Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenci so najbolj Slovani, z Balkanci skupnega bolj malo

Slovenci so najbolj Slovani, z Balkanci skupnega bolj malo

Raziskave kažejo, da imamo Slovenci z Balkanci bolj malo skupnega.
http://www.slovenskenovice.si/novice/svet/slovenci-najbolj-slovani-hrvati-so-balkanci

Ja in? To jih (nas) ne dela superiornejših.

Bojim se, da si slabo razumel kaj hoče povedati (novinar slovenskih tudi ni vsega razumel). Jaz se s tem ne bi hvalil.

nova
Uredništvo priporoča

Ja to je pa lepo slišat :), se mi je zdelo, da imamo z Čehi več skupnega kot z Balkanom

Dodal bi še to, da bi morali začeti mnogo bolj sodelovati z našimi pravimi brati Čehi in Slovaki.

poenostavimo: Hrvatje so, po njegovih raziskavah, tu bili pred prihodom golazni iza Karpatov in se torej ne želijo imeti za Slovane, kamor spadajo zgoraj našteti vključno z ostalimi Balkanci (slovenci, srbi, črnogorci).

leta 1918 so spacali kraljevino SHS(Srbov, Hrvatov, Slovencev).
S Srbi nas ne veže nič kot to, da smo molzna krava , kjer zasedajo najboljše položaje in visoke plače….
Ne veže nas niti vera, niti kulrura niti pisava.Torej….mi nočemo njihovega, oni naj ljubijo svoje in naj se ne štulijo Evropi, ker za tja niso…

Slovenija je srce balkana, pa če se vi še tako trudite prepričevati, da temu ni tako!!

Niti geografsko, genetično pa tudi kulturno ne. Pojdi nazaj v 5 razred, da se naučiš geografije…

Pri geografiji smo se že kako desetletje učili nazaj v osnovki, da je to srednja Evropa (vključno z Češko, Poljsko, Slovaško, Avstrijo, Nemčijo, Švico ter Madžarsko). Saj pravi Slovenci smo ja čisto po Nemcih (redoljubni, organizirani itd.) razen kakih balkancev tu, ki podpirajo balkansko mentaliteto (delovanje po vezah).

Slovenija ni balkan niti genetilčno, niti geografsko.

Je pa defenitivno mentalno. Slovenci smo daaaaaleč najhujši balkanci kar jih je možno najt. Vsaj zadnjih nekaj let. Pa še globlje tonemo.

Pravi Slovenci pač ne, priseljenci iz bivše juge tukaj pa ponavadi ja. Pa pustimo te politike sedaj (Zanoškar), te tako ali tako ne predstavljajo povprečnega Slovenca, pa še pri PSju je (Zokijev klan), tako, da mu kadrovanje ni tuje, isto pri SDS. Povprečen Slovenec, ki ni v političnih krogih, je pošten, priden.

smo veneti

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj


podpišem. Slovenci smo “balkanizem” povzdignili na višji nivo.

Mene to sploh ne moti, ker je dejstvo, da mesanje genov (mesanje prislekov s staroselci) pomeni napredek vrste, isti geni pa tezke mentalne in razvojne motnje.

Zdaj vsaj vem, zakaj imam vcasih obcutek, da so juzni sosedje po razmisljanju in nekateri tudi izgledu, kot iz kamene dobe.


podpišem. Slovenci smo “balkanizem” povzdignili na višji nivo.[/quote]

Podpis.
Pa ne toliko ljudje (čeprav tudi tu se vidi premik navzdol, sploh med mladimi, ki nimajo več trohice kulture), ampak predvsem vse ostalo. Sistem dela, nesposobni politiki, Zavod za zaposlovanje, ki samo statistiko gleda in se ne briga za ljudi, delodajalci, ki samo kradejo in tonejo podjetja, itd

Slovenci smo ze slovani ja ampak navade imamo pa balkanske .

“…, da so najbolj »slovanski« narod na Balkanu Slovenci. Morda bi lahko k njim prišteli še Srbe, …”
LOL 😀 😀 😀

Na koncu bomo še brati s Srbi 😀 LOL

Hrvati so pa original Balkanci 😀 😀 😀 LOL

Res je, kar že eni zgoraj pišejo: morda Slovenci nismo Balkanci, imamo pa hudo balkansko mentaliteto in še hujše balkanske navade. In zaradi tega sploh ne spadamo v razvito Evropo.

Vsi smo zemljani,pa vam to bilo všeč ali pa ne.Vsi ti nazivi narodov so izmišljeni,tako kot vere in običaji,cela kultura je le velika domišljija-spremenjljiva in minljiva,ostale bojo le ruševine kot dokaz nekega časa in minjljivosti ljudi.Zato živite danes in tukaj ker to je v bistvu vse kar imamo ne glede katere barve kože ste ali kar mislite da ste,nič nismo,nismo ne slovani,ne perzijci,niti mongoli,nismo niti germani, smo le meso in kosti in na koncu se vrnemo v tisti veliki nič.
Vse izbiramo sami razen barve kože in kraj rojstva in datuma smrti,vse ostalo si izbereš sam ,izbereš si lahko kulturo,jezik,vero,celo državo kjer boš živel,izbereš si ali boš slab ali dober,vi kar trati čas s tem kaj ste,ure se vam pa odštevajo.Ne glede na to kaj ste ,konec je za vse enak,torej kaj to pove inteligentnemu človeku?

Dr. Anton Perdih: Izvor Slovencev in drugih Evropejcev.
Gensko dokazano. Za prebrat.

SLOVenci smo SLOVani o tem ni nobenega dvoma, pravtako majhen del spada pod Balkan, če vam je to všeč ali ne. To je resnica. Mi nismo nobeni Germani in Skandinavci. Res je, da se najdejo nekateri Slovani, ki imajo kakšne germanske, skandinavske, italijanske, španske prednike itd. vendar nas je večina v celoti SLOVANI. Problem je v tem, da se nekateri ljudje sprenavedajo in si lažejo v faco in se imajo rajši za Avstrijce. Očitno pa nevejo, da je velik del južnih avstrijcev, ki imajo slovanske korenine. Ampak ja, resnica boli. Če hočete biti germani se preselite v Nemčijo, Avstrijo in se pretvarjajte, da imate germanske prednike, da boste izpadli bolj kul. Ampak vaš DNK-a ne laže! Sramotno res. Jaz sem ponosna Slovenka in nimam nobenih težav z svojimi slovanskimi predniki, imam namreč velik delež Ruskih, Ukrajinskih in Slovenskih prednikov. Moja prababica (po strani od moje mame) je pol Rusinja pol Ukrajinka, ki se je poročila s Slovencem. Tega se ne sramujem tako kot bi se nekateri od vas.

Slovani smo vsi slovanski narodi

https://www.youtube.com/watch?v=71PvheeA4Cw

Ma kakšni slovani, Slovenci smo Slovenci in nič drugega. In ne, DNK ne laže. Genetske raziskave dokazuja nič drugega ko mešanico staroselcev z razno raznimi migracijami od rimskega imperija dalje. Pač različne mešanice nič drugega. S slovani nas posiljuje pan-slavisti s to njihovo ideologije da bi vse združil vse narode v eno superdržavo.

New Report

Close