Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Obdolžena Elena Pečarič vljudno vabim, da se udeležite glavne obravnave

Obdolžena Elena Pečarič vljudno vabim, da se udeležite glavne obravnave

Obdolžena Elena Pečarič vljudno vabim medije in zainteresirano javnost, da se udeležite glavne obravnave, ki se vodi pod opravilno številko V K 27863/2013 Kt/2484/12 zaradi kaznivega dejanja po členu 143/I KZ-1B v zvezi s členom 7/II KZ – 1B.

Četrtek 6.2.2014 ob 14.45 v sobi št. 8, Mali trg 6, v Ljubljani

nadaljevanje tukaj:
http://www.publishwall.si/elena.pecaric/post/97762/vabilo-na-prisostvovanje-kazenski-obravnavi

Kaj…. a to te toži uni stari Želvak? Capo di Banda?

Ne poznam delovanja društva distrofikov v podrobnosti, v medijih preberem marsikaj milo rečeno neverjetnega, seveda se tudi meni porajajo vprašanja, od kod vodji distrofikov pravi pravcati nepremičninski imperij … Ampak vseeno, zmerjati človeka z želvakom se mi zdi pa skrajno neokusno in zavrženo dejanje. Distrofija (zelo poenostavljeno: gre za odmiranje mišične mase, zato tudi iznakaženost telesa) je dedna bolezen, torej človek ni nič kriv, da ima bolezen in da je tak, kot je. Pa tudi če bi imel težave, kot jih ima, po svoji krivdi (npr. nesreča po nepremišljenem dejanju), se mi zdi vsega zgražanja vredno zmerjanje človeka (z želvakom).

Če je vsaj del res od tega, kar preberem v medijih, tudi jaz ne podpiram dejanj vodje distrofikov in se mi zdijo zavržena, vendar sem kritična do dejanj te osebe, ne do osebe kot take. Nič ne branim predsednika društva, za svoja dejanja je sam odgovoren, zagovarjam pa normalen odnos do ljudi, kar pa zmerjanje z želvakom zagotovo ni.

Nekaj podobnega bi pričakovala kvečjemu od otrok, ki jih starši niso vzgojili/socializirali – pa to kljub temu ni sprejemljivo. Da si pa odrasla oseba to dovoli, se mi zdi pa zelo nesramno.

Nataša Purkat, moderatorka foruma Al' prav se piše Lektor'ca | www.lektorica.si | [email protected] Prosim, uporabljajte iskalnik!
nova
Uredništvo priporoča

Čudno, da bi jo kdo sploh tožil, če domnevno ni nič kriva.

Ona ni kriva, ampak zaenkrat ovadena, ker pravi, da je je razkrila korupcijo in krajo milijonov in so se razkrinkanci maščevali z ovadbo na sodiscu! Če je kriva, lahko presodi samo sodišče, ne pa ovaditelji. S tem ne bodo preprecili dokazovanja njihove krivde!

Zgornji zapis gospe P. pa je ena malenkostna zahojenost in odmik od bistva.

Zelo zanimivo. Pa sem mislila, da pretiravajo tisti, ki omenjajo, koliko negativne energije je na tem forumu. Kaže, da sem se motila. Žalostno …

Nataša Purkat, moderatorka foruma Al' prav se piše Lektor'ca | www.lektorica.si | [email protected] Prosim, uporabljajte iskalnik!

New Report

Close