Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek lahko pljuvate čez Srbe in Hrvate

lahko pljuvate čez Srbe in Hrvate

http://www.telegraf.rs/vesti/932671-oni-su-heroji-danasnjeg-dana-ovako-je-vojska-spasavala-zavejane-foto

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/47071-u-hrvatskoj-hladno-do-sredine-veljace-vojska-pomaze-u-imotskom-i-vrgorcu.html

http://www.novosti.rs/vesti/srbija.73.html:476009-BULDOZERI-CISTE-PUTEVE-BACKE-I-SEVERNOG-BANATA

No, tako delajo drugje, kaj pa pri nas?

Ja, no, ne moreš primerjati. Mi smo bolj napredni od njih, naši vojaki so v Afganistanu. Pa ne bodo v Sloveniji, no. Kdo nas bo pa potem pohvalil v Nato, če bomo imeli vojsko doma? Okej, saj ene imamo tudi doma, ampak tisti ne vlečejo par tisoč evrov plače, pa morajo zato jemati bolniške non stop, da hodijo delat v Avstrijo (nekaj takšnih poznam). Mi smo vedno bili napredni in še zdaj smo, zato se naši vojaki ne ukvarjajo z enimi tam bednimi slovenskimi reveži v nereči.

naša,slo vojska bo dala agregate

Meni je zelo zanimivo, ko Slovenčki, ki jih briga samo lastna rit, začnejo pričakovati, d abo vojska poskrbela, da njim na pločniku ne spodrsne.

A da bi se samoorganizirali čez vikend in te zadeve rešili sami, s skuppnimi močmi s sosedi, pa vam ne bi zneslo, ne..

Drugi naj rešuje vaše probleme, samo da je vaša rit na toplem.

Pri nas bi v takih primerih bilo enako , vojska bi pomagala , tole kar lepiš so izredne razmere v Vojvodini kjer je 48 avtomobilov ostalo ujetih v zametih visokih 2-3m poleg tega je pihal orkanski veter in delal nove zamete , edina rešitev za ljudi je bila vojska s svojo tehniko , kar nisi nalepila je tudi zanimivo , s tanki vozijo v vasi hrano .
Isto se dogaja na hrvaškem v Imotskem , ti kraji so praktično odrezan od sveta .
Kaj si hotela povedat s tem : tako drugje, kako pa pri nas ??? si šla komu pomagat , si vprašala soseda če potrebuje pomoč , 24 ali več ur brez elektrike pa je že katastrofa v sloveniji, pa sploh še ni hudega mraza

Vpraši raje Romana Jakića zakaj ne izda ukaza za posredovanje??
aja saj res, pingvini imajo radi led, pa bi radi še malo uživali v zimski idili ….

. . -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- Vsa pokvarjenost aktivistov za "socialno pravičnost" v enem videu. https://www.youtube.com/watch?v=vWXZ-whusxY . . Ko se opranoglavost sooči z argumenti :-) https://www.youtube.com/watch?v=0e50fQLyebI

Včeraj so samo v Ljubljanskem OBI-ju prodali okoli 50 malih bencinskih agregatov. Ljudem, ki so si pripravljeni pomagati sami, ne pa da 2 dni sedijo v temi in mrazu, ter tulijo v TV kamere, kako se nihče ne ukvarja z njimi. Ker oni da bi raje sedeli ob luči in na toplem. Resnica je pa taka, da iznajdljivim nikoli ne bo ničesar pomembnega manjkalo, tisti s štirimi levimi rokami bodo pa čedalje pogosteje nadrajsali. En mali agregatek stane toliko, kolikor povprečen socialec zapravi mesečno za cigarete.Zbudite se, socializma ni več!

Vpraši raje Romana Jakića zakaj ne izda ukaza za posredovanje??
aja saj res, pingvini imajo radi led, pa bi radi še malo uživali v zimski idili ….[/quote]

Za kakšno posredovanje ??? elektriko bodo popravl elektro podjetja , polomljene veje na cesti pa cestna podjetja ,.
po moje te je pingvin naredu ker nekdo z normalno količino možganov ne napiše take bedarije.

