Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vedeževalec Blaž

Vedeževalec Blaž

– Kliče gospa, kako bo glede zdravja. Pove ji, da je vse super.
Ona odvrne da ni, ker ima multiplo sklerozo in več ostalih resnih težav. Blaž: ja to, ostalo je pa vse OK!
– Gospa pravi, da bi bila zelo vesela, če bi kaj zadela na loteriji in da bi bila pripravljena deliti znesek. On v bes, da je nekomu že povedal številke za šestico, oseba naj bi zadela 12.000, nakar ponovi: “mislite da mi je dal kaj? Mislite da mi je dal kaj? Mislite da mi je dal kaj? Nič, nič mi ni dal!”
(bežen pogled na splet razkrije, da tale Blaž vozi novi Audi Q7)

To je bilo ujetih 5min, ko danes preklapljam. Če je bilo to izrečenem v tem kratkem ujetem delu, se lahko le vprašam kaj vse “svetuje” sicer.

Vprašanje: kdo to dopušča in kako je to mogoče, da se dogaja?

Če boš kdaj slabe volje, klikni na youtube Vidoviti Milan, se boš nasmejal za cel teden.

Velik besed je bilo ze na racun tega tupca recenih.

To mu omogocajo tupci k ga klicejo.

nova
Uredništvo priporoča

Idijoti, ki na te cifre kličete te telebane dopuščate. Če bi bili bolj pametni ljudje, teh kvazi poklicev sploh nebi bilo.

Blaz je bebec, tisti, ki klicete tja ste pa se vecji. Mi je zal, da sem to napisal, samo je res.

Ampak to je totalno zavajanje in ropanje folka. In bi moralo biti prepovedano. Tako kot tiste abotne igre z iskanjem besede.
Kje je takim, kot je ta Blaž, morala (njegova mama mora pa veliko prejokati). No ja, tistim, ki kličejo, pa kje je pamet.

Ma tip je car, zasluzil je povsem legalno za novo Q7!!!! Ne tako kot politiki in tajkuni, ki kradejo nas denar, on je tako dober da mu ljudje sami nosite svoj denar!!!! In, ce je folk toliko glup, da dejansko klice nuega in ga financira – zakaj je ze to goljufija?? Ce je folk retardiran in mu verjame naj gredo na socialno pa se razglasijo za opravilno nesposobne pa je. Ker mozgane imajo ljudje zato da z njimi razmisljajo. Nekateri imate pa glavo za frizuro razkazovat in zato taksni kot je on cvetijo. In ce bi imeli roke se za kaj drugega kot manikuro in nove kremplje razkazovat bi tudi denarja bilo vec. Zdravja in pameti vam pa noben blaz in karin in nevemkdosevse ne bodo dali!!!

Sem ga spremljala takrat ko so ga vprašali kje je Hilda………….On pa je rekel da je na enih otokih in da je še nekaj časa ne bodo našli,,,,,,,,,,,,,,da ja pa bo našla policija…………….Evo Hilda je bla pa doma…
Pa gledam včasih kako folk kliče in dajo hišno številko pa željo povejo in on pol kuri te cifre………..enkrat je klicala ene ženska in on ji je reku da premal seksa,in potem ji je rekel da naj naglas večkrat reče hočem imeti veliko seksa—in ker ni hotela se je začel dreti nanjo in jo vrgel z linije………bedno ..

Hehe..
dva dni nazaj sem gledal 2min. Kliče ena ženska, Blaž jo preveže na drugo liniji, k “izvrstni” vedeževalki, ki je trenutno fraj. Nakar se začne dret, da vidi da je sploh poklicala ni – da četudi hočeš ljudem “pomagat” tega ne moreš, ker ljudje ne pustijo si dobit pomoči. 🙂

Se ne čudim da so včas imeli lov na čarovnice pa grmade……… sej tel pajaci danes so pa isti nateguni ki oškodujejo ljudi da se jim lahko celo življenje uniči.

Slovenija itak!

Država bi morala te nategovalce prepovedati! Narod je pa dotalno blesav, če kliče na take ševilke.

