Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katere testenine so vam naj?

Katere testenine so vam naj?

Ko kupujete testenine, vam je vseeno, katere vzamete, ali kupujete določeno znamko? Katere so vam najboljše?

Obicajno kupujem Klaro Maric ali pa Pecjakove..

Vedno kupim Barillo.

Obožujem une zelene Barilla špinačne rezance..Pa jih malokdaj vzamem predragi so.. ampak res njami!
Moje najljubše! Drgač pa jemljem konstantno Merkatorjeve špagete. Pa full so fajn 🙂

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Vedno kupim Barillo, polnozrnate. Redko kaj drugega, bolj specialnega.

Po vseh možnih testiranjih sva midva z moja ugotovila

Barilla makarončki najmanjši, se pravi piccolini

Barilla špageti št. 5

Saj so druge testenine tudi super, ampak tole je pri nas doma vedno na zalogi.

_________________ [sub]Življenje je prekratko, da bi ga jemali resno[/sub]

v evrospinu

Pečjakove so najboljše,malo dražje,ampak res kvaliteta

pa barilla je ful super

divella

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Špageti Barilla št. 5, makaroni in široki rezanci pa iz Eurospina. Ko sem še hodila v ITA po nakupih, pa Agnesi in Buitoni.

Od Špara v zelenih škatlah (Despar) so iste kot Barilla, pa skoraj pol cenejše, tako da ponavadi jemljem tiste, ali pa v Eurospinu. Meni so sicer všeč Mlinotestove zelene, ajdove itd., ampak imajo kar dobro ceno, pa naši nekako niso ljubitelji posebnih testenin.

kupljene so mi najboljše bavette n.13 od Barille. Domači pa od moje prijateljice-če se me usmili s povabilom na rezance.

kar eurospinove testenine vse, so kar dobre in poceni

Delam sama, ker kupljeni ne pridejo blizu domace kvalitete.

The one and only … Barilla # 5, zame top špageti! 🙂

Barilla polnozrnate

Hoferjevi bio linija …šageti polnozrnati, makaroni pa navadni ali polnozrnati 🙂 …. pa še cena je ugodna 🙂

Ne maram Barile v skatlah, ker mi testenine smrdijo po papirju-se navzamejo vonja, tako kkot riz, ce je v papirnAto skatlo pakiran. Imam pac zelo izostren vonj in me to zelo moti. Ce ze kupim, kupim italijanske pakirane testenine v celofanske folije. Ponvadi nezvenecih znamk, bolj butkcne izdelave ali pa sveze.

Najraje ko imam cas delam testenine doma(rezance, spagete, tudi polzke) imam Kitcheaid z nastavkom za delanje testenin. In ja se strinjam s lredhodnico, ni boljsega od svezih, domacih testenin..

Tiste testenine, ki niso po kuhanju bolj pocaste, so v tovarnah obdelane z voskom(karnauba vosek), ki preprecuje sprijemanje. Tudi pecjakovi mali polzki so tako obdelani naprimer.

Barilla so mi ene boljših. Včasih v Italiji tudi malo eksperimentiram, kupim kaj “novega”. Vedno pa jajčne testenine iz bele moke. Polnozrnate zame niso testenine. Imajo grozen okus(tudi na pogled niso prav všečne)- zame. Drugo pa, morajo biti al dente.

Važn da so špageti;)

http://skrinjicasrece.wordpress.com/

Mlinotestove pirine.

Nobene, pašta – najbolj dolgocajtna jed na svetu. S kako res dobro omako jo sicer še spravim dol…

New Report

Close