Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žena sikala- WC školjka vsa poškropljena

Žena sikala- WC školjka vsa poškropljena

Za vse vas, ki svoje dedce ravno tako sekirate.
Žena mi je skoz najedala, da je WC školjka vsa poscana ker bojda slabo merim. Pa sem pol popiz*il in ji svoj kabel dal njej v roke; No, zdaj pa ti ciljaj sem ji reku. Kolk je imela dela, rezultat pa še slabši, škropilo vsepovsod….zdaj je pa tiho in razume. Ti hudič babji kako se na vse spozna. A ste tud ve takšne?

Ne nisem taksna ker nikoli ne naletim na poscano skoljko za mojim…. res pa se se nisem vprasala ali samo tako dobro cilja ali pac ni navaden pacek in pocisti za seboj….

In kaj, ker slabo meriš, mora ona čistit za tabo? Sprijazni se, da si pacek in stranišče po vsaki uporabi za sabo počisti ali pa se usedi.

Ne, tak pacek si samo to. Tudi če si snajper, si še vedno pacek – špricaš po sebi in še 1 meter naokoli!

Torej naj se omoži s konjem.


Torej ti imaš namesto deca doma navadno copato?

Počisti ne samo školjko, ampak tudi okolico – po tleh in po steni.

Saj bi tebe verjetno tudi zmotilo, če bi naletel na posrano školjko.

Ali pa se obrni v drugo smer in se usedi! Pa ne bi spet o možatosti in nemožatosti moških, ki lulajo sede. Ne vem, res mislite, da je vonj po postanem urinu del predigre ali kako? In ne spet začeti, da pri vas ni vonja, ker je. Tisti, ki nimamo poscanih školjk in okolice, zavohamo takoj.

Tapravi moški markirajo, Tako kot tigri, levi, gepardi, mački itd….. taprave ženske to vzburja.

Moja tud pizdi.
Ampak jaz sem moji priznal samo tiste kapljice PRED školjko. Za tiste ZADAJ školjke se naj pa s sinom zmeni.

Dedec, ki je dovolj samozavesten in pravi moški, se usede, pa nič ne svinja dile.

Tisti nesamozavestni in presrani dedci se bojijo, da jih bomo imeli za babe, če se usedejo.

Eh, takim fantom, ki čičajo pa lulajo se reče Punček.

Morda kdo ve, ali je sedenje na školjki, ko ščiješ znamenje, da si peder?

https://www.google.si/search?q=mark+{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}BEitnik+rok+strle&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=taXoUqWaNsKGtAaK4oEg&ved=0CCgQsAQ&biw=1024&bih=712

o ti prašiček mali.

moj je nikol ne polula, kaj dela ne vem (zaradi mene lahko tudi sedi). pojdi na inštrukcije k Dedom. če drugi znajo, ni vrag da se ne naučiš tudi ti.

p.s. moj fantiča že zdaj učim, naj se kar lepo usedeta. kot v vrtcu.

Pri nas so trije moški pri hiši, pa ni nikoli školjka polulana!
Če jo umažeš, jo tudi očisti!
Ali pa si nabavi pisoar!

Če bi jaz morala vsakodnevno čistiti pos… (verjetno tudi za pos…..) wc za moškim, bi ga “vrgla čez balkon”.
Tako kot bi ti prej kot slej odšel, če bi hodil za žensko v pos… in pos… wc in bi ga ti moral čistiti.

To je osnovna kultura, in spoštovanje drugega, da se wc za sabo počisti.

Za tiste. ki so prepričani, da “oni pa že ne umažejo” se okoli wc-ja položi bel svilen (ali kakšen drug
tanek) papir…..pa se pogleda…
Da o dviganju dile ne govorimo…
Se zgroziš – garant.
Rešitev je enostavna – za čiščenje je zadolžen moški del družine, mene zanima samo rezultat – da je
zadeva čista, kadar jo želim uporabiti.
Simpl, ne?

Boljša rešitev je pisoar, če to ni izvedljivo pa sedeče lulanje za moške.

Tole s pisoarjem je meni tud mož predlagal. Doma so 3 fantje + mož. Pa potem res ni tistih mini kapljic okrog ? Saj se vsi trudijo, WC školjka ni nikoli polulana. Ampak vseeno se majhne kapljice znajdejo na tleh – odbijejo se iz školjke. Če bi pisoar to rešil bi ga takoj dala v kopalnico.
Čeprav izgled pa ne bi bil ravno OK 🙁

Kaj pa manjka temu npr.?
Imamo v obeh kopalnicah in zgleda čisto ok.

Točno tako, pisoarji za doma so drugačni od tistih v javnih wcjih, imajo pokrove.

Pa ne more dec sede lulat, lepo vas prosim, kakšen dec pa je, če sede lula? Jaooo babe, kolk ste svoje dece poženščile in naredile iz njih navadne copate.

Revšna :-)))))

Ej babnice ste res ene pujse. Hočete, da deci ščijemo sede itd….
A pravte naj sede ščijem, da bom imel pa od odbijanja mikro kapljic pol pa vso rit od scavnice pošpricano. Tako kot ve? A poscana rit je za vas boljše kot poscana školjka?

Srečnež, ti … mojo to razburja 🙂

SUPER – hvala za nasvet 🙂
Sploh nisem vedela, da obstajajo taki pisoarji. Tak bi bil pa OK.
Moram takoj možu povedat.

New Report

Close