Ja pa dobro no, pa kaj ste retardirani folk. Nimate kaj pmanetnejšega za delat in tukaj Blaža kritizirate. No, da vam pa povem pa je meni zelo pomagal in še marsikomu. Delo z ljudmi je izredno težko in je prav da ima tak karakter, da kateremu tud pove kaj si zasluži. Lepo prosim, najdite si delo in nehajte s temi nizkimi komentarji

Naj si on najde delo, kajti to kar počne ni nobeno delo, ampak zavajanje ljudi in služenje na njihov račun.

Sam ne verjamem tem šarlatanom. Tisti, ki res znajo vedeževati so ali neznani, ali pa “kasirajo” 2x manj denarja, kot povprečen vedeževalec, pri tem več zadenejo, pa še čas si vzamejo za tebe, kolikor želiš, šarlatan se te pa želi otresti čim prej, važen mu je samo zaslužek.

Bil sem že pri raznih šarlatanih kova, Žarko, Meta, Karin, (tudi) Blaž in drugih manj znanih, ki pa so vsi “trobili v en rog” in vsi zatrjevali na zastavljeno vprašanje s pritrditvenim odgovorom Da. Verjetno si mislite, da če so vsi ti odgovorili z enakim odgovorom, da so zadeli v polno, a vas moram razočarati, vsi so ga “pihnili” mimo. Deset let sprašujem eno in isto in že vrsto let poslušam venomer napačen odgovor. Še vedno se ni zgodilo tisto, kar sem spraševal,a oni vztrajno zatrjujejo, da bo in bo in bo, a že deset let ni nič in ničesar.

Sem sam svoj “šlogar” (gledam na karte), čeprav ne vedežujem, pa vem, da se tista stvar ne bo zgodila (vsaj ne še zdaj), oni “izučeni” šarlatani pa čisto “mimo”. Pohvalil bi samo enega Roma, ki je vedel, da zaenkrat s tistega ne bo nič, da pa se zagotovo bo uresničilo, kdaj, pa ni povedal. Pohvalil bi tudi eno gospodično, ki pa vidi v prihodnost brez kart in drugih pripomočkov, že ko te samo vidi. Najprej je izpostavila nekaj šibkih lastnosti ( negativnih osebnih mnenj, ki jih gojim do dolečenih zadev), ter kar naenkrat presenetila z odgovorom, brez da bi ji sploh zastavil vprašanje. To se bo zagotovo zgodilo čez dve leti. Časovno je žal zgrešila, je pa zanimivo, kako je vedela, kaj jo želim vprašati in kakšna je moja želja, ko pa ji nisem niti “muknil”, ona pa kar iztreli odgovor. Kot da bi brala misli.

Pri Blažu sem bil v Europarku in sem bil izredno nezadovoljen nad odgovori na moja vprašanja, bil je kakšnih 8{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} točen, malo bolj sem bil zadovoljen z njegovim sodelovanjem z mano in prijaznostjo.

Z namenom sem ga poslal.

Tale “vedeževalec” Blaž je najbolj grozen, neprijazen, nesramno vzkipljiv šarlatan na tej zemeljski obli. Oddajo bi bilo potrebno prepovedati, a kaj, ko očitno tej TV in njemu prinaša veliko danarja. Zaradi naivnih ljudi.

Tale Blaž živi čisti razkoš in nima samo dobrega avta, kot nekateri pišete. Ima še marsikaj. Ampak po drugi strani, zakaj pa ne? Meni se zdi pameten, ker zna izkoristiti bebavost ljudi, ki ga kličejo in se pustijo gladko nategniti.

Obstajajo res pravi jasnovidci, ki res imajo globok vpogled v človeka in tako človeku ni potrebno k šarlatanom hodit. Se je pa seveda potrebno prej malo o tem informirat in ne kar bum prvega poklicat. Če je folk tako malomaren do svojega življenja, svojih stvari, potem tudi ni čudno, da denar puščajo šarlatanom.