Vojska bo dala? Svoje agregate? Čigavi pa so ti agregati? Ti agregati so moji in tvoji, ne od vojske. Te agregate sva kupila in plačala ti in jaz.

A, dej, a o pločnikih je tukaj govora? Ali imamo hujše težave od pločnikov trenutno?

Ti si na toplem, predvidevam. Če pa bi ti in tvoji sončki bili v mrazu, pa brez luči, pa brez vode, bi verjetno pela drugo pesmico.

Res je, socializem je umrl, zdaj pa lahko umre še narod, ki je ujet v ledu. In kje naj po tvojem Postojnci kupijo agregate, če so trgovine že od petka zaprte? kam naj se peljejo, če so odrezani od sveta?
In zakaj hudiča je treba politiko mešati v naravne ujme in človeško nesrečo?

sram te bodi !!!!!

Vpraši raje Romana Jakića zakaj ne izda ukaza za posredovanje??
aja saj res, pingvini imajo radi led, pa bi radi še malo uživali v zimski idili ….[/quote]

Ne samo Jakliču, vsem našim obrambnim ministrom so bili ljudje na zadnjem mestu. Štejejo Nato, Evropa, kaj si drugi mislijo itd.

Pa vsi Slovenci lahko pridejo do vašega OBI-ja?

Ti si na toplem, predvidevam. Če pa bi ti in tvoji sončki bili v mrazu, pa brez luči, pa brez vode, bi verjetno pela drugo pesmico.[/quote]

Ja sem na toplem , ampak sem sam poskrbel za to , ne jokam po forumih da mi nihče ne pomaga , najlažje je sedeti doma in kritizirat.

Ti si na toplem, predvidevam. Če pa bi ti in tvoji sončki bili v mrazu, pa brez luči, pa brez vode, bi verjetno pela drugo pesmico.[/quote]

Ja sem na toplem , ampak sem sam poskrbel za to , ne jokam po forumih da mi nihče ne pomaga , najlažje je sedeti doma in kritizirat.[/quote]

Seveda si poskrbel, ker si lahko. Kaj pa, če ne bi mogel?

Ti si na toplem, predvidevam. Če pa bi ti in tvoji sončki bili v mrazu, pa brez luči, pa brez vode, bi verjetno pela drugo pesmico.[/quote]

Ja sem na toplem , ampak sem sam poskrbel za to , ne jokam po forumih da mi nihče ne pomaga , najlažje je sedeti doma in kritizirat.[/quote]

Wow, kaki super-človek si ti, popolnoma nadnaravno bitje!

Sori, stari, ampak po mojih dolgoletnih izkušnjah z ljudmi, ste največji nesposobneži ravno taki, kot si ti, ki se stalno hvalijo, kako so vse sami in so najpametnejši in naj oh in sploh, ker verjetno morajo sami sebi 100x ponoviti to, da že sami verjamejo, obenem pa pljuvajo po ljudeh, ki si npr. v današnjih razmerah niso nabavili ustrezne opreme in niso pripravljeni niti s prstom mrdnit za druge, kaj šele da bi svojo sebično rejeno rit premaknili …

Resnično sposobni ljudje ne solijo drugim pameti, se ne hvalijo in pomagajo. To je življenjska resnica.

Ja, VSI Slovenci lahko pridejo do OBI-ja. Živim v kraju, ki niti približno ni tako potencialno problematičen v slabem vremenu in imamo mali agregatek doma že preko 10 let. Še nikoli rabljen. Kot pravim, koštal pa je toliko, kot en kadilec skadi čikov na mesec. V enem prostoru imamo pa star kaminček na drva, tudi nerabljen, ki ga lahko v primeru izpada elektriek aktiviramo. Zato mi ne tupite, kako TA TRENUTEK oni ne morejo v trgovino. Pred TEM TRENUTKOM je bilo pa še milijarde drugih trenutkov, v katerih nekateri celo razmišljamo. Drugim pa je razmišljanje očitno nedosegljivo, če ne celo že znanstvena fantastika. Vi samo sedite, dihate in pljuvate po državi.

ahaaa, sicer nimaš elektrike in ogrevanja, samo si za vsak slučaj že oktobra poskrbel za ene 2 m drv?
daj povej, kako ti v bloku, v kraju kjer so že nekaj dni izredne razmere, to rata?

