Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske po 40-dolgi lasje

Ženske po 40-dolgi lasje

Meni dolgi lasje pri ženski, ki je stara 40+ izgledajo prav neumno, neko hlastanje po najstništvu.

res je

Ne ni res, to je vse odvisno od tega kakšen obraz ima ženska, kakšno energijo izžareva ena bo pri 30 izgledala stara 45 in tako energijo oddajala, ena bo pa stara 42 pa bo izgledala 30 stara in ji bodo dolgi lasje full pasali, kar poglejte Jennifer Lopez pa še veliko žensk je pri 40+ ki z dolgimi lasmi izgledajo odlično.

Če ima res lepe lase, lepe obrazne poteze, še gre. Po 50 pa nikakor ne več. Izgleda groteskno.

Bedarija!

jaz imam dolge, sem že čez 40 in mi lepo pristojijo.
Seveda so urejeni, pobarvani,ostriženi, pa tudi različne frizure si lahko pivoščim.
Ker pristojijo moji osebnosti, nisem še niti enkrat doživela kake take izjave, kot je tvoja, avtorica.
Hlastanje po nsjtništvu??:):)
Poglej raje tetike, ki so ostrižene na kratko, asimetrične, delno zabrite frizure, po možnosti močno lila ali podobne barve s kontrastnim vstavkom….in to po 30,40,50……hehehe, hehhe, to i poglej in komentiraj.

Mogoče se samo tebi zdi? Ogromno starejših žensk ima dolge lase, ker se jim zdi, da jim pristojijo. Mnogim absolutno ne.

Zanimivo je, da je ponavadi to žensko mnenje:))))).

Joj kaj ste brezvezni! Mislim tema pa taka! Evo imam dolge lase po 40-em, pa se čist nič ne sekiram!
Kaj vse gre meni na živce, pa ne odpiram “takih bednih” RAZPRAV !
Mi tudi v sanjah še ni padlo na pamet take bedastoče razpravljat.

Glih takale smo se menile smrkljice nazaj grede iz šole tam pri ene dvanajstih, trinajstih letih!
Kdo potem hlasta za najstništvom?
Prijateljica1: Uuuu, ej tršica ma pa dolge lase!
Prjatlca 2: Ja, ej men su fuul grde, k ma RDEČE.
Prjatlca3: Men tud, moja mamiii ma pa kratke lase, men so najboij všeč.
Prjatlca1; Ej moja mami je bla pa včeri pr frizerju, pr enem fuuul dragem, blablblablal, je plačala 80 eurov
Prajateljici 2,3: Uuuuuu, eeej toolk velik!
Prijatelj4(star pedofil):pride mimo in se grabi po mednožju: OOoooo uuuuu punčke, kako ste kaj. A se gre kera z mano peljat
Vse prijateljice skupaj:” ZGIN BOLNIK SVOJO VELIKO BABO PEDENAT” !

Lasje naredijo žensko ženstveno, lasje naredijo žensko-žensko!!!
Starejše ženske s kratkimi lasmi so kot oskubljeni fantki:)

Kako bedno vprašanje,ni lepšega kot dolgi lasje,očitno si nevoščljiv ker jih nimaš,imam 44 let in krasne dolge črne lase in še tole hodim z moškim,ki je star 28 let,zadovoljen?

Meni je pa Vesna Vuk Godina prav srčkana s svojim čopkom. Samo janševiki ste vsi proti lepim babam nastrojeni iz foušije, ker imate doma same čarovnice. Ali pa še tega ne.

nergač; čarovnice so dolgolaske 🙂

Ja res, Monica Bellucci, Sophia Loren, Bernarda Marovt … Vse po vrsti izgledajo naravnost neumno! :S

Catherine Denevue! Poosebljenje francoskega dolgolasega komunizma! Vaše Urške in Irgelce za kruh nimajo v primerjavi s to lepoto, talentom in karizmo!

Dobro, roko na srce zvezdnice zgledajo res drugače, saj imajo cele ekipe stilistov, ki jim svetujejo po dolgem in počez….

Po drugi strani sem se tudi jaz spomnila ravnokar Sophie Loren, ki pri svojih skoraj 80 letih ima dolge lase, ali Gina Lollobrigida, ali Tina Turner….

Pa dobro, Gina Lollobrigida nima dolgih las, no…

pa Sophia Loren tudi ne:

to so dolgi lasje, pa naj še kdo reče, da ne pašejo ženskam 40+

Leta gor,,,lase dol,,,

Se pravi, ker imam 40 let, naj se ostrižem na kratko in dam trajno? Da bom izgledala kot stara mamca? Hvala lepa, z dolgimi lasmi se počutim odlično.. pa tudi zgledam ne slabo 🙂

Nič jaz ne vem o tem. Slike gor! Najprej fotografije od face, potem pa še od cele figure v bikiniju, da mi demokratično ocenimo, če je lastna hvala res taka kot se po monu vala.

Đizs, sam Janbkovićevo babo pogledaš, lasje krasni ona pa tak star grob fris….. ji ne paše sploh…

Sodiš po sebi? :))))))))))))))))))))))))

Saj menda se ne čudiš, da si ločen, kaj?

To pišejo ljudje brez okusa:)

Lasje pri ženski so ZAKON, ne glede na leta!

Đizs, sam Janbkovićevo babo pogledaš, lasje krasni ona pa tak star grob fris….. ji ne paše sploh…[/quote

A, jebiga, kako si pa ti predstavljaš teto iz ozadja? Kot neko barbiko, ki jo neobeden resno ne jemlje? Ko te Mija Jankovič pogleda s svojim udbovsko izurjenim pogledom, so kolenca takoj mehka. Je vse takoj jasno. A še niste opazili, da se Zoki najbolj napihuje samo takrat, ko ni Mije zraven. V spremstu žene je zmeraj ko ena ovca. Ves zadržan in previden.

Nazadnje sem imela valovite dolge lase pri 36- ih.Takrat sem tudi krasila foto studio cca eno leto..potem so me ven zabrisali:)))

No,zdaj ko jih imam 40+ pa se strinjam da takšni dolgi lasje niso več zame..Pravijo stilisti “leta gor,lasje dol” 🙁

Imam še vedno daljše,kratek las mi ne deluje ženstveno.Težko razumem damo z 0,3 pristriženimi lasmi.Ogabno.Čeden pažek oz. do ramen je čisto prav:))

New Report

Close