Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SiOL bon 250

SiOL bon 250

Bi mogoče kdo podaril SiOL bon 250, ki ga sam ne misli uporabiti oz. izkoristiti? Bon je prenosljiv in ga lahko podarite komu drugemu. Res res res lepo prosim zanj, in če me lahko kontaktira (ta, ki ga je pripravljen podariti) na mail, [email protected] bi bil res zelo zelo hvaležen. Hvala za pomoč!

A ti predlagas, da se vezem pri Telekomu za dve leti, potem pa bon podarim? Zakaj bi potem podaljsevala narocino???

Hehe, avtor, ti pa si humorist :), če najdeš kje interesenta lahko obvestiš še nas ostale.

nova
Uredništvo priporoča

@Topsy, bon se pridobi pri SiOLu, vezava z bonom pri Mobitelu pa je potem vezana na osebo, ki je bon koristila. Vem da je to sedaj vse pod isto streho (SiOL, Mobitel), a vseeno gre za dve ločeni vezavi. Torej v primeru da bi bili/ste Vi vezani pri SiOLu, ‘stroškov’ za vezavo pri Mobitelu ne krijete Vi (niti ta vezava nima nobene povezave z Vami) ampak v tem primeru krijem jaz, ker se s svojim imenom vežem pri Mobitelu za dve leti (vi pa s to vezavo nimate nobenih nevšečnosti, saj kot sem že rekel, je bon prenosljiv in na uporabo bona ne vpliva preko katere osebe je bil ta bon pridobljen ter kdo bon koristi).

Glede podarjanja, mislim da nekdo, ki ima možnost nekaj dobiti/mu je to podarjeno, in tega seveda sam ne misli koristiti, brez problema to stvar prav tako podari nekomu drugemu, ki to stvar potrebuje/si jo želi, kot pa da bi stvar -v tem primeru bon- zapadla). 🙂


@internetek
, z veseljem.

LP

A res mislis, da bi se kdo vezal za dve leti in tebi podaril bon? A mislis, da je vezava kar nekaj? Telekom bona ne podari kar tako, ampak je s tem povezana vezava. Ampak ce najdes koga, go for it.

@Topsy, kot sem povedal že na začetku, apeliral sem na osebe, ki so že vezane oz. že upravičene do bona, nisem pa prosil nobenega, da se zaradi tega, da bi meni lahko podaril bon, veže pri SiOLu. Prosil sem le da tisti, ki so bon pridobili in ga ne mislijo izkoristiti, morda podarijo meni 🙂

New Report

Close