Jst sem kar jezen ko vidim kaj blebetajo ti vedeževalci po tv , in žena jih kliče grrrr za znoret , ampak škoda se jezit res je naj sluzijo na tistih ki nasedajo , jaz sem ženi kupil karte za vedeževanje iz Vedeževanje Slovenija na faceboku in to v slovenščini,zraven je dobila še dvajset minut vedeževanja kot nagrado . Nisem mogel verjet poklicala jo je vedeževalka na svoje stroške . V glavnem žena je bla vesela in je mir doma se igra s temi kartami in ne dela več stroškov po telefonu in ne kliče teh prevarantov.

Kako se pa naj prepričaš drugač, če ga še poklicat ne smeš? 😀

Bi prosil tiste ki vedo za res prave vedezevalce ce malo napisejo kdo so da jih lahko najdemo na netu.
lp

Ne obstajajo dobri vedeževalci.
Če hočes sebi ali drugi osebi dobro…”tace stran od takih”… res, ker brez posledic in opeklin tukaj ne gre.

Peščica ljudi ima res dar preroštva, to so od Boga izbrani, in tukaj se konča. Vedeževalci niso od Boga, ampak vodeni od zla.

A si opazil, da je kdo od njih lep?? Vsi postanejo zelo grdi, navzven in notri.

Vedeževalec je lahko vsakdo pa boljši imam namen kupiti krte

    Ker se dobro spoznam na video produkcijo in produkcijo TV-oddaj, sem prišel do par opažanj pri njegovih “živih/live” TV oddajah kjer ljudem vedežuje.

     

    Bolj kot gledam njegove oddaje, in jih gledam ker so na trenutke zelo zabavne, opažam da so klici “gledalcev” ZREŽIRANI. Verjetno (ne bom nič trdil) ima najete osebe ali pa celo prej posnete klice ljudi in jih potem spušča v oddajo in je tako zabavno.

    Že dejstvo, da ko pokličeš na številko, ki bi te naj povezala direktno v studio, te klic pusti na čakanju od 5 do 15 minut. Sem enkrat res poklical in po 10 minutah čakanja ni bilo nič, nisem prišel notr v njegovo oddajo. Sem pa za to zapravil nekje 20 EUR. Ampak ok, sem vedel ceno klica, ampak sem vseeno se prepričal ali me bodo spustili notr v oddajo in me niso. To sem naredil 2-krat.

    Pred tedni se je malo vštel, ko je v popoldanskem času na družbenem omrežju objavil sliko, kao, da ima danes ob okoli 22h oddajo v živo in on je že sedel v studiju v svoji obleki in z ostalo opremo (karte, sveče, …) Kako bi bila oddaja v živo “zdaj” ob popoldanskih urah, če pa so njegove oddaje po navadi po 22. uri. Tu mi je dalo malo misliti.

    To, da je v teh oddajah na kanalu TV3 in GOLD TV včasih vzkipljiv in nesramen…, to je zgolj izražanje in javno kazanje njegovega karakterja, vsaj domnevam tako. Ampak kaj bi mu človek to zameril, če pa na tak način vodenja oddaje mastno služi in ga ljudje gledajo. Nekateri tudi pokličejo na tisto tel. številko, ampak kot sem že zgoraj zapisal, te klic na tisto 090… številko pusti čakat toliko časa, da zapraviš vsaj 10, 15 evrov.

    Telefonske številke, ki se začnejo s 090 so premijske številke, ki pa so zelo drage za tistega, ki kliče, cene so med 2 EUR na minuto do 3 EUR na minuto, odvisno od operaterja, kjer imate telekomunikacijske storitve (A1, Telekom Slovenije, Telemach, BOB…)

     

    To bi bilo moje opažanje med spremljanjem njegovih oddaj. Po eni strani pa “svaka čast” njemu, da s takim načinom služi denar od ljudi, ki so mogoče tudi v stiskah in iščejo pomoč pri vedeževalcih.

    Odgovor na objavo uporabnika
    ne_išči, 06.11.2017 ob 09:59

    Ne obstajajo dobri vedeževalci.
    Če hočes sebi ali drugi osebi dobro…”tace stran od takih”… res, ker brez posledic in opeklin tukaj ne gre.

