Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vinjeta in generali

vinjeta in generali

danes sem šla na generali zavarovalnico, da bi na novo zavarovala avto pri njih. bila sem prepričana da bom dobila tisto ugodnost za vinjeto, ki jo full oglašujejo na tv in po radiu. skratka povsod. no pa mi na koncu, ko sem že vse uredila reče, pa srečno gospa. jaz pa a vinjete za 68 eurov pa ne dobim? pa mi pribije da ne ker sem že bila njihova stranka. ja to je res ampak sem po izteku zavarovanja z njimi pred 8 meseci prekinila in šla drugam. sedaj pa sem kupila nov avto in sem ga dala zavarovat pri njih v dobri veri, da dobim vinjeto po znižani ceni. ampak ne. sem šla domov ampak sem jezna na njih kako zavajajo ljudi. malo prej je bila reklama po tv ko oglašujejo vinjeto in na koncu oglasnega sporočila reče vinjeta ZA VSE IN TO BREZ IZJEME

Veš kaj bi jaz naredila? Ali mi dajo vinjeto kakor obljubljajo ali pa bi preklicala vse in šla drugam.

nagnili so te, tisto vinjeto je pohopsal nekdo drug

http://www.generali.si/fizicne-osebe/avtomobilska-zavarovanja.html

ker novim in obstoječim strankam nudimo posebno ugodnost – VINJETA SAMO 68 EUR,

jaz bi šla do vodje poslovalnice in se pritožila.

super , res so face jim je kar za čestitat , tupi slovenčki bi šli pa tud z nago ritjo na žerjavco sedet sam da bi prišparal .

Generali je italjanski ane, iz trsta?

Storniraj zavarovanje. Pa dobro, da si povedala! Sem hotela zavarovat pri njih, pa ne bom. Ker si prekinila zavarovanje, si nov zavarovanec.In bi morala dobiti vinjeto. Tudi jaz sem že bila zavarovana pri njih, pa da mi to rečejo….grem kar drugam takoj! Če so takšni nateguni, potem je tudi pri povračilu škode problem?

Ti si najbrž obstoječi član.

Ugodnost velja tudi za obstoječe zavarovalce, ki obnovijo avto zavarovanje in sklenejo življenjsko zavarovanje vsaj za 10 let in z minimalno letno premijo 240 EUR

________ Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.

http://www.generali.si/fizicne-osebe/avtomobilska-zavarovanja/prednosti-in-ugodnosti/vinjeta-samo-68-eur.html

Ne bo čisto povsem držalo to kar ti pišeš, obstaja še dodaten pogoj, saj na njihovi strani piše tako:

…Pri zavarovalnici GENERALI vinjeta samo 68 EUR*! Ugodnost velja tudi za obstoječe zavarovalce, ki obnovijo avto zavarovanje in sklenejo življenjsko zavarovanje vsaj za 10 let in z minimalno letno premijo 240 EUR.

Avtorica, ne razumem, da si šla tja, najprej vse po vrsti plačala in šele potem vprašala za možnost, da dobiš ugodnosti?

Jaz pri avto zavarovanju grem tam kjer sem kupila avto in vprašam, da mi najprej izračunajo katera zavarovalnica je tisto leto najbolj ugodna za pogoje, ki jih jaz potrebujem, saj so razlike včasih res velike, in očitno konkurenca med zavarovalnicami precejšnja.

Nekaj ne bo štimalo – moj mož je imel popolnoma enak primer, pa smo dobili tisto kartico z dobropisom. Po moje je vse odvisno od agenta, najin je res super in se potrudi za svoje stranke. Drugače pa ne dobiš vinjete za 68 evrov ampak dobiš Petrolovo kartico z dobropisom v višini menda 42 evrov. To potem porabiš za nakup vinjete (in doplačaš seveda) ali pa pač kupiš kaj drugega za ta denar.

New Report

Close