Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rimske terme

Rimske terme

Pozdravljen,

s partnerjem sva rezerirala vikend oddih v Rimskih termah (v marcu).
Sedaj pa sem opazila (oz. saj se je po medijih o tem že govorilo), da je podjetje v stečaju, imajo stečajnega upravitelja itd.
Zanima me, če je bil kdo pred kratkim tam na dopustu in, če se ta stečajni postopek kakorkoli pozna na njihovem poslovanju do gostov (šparanje pri vsem in povsod)?
Ni me zdaj potrebno raztgati zaradi vprašanja, a tale vikend oddih ne bo ravno poceni, ker sva rezervirala res bogati paket in nato ne želim biti razočarana. Zanimivo je tudi, da ni bilo potrebno ob rezervaciji vplačati niti centa v naprej (kar mi sicer odgovarja, če pade kaj v vodo, se vsaj zaradi financ ne bom sekirala), vse bova plačala, ko prideva tja.

Hvala za odgovore/mnenja.

Zdaj imajo za 5 polpenzionov res poceni – 120e. Tja hodim v savno in kdaj na kosilo in še včeraj so bili brezhibni.

Midva sva bila v Rimskih termah konec julija za 3 dni (čez vikend). Ob rezervaciji sva morala plačati aro in sicer 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od skupne vsote. Rimske terme so bile takrat v stečaju, mislim da so se ravno jeseni prodale kar pomeni da imajo novega lastnika. Če je sedaj kaj drugače kot je bilo poleti nevem. Da bi bili v stečaju se vsaj za mene ni videlo. Pri hrani niso šparali, če si kaj potreboval so ti vse zrihtali. Bazeni normalno odprti, totalna gneča v bazenu in okrog bazena.

Edino kar naju je malo zmotilo (ne vem če ima kaj veze z tem da so bili v stečaju) je bilo to, da je bila slaščičarna ter zunanja terasa že ob 8h zvečer zaprta. Pijače kasneje sploh nisi več dobil (je rekel natakar da je kao vsega zmanjkalo). Sem pričakovala, da bo med vikendom to kaj bolj laufalo pa je bilo vse bolj penzionistično.

sta rezervirala savno in jacuzzi v sobi?250 eur za dva 2 nocitvi? ali 3nocitve 120eur?
bosta v sofijinem dvoru? jaz lahko zagotovim da mi je hotel na nivoju,prav tako postrezba in vse to pa sem bila ze v marsikaterem hotelu pa je tale presegel pricakovanja!

uzivala bosta.

ena zgoraj pise da je bilo penzionisticno.

mi smo sicer sli poslovno za eno noc, vendar v tistem petkovem veceru je igral in pel nek bend in ljudje so plesali in se imeli super. okolis je tudi zelo lep, sekvojino drevo pred hotelom itd.

Ne, sva v Rimskem dvoru (kolikor je meni znano, Sofijin dvor nima savn in jacuzzijev v sobah, lahko pa da se motim) in sva rezervirala le jacuzzi, savne imava neomejeno vključene v ceno paketa v njihovem welnessu.

Hvala vsem za mnenja, sedaj se še bolj veselim teha oddiha.

Lp.

Ne, sva v Rimskem dvoru (kolikor je meni znano, Sofijin dvor nima savn in jacuzzijev v sobah, lahko pa da se motim) in sva rezervirala le jacuzzi, savne imava neomejeno vključene v ceno paketa v njihovem welnessu.

Hvala vsem za mnenja, sedaj se še bolj veselim teha oddiha.

Lp.[/quote]

no sedaj se ne spomnim vec tocno, bili smo v trm taglavnem visokem kompleksu, ki ima po sobah dobrodoslico z napisom na lcd,pa res lepe latinske citate s prevodi povsod, jaz sem imela sobo z Ljubezen je slepa, pa konferencne sobe imajo svoje misli in za sankom In vino veritas…res, navdusena zelo! profesionalno in prijazno osebje. ce bi lahko bi takoj zdjle sla!:)

New Report

Close