Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

lepota je pomembna, ne mažite si oči

Default avatar

dajte no.

Berem o reality showih, kakšni ljudje bi morali nastopati. In je izpostavljena lepota. Jasno je, da je lepota pomembna pri vseh showih ali pač samo v realnosti.
Si predstavljate, da bi nastopilo dekle, ki bi bilo debelo, kosmato (brkato), črno?
Jaz si ne in taka oddaja ne bi bila gledana. Za gledanost mora biti očem prijetna stvarca!
Sprijaznite se, da je lepota pomembna bolj kot si upate priznati.
Default avatar

dar božji

ja res je,lepota so sanje vsakega posameznika in vsi bi radi bili lepiiiiiii
Default avatar

dve plati

Lepih ljudi itak nihče ne mara,ker so jim vsi zavistni.Ponavadi so zelo osamljeni in mogoče celo nesrečni.Cena za take ljudi je zelo visoka,saj živijo pod pritiskom.
Veliko lepih igralk je že zaradi nesrečnih ljubezni storilo samomor ali pa so na stara leta ostale povsem same žal
Default avatar

Anonimni uporabnik.

Ja itak, da je lepota pomembna, samo fora je, da ima vsak posameznik drugačen ideal lepote; če se izrazim v bolj preprostem jeziku, eni Roberd Redford povzroča ovularn napalam, drugo pa Jack Nicolson zrajca do orgazmičnih potokov. Sto ljudi sto čudi. Tako, trendi se sicer spreminjajo, ampak ene še vedno rajca Venera iz Willendorfa, druge baročna nakičnaost, spet druge pa nekaj povsem nekaj drugega.

Itak pa več ali manj je lepota vezana na percepcijo lastne biti in predvsem staršev. Pač diverzija, dvomim, da imata dve osebi enak ideal lepote. Ene rajca kratek nos, drugi pa debel.

P.s: če že govorimo o "kosmatih, črnih, debelih" ... poglej čez lužo: Snookie ali pa Honeybooboo ... in ne moreš verjeti ljudje dejansko spremljajo tovrstne resničnostne šove.
Default avatar

_Frigg_

Seveda je.

Saj MONE so se zadnjič v eni temi itak ocenjevale na lestvici od 1 - 10. (Same sebe).
In so si dajale večinoma 10.... Precej pogumno, tukaj preko neta.
Ampak glede na to, da v real lajfu najbrž ne dobivajo feetbacka da to drži, bodo zdaj skočile pokonci in začele trditi nasprotno. Torej, važna je notranja lepota, pa to.
Default avatar

želim si

VSAK NORMALEN MOŠKI HREPENI PO LEPOTICI
Default avatar

desetke:)

Katera je ta tema, ko so se ocenjevale?

Jaz si dam čisto sedemko. Več pa niti pod razno, manj pa tudi mislim da ne.
:)))))

Ja meni se tudi zdi, da je kar pomembna tale vizualnost. Samo se
ne oziroma na to, ker včasih rata še tako neprivlačna oseba totalno privlačna zaradi karakterja.
Se spomnim enega tipa izpred let, ni bil lep, ni bil frajer.. Ampak ko je pa govoril, je bil pa res
tak humorist, zabaven, topel. Ni vse na zunaj res ne.
Default avatar

hmhm*

Kaj pa če ti grdo raznorazni showi na jetra in jih sploh ne gledaš? Potem je verjetno nepomembna ali še vedno?
Default avatar

_Frigg_

desetke:) je napisal/a:
Katera je ta tema, ko so se ocenjevale?

Jaz si dam čisto sedemko. Več pa niti pod razno, manj pa tudi mislim da ne.
:)))))

Ja meni se tudi zdi, da je kar pomembna tale vizualnost. Samo se
ne oziroma na to, ker včasih rata še tako neprivlačna oseba totalno privlačna zaradi karakterja.
Se spomnim enega tipa izpred let, ni bil lep, ni bil frajer.. Ampak ko je pa govoril, je bil pa res
tak humorist, zabaven, topel. Ni vse na zunaj res ne.
Tale:

http://med.over.net/forum5/read.php?151,9350822

Mislim... saj nimam proti nobenemu nič, ampak takle zapis: Jaz bi se tam nekje 9-10 ocenila, odvisno od razpoloženja. Ampak vem, imam 25kg viška, večina v trenirki, nikoli namazana, tako, čisto na komot, trenirka je zakon. Ampak meni sem všeč, tudi postava. Si pa to štejem za minus, ker sem tolk zadovoljna z sabo, da nič ne spremenim čeprav bi po mnjenju drugih morala. Ampak-samozavest serijsko:) mi je pa dal misliti. Ko nekdo zamenja samozavest s pomanjkanjem samokritičnosti, pa se potem v neki drugi temi sprašuje, zakaj ne najde partnerja.;))
Default avatar

