Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek najhuje je ko se ne moreš nikomur potožit ne da bi te imeli za norega

najhuje je ko se ne moreš nikomur potožit ne da bi te imeli za norega

prosim da skeptiki preskočite to temo saj ne potrebujemo vašega ciničnega posmehovanja še tukaj. hvala
recimo žrtve vesoljskih ugrabitev ki jih niti ni tako malo
človek iz šempasa nad ajdovščino 53-letni S.A. trdi da so ga pred leti ugrabili vesoljci in od tedaj ima neznosne glavobole in migrene ter nespečnost
ta problem mora tiščat v sebi ker še komur je kdaj samo namignil so ga imeli za norega, v očeh ljudi je nor
pa čeprav je izobražen človek dipl.ing.kmetijstva, resen, čustveno uravnovešen in trezen človek ki ne pije alkohola niti ne uživa drog zatorej mu ni moč očitati laži ali halucinacij

poznam ga zelo dobro in sva prijatelja in če mi bo dal dovoljenje vbom kmalu objavil njegovo zgodbo v celoti, bila pa je že predstavljena v reviji misteriji

res človeku se vse zgodi, lahko se tudi vam!

Sicer ne vem, kaksne komentarje pricakujes, ampak meni se zdi malo verjetno, da v vseh nekaj miljard ozvezdij ne bi bilo vsaj ene civilizacije, bolj napredne od nase.

Kar se pa ugrabitev tice, imam pa svoje mnenje.

Dejstvo je da tega ne more dokazati, ker baje še niso dokazali, da vesoljci ugrabljajo, so samo pričevanja ljudi, dokazov pa pač ne.

In ker družba tega še ni videla, pač ne verjame njegovim rečem.

To je enako kot v času Kolumba niso vedeli,d a je zemlja okrogla in so mislili, da padeš na koncu sveta dol.

Enako je z vesolci.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]
nova
Uredništvo priporoča

ja saj najhuje je to ker človek tega ne more dokazat. že leta hodi k dohtarju zaradi neznosnih migren a seveda razlogov za migreno je milijon
no kakorkoli jaz mu verjamem glede na to kak človek je
ne pričakujem kakih posebnih komentarjev, to sem objavil zato ker me zanima kaj mislite o tem zagovorniki trditve da zunajzemeljske civilizacije obstajajo

Sicer ne vem, kako dobro se poznata, samo ŠEMPAS ni nad Ajdovščino. Gre za kraj 10 km iz Nove Gorice.

je vse en larifari, ne verjamem brez dokazov, če pa kakorkoli dokaže pa super. Mene je recimo “ugrabila” sedanja oblast in mi krade še bodočnost pa mi tega tudi ti ne boš verjel…

Včasih so halucinacije tako resnične, želi si biti voditelj pa ne more, in si preko halucinacij svojo notranjo moč krepi, če so ga ugrabili vesoljci, zakaj so ga potem dostavili nazaj?

In kaj so počeli z njim?
Kako dolgo je bil ugrabljen?
Ga je kdo od domačih v tem času pogrešil?
Je videl vesoljce?
S čim so ga odpeljali?
Kam so ga odpeljali?
Kako vesoljci izgledajo?
Je bil na kaj priklopljen?
Jih je slišal? Kako govorijo? Kako se sporazumevajo?
So prijazni?
So nesramni?
Se je pogovarjal z njimi?
Koliko je bilo teh vesoljcev?
Na kateri planet so ga odpeljali?
Kakšen je tisti planet?
So mu dali kaj za jest?
Kaj vesoljci jejo?
Kaj pa pijejo?
Je možakar poročen, ima družino?
Kaj o njegovem pripetljaju menijo sorodniki?

No malo odgovori na ta vprašanja, me zanima.

Preprečevanje hude bolečine !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po načinu bioenergije Zdenka Domančiča mu je treba odjemati energijo iz glave stran in ven !!!!!!!

Od kod si?

Povej in se poveži z zdravilcem, ki dela po metodi Domančiča, res da bo celo življenje dajal mesečno po 40 eur nin bo za te terapije izgubil po 5 ur čaa mesečno, vendar pa bo imel mir in bo živel brez bolečine cel mesec –

samo vsak mesec je treba zdraviti dalje –

– drugi mesec celoživljenjskih tretmanov je treba malce dodajati in ne odjemati stran

– in tretji mesec malo stran metati in mikro malo dodajati zraven !