    Peščica ljudi ima res dar preroštva, to so od Boga izbrani, in tukaj se konča. Vedeževalci niso od Boga, ampak vodeni od zla.

    A si opazil, da je kdo od njih lep?? Vsi postanejo zelo grdi, navzven in notri.

    Ma kakšen bog in kakšni preroki. Nihče ne more napovedati prihodnosti. Lahko jo, na podlagi logičnega sklepanja, lahko imaš kakšno slutnjo, ki se uresniči, drugo je pa larifari. Tisto, kar praviš, da imajo nekateri “od Boga dano”. To imamo vsi, gre za intuicijo. Nekateri jo slišimo, drugi si je ne dovolijo slišati. Vedeževalci so pa neumnost. Izkoriščajo naivnost ljudi v stiski.

    Odgovor na objavo uporabnika
    Samo_par_besed, 10.10.2022 ob 13:39

    Ker se dobro spoznam na video produkcijo in produkcijo TV-oddaj, sem prišel do par opažanj pri njegovih “živih/live” TV oddajah kjer ljudem vedežuje.

     

    Bolj kot gledam njegove oddaje, in jih gledam ker so na trenutke zelo zabavne, opažam da so klici “gledalcev” ZREŽIRANI. Verjetno (ne bom nič trdil) ima najete osebe ali pa celo prej posnete klice ljudi in jih potem spušča v oddajo in je tako zabavno.

    Že dejstvo, da ko pokličeš na številko, ki bi te naj povezala direktno v studio, te klic pusti na čakanju od 5 do 15 minut. Sem enkrat res poklical in po 10 minutah čakanja ni bilo nič, nisem prišel notr v njegovo oddajo. Sem pa za to zapravil nekje 20 EUR. Ampak ok, sem vedel ceno klica, ampak sem vseeno se prepričal ali me bodo spustili notr v oddajo in me niso. To sem naredil 2-krat.

    Pred tedni se je malo vštel, ko je v popoldanskem času na družbenem omrežju objavil sliko, kao, da ima danes ob okoli 22h oddajo v živo in on je že sedel v studiju v svoji obleki in z ostalo opremo (karte, sveče, …) Kako bi bila oddaja v živo “zdaj” ob popoldanskih urah, če pa so njegove oddaje po navadi po 22. uri. Tu mi je dalo malo misliti.

    To, da je v teh oddajah na kanalu TV3 in GOLD TV včasih vzkipljiv in nesramen…, to je zgolj izražanje in javno kazanje njegovega karakterja, vsaj domnevam tako. Ampak kaj bi mu človek to zameril, če pa na tak način vodenja oddaje mastno služi in ga ljudje gledajo. Nekateri tudi pokličejo na tisto tel. številko, ampak kot sem že zgoraj zapisal, te klic na tisto 090… številko pusti čakat toliko časa, da zapraviš vsaj 10, 15 evrov.

    Telefonske številke, ki se začnejo s 090 so premijske številke, ki pa so zelo drage za tistega, ki kliče, cene so med 2 EUR na minuto do 3 EUR na minuto, odvisno od operaterja, kjer imate telekomunikacijske storitve (A1, Telekom Slovenije, Telemach, BOB…)

     

    To bi bilo moje opažanje med spremljanjem njegovih oddaj. Po eni strani pa “svaka čast” njemu, da s takim načinom služi denar od ljudi, ki so mogoče tudi v stiskah in iščejo pomoč pri vedeževalcih.

    Zakaj svaka čas nekomu, ki tako grdo izkorišča stisko drugih ljudi? Kako lahko častite nekoga takega? Ljudje, ki so v hudi stiski (huda bolezen, večletna brezposelnost itd.), se obrnejo na vedeževalce in sprašujejo o prihodnosti, ker so verjetno vse druge posvetne načine reševanja svojih težav že preskusili, pa nič več ne deluje. Mogoče sploh niso tako zelo neumni, znašli so se v res skrajni življenjski situaciji. Meni se nekdo, ki to grdo izkoristi za služenje denarja, ne zdi vreden časti, ampak skrajnega prezira. Res me zanima, kaj se plete po glavah tistim, ki to častite.

     

    New Report

    Close