Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sem edina, ki ne išče bogatega moškega :)?

Sem edina, ki ne išče bogatega moškega :)?

Se še kateri to dogaja, da ji nekako zanimanje za moškega upade, če ugotovi, da ima on dosti višjo plačo?
Malce se spoznavam preko neta, ampk, če ugotovim, da je on očitno precej bolj premožen kot jaz, z dosti višjo plačo, mi nekak ni več do spoznavanja. Nekako imam občutek, da se nima smisla trudit, če ima on 2 jurja plače,ker pač spada v drug statusni razred. Hodi na drage počitnice, si veliko privošči. Jaz pa nič od tega nimam. Nočem pa viset na drugem.

Meni je vseeno, dokler ima v glavi pošlihtano. Če ima veliko denarja in je vseeno skromen, potem je denar samo plus. Če pa dela z denarjem kot da na drevesih raste, potem pa že ni nekaj ok, vsaj zame.

Dedca, ki nekajkrat več zasluži od tebe, ne moreš komandirat in poniževat. V tem je problem nekompatibilnosti. Moderna Slovenka potrebuje ponižnega reveža, da na njem izživlja svoje komplekse in ga krivi za vse, kar so ji v preteklosti (predvsem mati) slabega storili.

nova
Uredništvo priporoča

Zakaj pa bi želela komandirati moškega? Pa poniževati? Sem čisto samozavestna ženska, zato ne čutim potrebe , da bi koga poniževala. Ponižujejo nesamozavestni ljudje.

Pa si ti sigurna, da lahko na netu najdeš bogatega moškega? Meni delujejo vsi več ali manj reveži.

Jaz na denar nisem nikoli gledala. O denarju niti moškega ne sprašujem. Meni je glavno, da ima službo in da zasluži za svoje potrebe. Ne bi me pa motilo, če bi on imel ful denarja, če je denar pošteno zaslužem, brez kakih “mutnih” poslov. Seveda, če bi se normalno obnašal tudi v zvezi z denarjem. No moj ima manj kot jaz, tak da sploh nimam takih težav kot ti. Sem pa poznala eno, ki je govorila, da ne bi imela tipa, če ne zasluži vsaj dvakrat toliko kot ona. No mi je pa bedno res. Kaj boš nekomu pogoje postavljal, če jih sam ne dosegaš.

Ma ja.
Fajn je ja, da je “v tvojem velikostnem razredu”….saj vsakdanje življenje še gre…ampak on bi jedel
po restavracijah, ki si jih pa jaz ne morem privoščiti….pa dopusti, kjer sem jaz prekratka….pa take
stvari….jaz tudi ne maram takega, ki ima preveč…enostavno pridejo z denarjem stvari v katerih ne
bi bila kompatibilna…

Ne vem koliko so bogati, ampak recimo razlagajo kam hodijo smučat, recimo za cel teden vsako leto v Francijo, na dopust vedno nekam v hotel, povedo kake avte vozijo… in jaz ugotovim, da pač ne spadam v tisto kategorijo, ker si sama tega ne morem privoščiti.
Nekako se mi zdi, da bi se najbolje počitila z nekom, ki je nekje na podobnem kot jaz.

Tako kot tebe kmalu ne bi več motila mutna posla, ko bi se navadila na njegova plačljiva razvajanja.

Ja točno to sem mislila. In ko on začne to opisovati, se umaknem nazaj, ker si jaz tega ne privoščim. Jaz živim kolikor jaz zmorem s svojo plačo.

Vsi kolegi, trenutni fant, bivši fant,…noben ni kaj dosti bogat. Če bi že bil pa naj bo.

Ena zgoraj piše, da preko neta nemoreš spoznat bogatega moškega…znanka ga je pred 5 leti. Tip je visoko izobražen, ima nekaj 1000€ plače na mesec,…no ampak ona je iskala prav takega. Saj ona tudi ni med revnimi ampak vseeno.

