Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katere tablete za pomiritev – do sedaj Helex

Katere tablete za pomiritev – do sedaj Helex

Zdravo, ker sem do sedaj včasih vzela kak Helex ali Apaurin, tega bi se pa rada znebila in ker sem v težki življenski situaciji vas prosim, če mi lahko kdo svetuje, katere tablete brez recepta so najmočnejše in res pomagajo. Persen forte sem že imela enkrat, pa nisem čutila kakega izboljšanja počutja.

Hvala in lep dan!

najboljše zate je it po napotnico za psihiatra

Hvala za nasvet, že hodim k psihiatru 8 let, rabila bi, kot sem rekla, malo pomoči v težki situaciji, ker se mi zdi, da se bom sesula…

Drugega kot persen ni – bo treba k zdravniku

svetujem ti da greš k zdravnici,omeni ji cipraleks,ni pomirjevalo se boš lažje kasnej odvajala od zdravila kot od pomirjeval kar je res hudo verjemi mi.

brez recepta je vse na naravni osnovi in nič ne pomaga…najbolje je vzeti helex ali xanax če imaš probleme,ne škoduje tako kot ljudje mislijo.

Če bi bil pravi psihiater, ti ne bi bilo treba doživljati situacije kot jo doživljaš. Pravemu psihiatru moraš zaupati, da ti lahko pomaga; pa ne samo s tabletami.

Torej, hvala!

Cipralex pa tudi že nekaj časa jemljem…

Šibam v lekarno po nasvet…
lp

Nobeni ne pomagajo tako, kot si ti želiš, tisti brez recepta ne.

Na dolgi rok pa pomaga redna rekreacija zunaj, biti čimveč na soncu in zraku, ali jemati d vitamin, ko je sonca premalo.

Vem, da nisi hotela tega slišat, ampak to od naravnih zadev najbolj pomaga.

vsaka stvar je različna od posameznika do situacije. pojdi do psihiatra in se dogovorita za zdravila

Domnevam, da ti nočejo več predpisovati pomirjeval ker pač tako delajo v primerih, ko se človek že preveč navadi kmm zasvoji. Zasvojenost s pomirjevali in nasploh zatabletanost je v Sloveniji zelo pogosta težava in tabu tema. Obrni se na psihiatra ali osebnega zdravnika in povej po resnici, da imaš prevelike težave ob odvajanju od pomirjeval. Naravne zadeve so po moje bolj na placebo učinku, slišala sem za določene učinkovite čaje ampak moraš direktno k zeliščarju, da ti nameša. Nisem pa sama na pomirjevalih pa tudi tega čaja nisem pila jaz ampak moja znanka in ji je pomagal.
Dokler je le možno zagovarjam, da si moramo pomagati sami ampak nikar za vsako ceno, ko je prehudo je potrebno poiskati strokovno pomoč.

Daj si idi v knjižnico po kakšno knjigo, sicer odvisno kaj te tare, vendar če ti uspe s pomočjo knjige drugače gledat na stvari, se ti bo tudi tvoje psihično stanje pričelo izboljševat, zraven pa še kak dober čaj (melisa) in mediticija, dihanje, afirmacije in boš vidla, da ti bo pomagalo. Preverjeno.

In vedi, vsi imamo težave, štos je samo v tem, kako probleme dojemaš, če jih dojemaš kot katastrofo si v r*iti, če pa gledaš nanje kot na življenjske izkušnje iz katerih se učiš, pa si na konju.

Vse dobro in en velik objem. Pa proč s kemijo, ker vse je v glavi.

Imam jaz par skatlic odvec. Pisi mi

Psihiater in predstojnik odd za odvajanje od zasvojenosti dr. Andrej Kastelic, pimaga vsem, ki so v težavah pri odvajanju z zasvojenostjo zlorab zdravil.

Poišči ga na spletu, na MMC je članek o tem.
Ker brez pomoči strokovnjaka ne bo šlo.
Pa srečno.

Kam naj pisem? Naslov…lp

Naredi nekaj zase in nehaj/te s temi tabletami!
Živi ta trenutek skladno z sposobnostmi, možnostmi in svojo zdravo pametjo.

3 kapljice joda pri zajtrku vsako jutro so naredile čudež. Ne reklamiram, samo povem kako je.

Če si sedaj v zelo težki situaciji, najbrž ni pravi čas za odvajanje od pomiril. Slaba stran pomiril je v tem, da te počasi zasvojijo.
Drugače pa dobiš v zeliščni lekarni cel kup zeliščnih tablet in kapsul, ki naj bi pomagale pri nemiru npr. Baldrijanove kapljice, Persenosan, Relax ipd., ne vem pa, koliko so učinkovite.
Jaz ti svetujem, da se v vašem zdravstvenem domu udeležiš delavnic o depresiji, tesnobi in tehniki sproščanja, ki bi ti lahko zelo pomagale.
Baje se lahko kupi tudi čaj iz šentjanževke, vendar se ga ne sme piti, če se jemlje antidepresive. Jaz ti svetujem tudi veliko gibanja, hojo, telovadbo, fizično delo ipd., da ti razbremeni misli.
Če si verna, poišči pomoč pri Bogu, z molitvijo, imaš tudi spletno stran Prosim za molitev.
Želim ti vse dobro!


pa kakšne gluposti ti govoriš? očitno ti ni glih jasno kaj je to in ravno obratno je, ljudje sploh ne vejo koliko je to ubistvu škodljivo.

Se strinjam z vami. Knjige, gibanje, narava, meditacija, spremeniti pogled, spremeniti prag občutljivosti, ne spremljat raznih novic, ki so predvsem negativne, izogibati se negativcev, izbrati hobi, ki te zaposli in vsaj ta čas onemogoči pisanje tragedij v glavi, afirmacije, imeti še rad,…

V moji družini je sorodnica v nesreči izgubila otroka. Kako naj te “težave” ne jemlje kot katastrofo, ampak kot na življenjsko izkušnjo, iz katere se uči? Ni vedno tako preprosto, kot si nekateri mislite.

Draga, si pač zasvojena, narkomanka in kot taka boš rabila le vse večje šuse.
Hehehe, ja, kar prenehala bi. Malo morgen.

V moji družini je sorodnica v nesreči izgubila otroka. Kako naj te “težave” ne jemlje kot katastrofo, ampak kot na življenjsko izkušnjo, iz katere se uči? Ni vedno tako preprosto, kot si nekateri mislite.
[/quote]

Ja, vsi smo že najmanj koga izgubili. Zato imamo vsi pravico biti džankiji.

Ja, vsi smo že najmanj koga izgubili. Zato imamo vsi pravico biti džankiji.
[/quote]

Vsaj pod istim nickom piši. Reva.

Vsaj pod istim nickom piši. Reva.
[/quote]

Ni panike, jz reva, ti džanki.
Veva, da je džanki reva, avtoagresivc! Jaz bom vsaj tebe na gobec, ti, pa boš še enkrat sebe. Bo šlo zdj?

New Report

Close