– Četrti mesec mora it v redu brez časa in stroška, peti mesec pa znova naprej odvajati stran, metati stran in na koncu majčkeno malenkosti dodati. Živel bo lagodno in srečno živčljenje! Čas bo daroval in mjekaj keša, ker nihle ne dela 5 ur mesečno zastonj, tud če je dano od boga

Samo pogumno in jebeš vesoljce!


ti pa res nisi prebral še nobene knjige na to temo kajne?
poglej če bi bil to človek s kakšnimi psihičnimi odkloni ali nerealističnimi mišljenji bi jaz to prvi opazil verjemi

pa za nekoga gor, ja nisem vedel, sem mislil da je šempas pri ajdovščini, nikdar nisem bil še pri njemu, on hodi k nam domov. je pa iz Šempasa

pa 1 vprašanje za skeptike;
kaj rečete na stotine če ne celo tisoče pričakovanj o bližnij srečanjih 3.vrste z nezemljani? so potemtakem čisto vsa izmišljena? vsi halucinirajo? pa je med njimi kup zdravnikov, znanstvenikov kirurgov, sodnikov, vojaških pilotov iz zda, torej osebe ki naj bi veljale za verodostojne

Na hipnozo naj gre in naj posname, kaj je povedal med seanso. Dobri psihologi to obvladajo. Pa niso vsi taki, da ne bi verjeli v obstoj nezemeljskih civilizacij.
Na kanadski tv je v tem mesecu bila oddaja, ko je en politik javno povedal, da nezemljani obstajajo, da je na Zemlji prisotnih več ras in da so vlade podpisale z njimi sporazum, da ostane njihovo delovanje v tajnosti.

Za ozdravit migreno zelo pomaga akupunktura.


bi ti odgovoril na vsa vprašanja a se bojim da se mi ne bodo režali tako da bi si blamažo raje prihranil če dovoliš:)
ker v očeh skeptikov bi to kar bi ti odgovoril na ta vprašanja res zvenelo totalno noro 😛


@ena
povratnica, hvala za nasvet vendar smo našli primernejšo rešitev za našega dobrega prijatelja in sicer s pomočjo izjemnega bioenergetika ki deluje popolnoma brezplačno.
efekti so izraziti, že po 2 seansah je stanje za 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} boljše, še so hudi migrenski glavoboli z avro vendar je človek znižal odmerke zdravil na minimum pa ima kljub temu dosti blažje bolečine kot prej

Saj če pogledaš na YouTube, o teh teorijah zarot proti Nezemljanom itd, ugotoviš, da je 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} stvari izmišljenih, eni bi pač radi služili na naivnih, na meni ne morejo sorry…

še celo sam Bog mi ne dovoli si pogledat tega čuda od oddaje … enostavno ni sojeno

Vse je verjetno in vse je nemogoče.
Zakaj končno bi ugrabljali samo Ruse in Američane.

Poznam punco, ki jo večkrat zdravijo v psihiatričnih bolnicah, nima tv-ja, ne bere knjig a, ko govri o kakšnih stvareh, ve veliko več kot jaz, ki berem in gledam (ZF)

Prav to je najhuje, da ne moreš govoriti o tem, ne da bi te imeli za nenormalnega.
Potem pa ni nikogar, ki bi iskal v tej smeri, da pomaga človeku proti migrenam.


bi ti odgovoril na vsa vprašanja a se bojim da se mi ne bodo režali tako da bi si blamažo raje prihranil če dovoliš:)
ker v očeh skeptikov bi to kar bi ti odgovoril na ta vprašanja res zvenelo totalno noro 😛
[/quote]

Kar nekaj torej. Tu gor govoriš, ko te pa kdo dejansko nekaj vpraša, pa ne bi povedal, da se ne bi blamiral. Ni fore. Potem pa bodi tiho in sploh ne govori o ničemer. Ne pa, da nekaj začneš, če pa nekoga zanima in te vpraša, pa niti na eno vprašanje ne odgovoriš.


bi ti odgovoril na vsa vprašanja a se bojim da se mi ne bodo režali tako da bi si blamažo raje prihranil če dovoliš:)
ker v očeh skeptikov bi to kar bi ti odgovoril na ta vprašanja res zvenelo totalno noro 😛
[/quote]

Kar nekaj torej. Tu gor govoriš, ko te pa kdo dejansko nekaj vpraša, pa ne bi povedal, da se ne bi blamiral. Ni fore. Potem pa bodi tiho in sploh ne govori o ničemer. Ne pa, da nekaj začneš, če pa nekoga zanima in te vpraša, pa niti na eno vprašanje ne odgovoriš.[/quote]

povedal sem bistvo kaj se mu je dogodilo, ne bom pa opisoval detajlov ker mi tako ne bo verjel in tudi pri tebi imam občutek da si mi postavil ta vprašanja samo zato da bi se lahko zajebaval iz mene.
zaradi tistega 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} forumašev ki bi morda verjeli temu se pač ne bom izpostavljal. Kot že rečeno če se bo človek strinjal bom drug teden objavil njegov intervju iz misterijev sem gor kjer so vsi detajli.

