 100 evrov davka, bi bilo pa to za en teden 300 evrov krat število lokalov, vsekakor pa več kot nič.

Zelo prijazno!
In zakaj meniš, da sprašuje ženska. Se moški ne smemo zanimati za sodržavljane?[/quote]

Ni pomemben spol. je pa butasto. Kako bi ti sama odpisala dva dni nazah, če bi bila brez vsega? A misliš, da bom stroške zapravljala za neke pametne telefone, ker je tudi tebi celo samoumevno, da se do mon pride, pa čeprav sveta ni več. Pač ste nerazumljivi in ko boš enkrat na tem, boš tudi sam razumel.
Kdor pa sprašuje, naj gre pa sam na teren, namesto, da utruja radoznalno, pa itak nič ne ve in utruja le zato, da ga bo kdo opazil. Dosadni ste nekateri zelo, lahko iz prvih prstov rečem takoj, čeprav z nikomur nimam osebnih stikov.

Je pa fajn drgač avtorica. ali avtor.žžRes sem prijazna, ko me nekdo, ki en teden ni imel za mar in me še vedno vpraša iz naslonjača, kako je kje, zato pač, si predstavljaj sam prijaznost, ki si si jo sam izkopal.

V nekaterih območjih je že tako kul, da lahko prideš tudi na nedeljsko kosilo. Na katerega nisi vabljen. Drgač pa, na novinarje se obrni, če si imel že cel teden svojo rit na toplem, mi pa ne.[/quote]

Dej ženska umiri se. Kdo ti kaj hoče! Mogoče se zanima ravno zato, da bo lahko pomagal.

Resno, mogoče kdo ve, kdaj bo elektrika v Logatcu? Pa ne mi z novinarji plizzz. Mogoče pa le ima kdo kakšne boljše informacije. Včeraj mi je uspelo priklicati Elektro LJ na številko za prijave napake na omrežjih in mi je en gospod povedal off the record, da dvomi, da bo el. danes prišla… Spet kličem na to številko kot zmešana, ampak zdaj se nihče ne javi. Če ima kdo kakšno informacijo več… prosim

Na spletni strani od Elektra piše, da predvidoma danes, tudi po TV so štromarji (ne novinarj) rekli, da je mogoče samo vprašanje ur.
Logatec in Cerknico priklapljajo iz smeri LJ, Postojno iz primorske smeri. Pokazali so tudi, kako omrežje priklapljajo po posameznih naseljih. Strnjena naselja bodo tako kmalu imela štrom, ostali razsejani zaselki pa ….
Na straneh Elektra imaš tudi navedeno, koliko trafo postaj je brez napetosti. Ne vem, ali podatke dejansko ažurirajo, ampak po tem lahko veš, ali se kaj dogaja.
Naslednje sporočilo na strani Elektra bo ob 20. Ne razumem, da te včeraj niso napotili na internet. Ali da se nisi zrajtala sama.
Tudi občina Logatec precej ažurno obvešča, kaj se dogaja. Nekaj informacij je.

New Report

Close