Včasih sem tudi jaz tako razmišljala, zdaj pa se mi zdi, da bi bilo kar dobro, če bi moški imel več denarja 🙂

Ja točno to sem mislila. In ko on začne to opisovati, se umaknem nazaj, ker si jaz tega ne privoščim. Jaz živim kolikor jaz zmorem s svojo plačo.[/quote]

Sej…ne se bat….denar gre (po navadi) na denar…..se vedno enaki najdejo, ravno zaradi tega, kje se
gibljejo, kje se spoznavajo…na bolj elitnih lokacijah recimo mene bolj težko najdeš…

Nisem mislila, da je res bogat, sem mislila le v smislu, da ima dosti več plače kto jaz. To ne pomeni, da ima par jurjev plače, ampak, da ima recimo 2 jurja plače :).

Mogoče pa imam strah pred tem, ker poznam kar nekaj takih parov, kjer ima on dosti več kot ona pa mora potem ona vse požreti, kar si on namisli.

Jaz iščem le bogatega, in to po srcu. 🙂

eh dajte no na netu pa res ni bogatašev-prej jih najdeš v dragih hotelih ne pa na ona on

Take na spletu prijavljajo kurbirji brez petih evrov v žepu. Imam par sodelavcev takih, ki se takole šablonsko napihujejo po internetu. Če gre za tipa, ki hoče novo familijo ustvarjat, je od tega premoženja zdaj že najmanj pol od žene. Vse je to treba jemati s precej rezerve. V glavnem imaš tri tipe moških: nakladaške kurbirje in faffehtarje brez denarja, situirane, ki iščejo nadomestno mamo in služkinjo ter tiste, ta poštene, ki so brez kemije. Zdaj pa izbiraj…

nergači podpis-nisi glup

Take na spletu prijavljajo kurbirji brez petih evrov v žepu. Imam par sodelavcev takih, ki se takole šablonsko napihujejo po internetu. Če gre za tipa, ki hoče novo familijo ustvarjat, je od tega premoženja zdaj že najmanj pol od žene. Vse je to treba jemati s precej rezerve. V glavnem imaš tri tipe moških: nakladaške kurbirje in faffehtarje brez denarja, situirane, ki iščejo nadomestno mamo in služkinjo ter tiste, ta poštene, ki so brez kemije. Zdaj pa izbiraj…[/quote]

Če pa samo nakladajo pa tako prav, da me odbijejo :). Nakladaški kurbirji me itak ne zanimajo.
Tiste, ki rabijo mamo, tudi ne.
Pošteni brez kemije tudi ne.
Samo jaz verjamem,d a so tudi pošteni s kemijo.

Jaz pa nikogar ne iščem. Sem brezposelna in kot taka ne morem in ne iščem. Mi je nekdo sicer všeč, a raje pogledam stran kot iščem priložnost pri njem.
Tako je in tako bo dokler se sama ne izkopljem iz tega. Če mi ne bo uspelo mi ne bo.

Nikoli nisem gledala na debelino denarnice. Ampak res nikoli.

Moški res poznajo vse finte na katere pade večina žensk, tako spretno med vrstice slučajno vrinejo, da imajo tak in tak avto in da ne morejo več klepetati, ker gredo s frendi v tisto restavracijo na večerjo. Zviti so kot…
Ne nasedajte, pa tudi, če je moški zelo premožen je malo možnosti, da se bo zadovoljil s povprečno žensko. Ponavadi si res bogati moški privoščijo zelo lepe in pametne mladenke. Zelo priporočljivo je ostati na realnih tleh saj se nam lahko hitro zgodi prava katastrofa. Vem o čem govorim, ker sem sicer dolgo časa nazaj tudi sama nasedla nakladanju in naivno počela neumnosti dokler se nisem zbudila in videla kakšno škodo sem naredila sebi in vsem vpletenim. Torej, če je nekaj prelepo, da bi bilo res je res tako.

grda račka že od nekdaj je dejstvo, da si bogat moški poišče atraktivno sexi žensko in tukaj ni pomembno koliko ima ona denarja,saj ga on ne rabi,on rabi samo lepo žensko poleg sebe,da se ponaša

….edina normalna tule….tako bi jaz imel:))

Le zakaj nebi dovolila moškemu ,ki je dober po srcu ,da ti pomaga in če bi se
lahko imela dobro .Ti dokler ne dobiš službe tudi lahko pomagaš njemu .
Res škoda ,da se z takim razmišljanjem odbijate tisti ,ki bi lahko prijetno
živeli eden z drugim .

New Report

Close