Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hofer nima več kuponov -25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

hofer nima več kuponov -25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Je še kdo opazil?

JA. Sem opazila. Z novim letom so jih ukinili. Pa jih kar pogrešam.
Mogoče pa tudi Hofer pogreša mene 😉

Ukinili so jih, da lahko peljejo oglasno kampanjo, kako ljudje hitijo k njim zaradi dobre kvalitete in nizkih cen. Če toliko oglašujejo, jim mora iti slabo.Oglaševanje naj bi povečalo prodajo.
Mercator je zakon!

Že nekaj časa govorim da Hofer in Lidl nista tisto kar večina ljudi misli da sta. Če dejansko pregledaš mesečni nakup pri njih ali pa v Tušu, Mercatorju ali kje drugje hitro ugotoviš, da nisi privarčeval veliko. Pa tudi izdelki niso na takšnem nivojo kot recimo v naših slovenskih trgovinah. Jaz recimo mesečno veliko več privarčujem z nakupi v Tušu z njihovo kartico, pa vsaj vem da so izdelki na visokem nivoju, za razliko od tistega kar prodajajo v Hoferju.


bohtipomagej…

Ja,pa ne Hofer!!!

Tuševi izdelki so na visokem nivoju ??????
Mi ni treba nič primerjat , daleč največ privarčujem pri Eurospinu in Hofer tudi Lidl bi verjetno spadal sem , Mercator, Tuš in ostali so v končnem letnem izračunu cca 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dražji , je tukaj gor nekdo že naredil letni izračun nabave pri teh ponudnikih , kljub piki in nekim tuš pikam/popustom so prvi našteti še vedno občutno cenejši .
Kar se kvalitete tiče pa , slabih izdelkov ni več, firme z sumljivimi izdelki in taki proizvajalci so že zdavnaj propadli , trg ima svoje zakonitosti .

mogoče tudi oni mene kaj pogrešajo 🙂
jaz opažam,d a pri nas v tisti izpostavi, kjer si lahko uveljavljal kupone, je manj zasedeno parkirišče zdaj…si mislim,d a se jim kaj pozna…

kar se pa kakovosti tiče pa jaz ne zaznavam,da bi bili kaj slabši…cenovno pa se pri enih izdelkih še vseeno lahko prišpara, ker so tudi brez kuponov ugodnejši…nekateri so pa kar enako kot drugje…
vsekakor je pa mercator še vedno od vseh najdražji…vsaj jaz tako zaznavam, pa kar primerjam cene…

Tisti ki trdite da so razni Hoferji, Lidli in Eurospini za 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} cenejši sami sebi lažete oz. verjamete lažnim oglasom in marketingu ki ga izvajajo omenjene trgovine. Pa ste celo kdaj pomislili kakšne izdelke dejansko kupujete v teh omenjenih trgovinah. Imam kolegico ki je velika zagovornica Hoferja in sva naredili mesečni izračun nakupov v trgovini in v drogeriji. Ona v Hoferju (za izdelke iz segmenta drogerija je šla v DM), jaz pa sem vse kupila v Tušu in njihovih drogerijah. Na koncu meseca je bil moj račun manjši. Je včasih potrebno razmišljati tudi o dodanih vrednostih, ki jih nekatere trgovine ponujajo. Nimajo zastonj teh kartic, ker drugače bi bil to za njih strošek!

Primerjava cen je v hrani in ne čistilih , in pri hrani je razlika tolikšna da ti tiste pike nič ne pomagajo , omenjene trgovine so kljub tvojim pikam še vedno cenejše .

Primerjava cen je v hrani in ne čistilih , in pri hrani je razlika tolikšna da ti tiste pike nič ne pomagajo , omenjene trgovine so kljub tvojim pikam še vedno cenejše .[/quote]

pri hrani in pri čistilih na prvem mestu eurospin, lidl, hofer

Jaz sem pa neglede na vse kupončke, kartice in akcije zvesta Mercatorju. Pa nimam njihove PIka kartice. Všeč mi je HiperMercator, urejena, čista trgovina, vedno vse na zalogi kar iščem. Ni se še zgodilo, da izdelka ne bi bilo, kar je zame tudi vredno cene.

New Report

Close