Samo mi razloži, kako naj sedem nadstropij nad sabo prepričam, da naredimo en dimnik za moj novi kamin? Ali naj ga na balkon speljem, ta dimnik?

Ja sem na toplem , ampak sem sam poskrbel za to , ne jokam po forumih da mi nihče ne pomaga , najlažje je sedeti doma in kritizirat.[/quote]

Wow, kaki super-človek si ti, popolnoma nadnaravno bitje!

Sori, stari, ampak po mojih dolgoletnih izkušnjah z ljudmi, ste največji nesposobneži ravno taki, kot si ti, ki se stalno hvalijo, kako so vse sami in so najpametnejši in naj oh in sploh, ker verjetno morajo sami sebi 100x ponoviti to, da že sami verjamejo, obenem pa pljuvajo po ljudeh, ki si npr. v današnjih razmerah niso nabavili ustrezne opreme in niso pripravljeni niti s prstom mrdnit za druge, kaj šele da bi svojo sebično rejeno rit premaknili …

Resnično sposobni ljudje ne solijo drugim pameti, se ne hvalijo in pomagajo. To je življenjska resnica.[/quote]

In ti soliš sedaj pamet drugim , ti nisem kriv da za avto ni škoda denarja , da bi pa poskrbel za take razmere ti ga je pa škoda , hehehe ja sem sposoben in to te sedaj grize , za tvojo nesposobnost boš moral poskrbet kar sam .

javi se, ko boš v res hudih razmerah… do takrat je tole navadno preseravanje…
nič nisi sposoben, samo beden hvalisavec si, ki ima to srečo, da v njegovem kraju ni naravne katastrofe …

ahaaa, sicer nimaš elektrike in ogrevanja, samo si za vsak slučaj že oktobra poskrbel za ene 2 m drv?
daj povej, kako ti v bloku, v kraju kjer so že nekaj dni izredne razmere, to rata?[/quote]

Imam svojo elektriko ( dizel agregat ) in centralna normalno dela 🙂

Ne samo Jakliču, vsem našim obrambnim ministrom so bili ljudje na zadnjem mestu. Štejejo Nato, Evropa, kaj si drugi mislijo itd.[/quote]

Kaj pa imajo nekdanji obrambni misnistri opraviti s tem snegom in žledom??
Trenutno je Jakić tisti, ki bi moral odreagirat, pa ne! Ampak po običajni monovski logiki je itak spet JJ kriv :))

. . -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- Vsa pokvarjenost aktivistov za "socialno pravičnost" v enem videu. https://www.youtube.com/watch?v=vWXZ-whusxY . . Ko se opranoglavost sooči z argumenti :-) https://www.youtube.com/watch?v=0e50fQLyebI

Meni je tudi smešno gledati te jokavčke po dnevniku, ki zdaj cvilijo brez elektrike, prej so se pa stalno tolkli po prsih vsi napihnjeni, kako sposobni so, ker so zgradili svoje bajte iz nič. Tudi na tem forumu jih je polno, ki zmerjajo lenuhe in nesposobneže, ki so brez svojih nepremičnin in menda samo državo čakajo, kaj bo storila za njih, ko pride do kakšnih naravnih nevšečnosti, so pa ti “sposobneži” prvi, ki tulijo, kje je vojska, kje je civilna zaščita, kje so dežurne službe, kje je država, da jim reši debele guze. Kar naj bodo še malo v temi, pa razmišljajo o svoji napihnjeni sposobnosti in pomembnosti.

New Report

Close