Moja svakinja ima tudi privide. Je zelo inteligentna, izobražena, urejena, ima družino. Pa ima privide, ki so tako resnični, da so ji verjeli 20 let. Zdaj je končno dobila zdravila in je v redu.

Obstaja pa seveda tudi (zelo majhna) verjetnost, da so nekoga ugrabili vesoljci in da to niso prividi.

Jaz tudi poznam neke ljudi, ki govorijo o nezemljanih in kako preletavajo mesto 😉

Tu kje sem jaz, jih pa nič ni videt 🙁 Čeprav… včasih res vidim čudne lučke v temi

…potem pa se spomnim, da sem doma pri letališču.

Prividi in prisluhi so klasični znak shizofrenije. Moja sošolka je bila popolnoma prepričana, da jo ugrabljajo vesoljci in ji govorijo stvari. Vsega se je “spominjala” do pikice natančno in opisala zdravniku. Po tabletah, zdaj jih jemlje že 20 let, se ji je shizofrenija umirila. Enkrat vmes je nehala z zdravili in spet začela govoriti o vesoljcih. Drugače pa je zelo inteligentna, profesorica na eni od univerz. Se pa seveda zaveda, da je šlo za halucinacije. Med jemanjem zdravil normalno funkcionira, predava, ima celo otroka.

Tale tip mora nujno na zdravljenje, bo videl, da ob jemanju tablet nezemljani kar izginejo.


enim se ne da dopovedat da ne halucinirajo vsi ki poročajo te stvari
da zagotovo NE halucinira na stotine ljudi s podobnimi zgodbami
kako si lahko tako omejen da je vse kar znaš komentirat halucinacije in shizofrenija?
samo zato ker pač ti in tebi podobni ne verjamejo v to še ne pomeni da zdaj vsi halucinirajo
poleg tega imajo ljudje z paranoidno shizofrenijo še kup psihičnih motenj ki jih prijatelj ali sorodnik opazi
ti ni treba bit glih psiholog po poklicu da opaziš to
in jaz bi prvi opazil če bi mel tip take motnje in ga ne bi jemal resno

Da ljudje ne vejo, ne verjamejo ali ne pomislijo na možnost, da v vesoljih biva še kdo drug razen zemljanov, je osnovni problem v neznanju.
Naš sončni sistem ima 49 ravni bivanja/zavedanja. Sedanja civilizacija dojema le trdo, tekočo in plinasto raven. Ostalih 46 finosnovnih ravni ne pozna, zato misli, da jih ni. Teh ubogih 6{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dojetega sveta nam predstavlja vse, kar je! Ne poznamo niti ene desetine celote. V svoji slepoti zanikamo celo možnost obstoja nepoznanih ravni, kaj šele možnost bivanja bolj razvitih civilizacij. Da ne govorim o drugih sončnih sistemih, drugih galaksijah in drugih vesoljih znotraj univerzuma.

Življenje pa je prisotno na vseh ravneh, na vseh soncih, na vseh planetih. Res da se ne odvija povsod na fizični ravni. Res da ni povsod enako razvito. Mi se imamo za razvite. Ampak s toliko neznanja smo hudo na repu razvoja, v primerjavi z nezemljani.
Če hočemo napredovat, si moramo najprej priznat neznanje. S tem, ko odvržemo vasezagledanost in aroganco, damo prostor novim informacijam. Pravo znanje osvobaja. Zato spoznajmo sebe in spoznali bomo svet.

kapo dol za tale komentar!!
ampak tole dopovedat omejenemu skeptiku ki zanika vse kar ni 100000x dokazano..razen seveda če ne doleti njega osebno. šele ko bi takmu pametnjakoviču pristal nlp na lastni buči bi morda verjel v to
“halucinacije” in “shizofrenija” je vse kar znajo rečt. seveda, na stotine uglednih ljudi po celem svetu je shizofreidnih in imajo halucinacije..

tako kot si sam napisal/a- 1.korak in pogoj za napredek je priznat lastno nevednost in omejenost šele potem se gre dalje. Samo to je bob ob steno da bi si taki trmasti trdobučneži kdaj priznali da ne vedo vsega in da predstavlja naš planet in naša civilizacija en navaden pljunek v primerjavi z celotnim osončjem
od kje torej ideja da smo edini in da nihče poleg nas ne zmore živet v osončju? ker ni kisika? lol:)

Se 99 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nagibam k bolj zemeljskemu vzroku, ampak zaradi tistega 1 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mislim, da je prav, da se takemu človeku prisluhne. Veliko premalo vemo o sebi in o vsem, kar nas obdaja, da bi lahko že vnaprej ovrgli možnost kakšne drugačne resnice, kot jo poznamo doslej.

New Report

Close