Vednsma

Taki ljudje so tako uspešno zaslepljeni, da si s tem pomanjkanjem samokritičnosti in ultra pozitivno samopodobo dejansko vsaj za piko zvišajo rating. :))

Jaz, ki sem čista kontra tega, in v reali mogoče 4ka, s ful urejanja 5ka, pa se imam za 2ko in posledično verjetno tudi sem. Vsaj drugače si ne morem razložiti, zakaj v 27 letih še nikogar nisem očarala. Pa sem drugače čisto zanimivo in zabavno dekle. Tako da čisto verjamem, da je skoraj vsem moškim lepota glavni kriterij.
Default avatar

enaNika n.

Anonimni uporabnik. je napisal/a:
Ja itak, da je lepota pomembna, samo fora je, da ima vsak posameznik drugačen ideal lepote
Evo, točno tako. Pa a ni to fajn? Kam bi pa prišli, če bi bilo vsem isto všeč?
Default avatar

Me veseli, da so zatisnjene

dajte no. je napisal/a:
Berem o reality showih, kakšni ljudje bi morali nastopati. In je izpostavljena lepota. Jasno je, da je lepota pomembna pri vseh showih ali pač samo v realnosti.
Si predstavljate, da bi nastopilo dekle, ki bi bilo debelo, kosmato (brkato), črno?
Jaz si ne in taka oddaja ne bi bila gledana. Za gledanost mora biti očem prijetna stvarca!
Sprijaznite se, da je lepota pomembna bolj kot si upate priznati.
A potem je MON prvi? Ker ga sploh ne gledajo z očmi, ampak le spremljajo? Če je obstajal nek šov, kjer so se same debeluharce pojvaljale v nekem Jeriju, potem ne biti neokusna, čeprav te ne vidim.

Če gledamo slovenske šove - je res lepota ali je pač gledanost, ker vam je dolgčas?

Se mi ne da misliti namesto vas ...
Default avatar

kmecka ana liza

Ta fenomen, da so ženske na MON- u nadpovprečno lepe, mladostne, fit in nasploh poosebljenje popolnih žena, mater in gospodinj povezujem s pomanjkanjem stika z realnostjo. Ne me napadat ampak po dolgoletnem sodelovanju na MON-u sem prišla do tega zaklučka. Pa tudi hormoni imajo nekaj opravka s tem saj se tukaj zadržuje veliko nosečk, mladih mamic na porodniški in žensk, ki doma gospodinjijo in niso konstantno pod stresom v krutih delovnih razmerah. Poznam v realnosti nekaj takih žensk, ki so prepričane, da so lepotice čeprav niso pa tudi ne namenijo kaj dosti denarja za kozmetiko, ličenje, oblačila. In veste kaj je fenomen pri teh ženskah, da imajo zase povsem druge kriterije kot za druge ženske na katerih jih vse moti in so zelo kritične do njih. Tipična dvoličnost. Poglejte kako ljudje v Sloveniji po raznih forumih komentirajo svetovno znane lepotice in zvezdnice. Moški množično trdijo, da so njihove zanemarjene, povprečne ženske lepše od svetovno znanih zvezdnic??? Spet en kriteij za MOJE in drug kriterij za TUJE. Po moje gre pa za fenomen vreden kakšne družboslovne raziskave, no verjetno je že kaj napisanega na to temo ampak, ker premalo berem ne bi vedela.
Namesto samozavest serijsko bi sama rekla, da gre za občutek večvrednosti serijsko. Zakaj ljudje čutijo tako potrebo po lažnem občutku večvrednosti pa tudi ne znam razložiti, ker sem ena redkih na forumu, ki ni ne lepa ne pametna:)))
Default avatar

jhk

Večvrednost je bila zmerom kompenzacija za slabo samozavest in slabo samopodobo. Zato imaš 100 % prav, da se ne družiš s takimi ljudmi. Večvrednost je pokopala še vsakega človeka, ker vedno prinese težko, zamorjeno, kritično življenje.