Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kriterij za mini krilo

kriterij za mini krilo

Živjo,
že celo življenje ne nosim mini krila, ker sem precej samokritična in mislim, da nimam
lepih nog. Mogoče so malce “krive”. Ali je primerno, da oblečem oblekico do kolen? Ali je to velik kiks, ker pač nimam popolnih nog. Zanimajo me vaša mnenja.

Odvisno, kakšne nepopolne noge so to? In, ali se to zdi samo tebi, ali tako menijo tudi tvoji najbližji?

In,krilo do kolen ni mini krilo:)))

Če misliš, da ti lepo pristoji se obleči v to kratko kiklo. Moraš pa vedeti, ali se oblačiš zase, za svojo dušo, ali pa da kakšno moško oko pokuka po nogah.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

A si morda že razmišljala o nič krilu…….

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

nekje sem slišala,če si majhne postave,ti priporočajo krilo do ali malo nad koleni,
ker ti podaljša noge in zraven obuj petke,

mega ne,zakaj pa ne bi smela nosit krila?
redko katera ima popolne noge

dobra rit

Če se ti zdi, da ga lahko nosiš, ga obleci. Da si vsaj povprečna. 😉 Danes si lahko napaseš oči na marsikaterem dekletu ali fantu, ki določenega oblačila sploh ne bi smel nosit, pa ga pogumno obleče. V poletni vročini, pa na morju in še kdaj in kje vidiš vse mogoče. Eni se požvižgajo na mnenja, važno se jim zdi, da so sami sebi všeč, drugi pa so zelo kritični in se kljub povprečni postavi skrivajo v dolgih hlačah, krilih, majicah.

Obleci se tako, da se boš počutila dobro. Mene bolj kot krive noge motijo debela stegna in zadnjice, ki so oblečene v pajkice ali take hlače, da se še spodnjice vidijo. V oči mi pade tudi preveč vpadljiv make up, skratka kič na kvadrat na človeku. 😉 Popolne noge so redkost. Ko smo že pri tem, me pa tudi moti, d anaša predsednica vlade kljub lepim nogam nosi občutno prekratka krila. Ni na morju, ni na privat žurkah in bi morala malce bolj pazit. Videla sem fotko, ko je nekje na meji z Madžarsko odpirala cesto z madžarskim predsednikom in mini plašč s premini kiklco mi nikakor ni všeč.

b blo treba noge videt, pa bi bilo lažje svetovat. Predlagam …enga selfija tvojih nogic prpopi tu gor …

Če se dobro počutiš v krilu, si ga obleči zaradi sebe, če se pa ne počutiš dobro, pa si ga pač ne. Ne obremenjuj pa se z ljudmi okoli sebe, ker tisti, ki imajo čez druge kaj za povedat so ponavadi tisti, ki imajo sami s sabo največje probleme. In takim bo šlo tvoje krilo v nos, pa če ti to nesrečno krilo paše ali ne. Popolne so pa samo mone za računalniki, na ulici pa jih ravno ne srečaš.

Po tridesetem naj bi ženske nosile krila malček, ampak res malo, nad koleni. In nič krajše. Ja naša Alenka odločno pretirava in ne upošteva osnovnih modnih pravil.

Glede nog pa tako. Malokatera ima popolne. Zato pogumno natakni krilo. Jaz imam tudi meča precej močna, pa zadnji dve leti pogumno zlezem v ravno krojeno krilo do kolen. In vsi mi rečejo, kako dobro zgledam. Vedno sem se skrivala za nekimi dolgimi krili čez koleno. Pa sem očitno, ne da bi se zavedala, zgledala grozno. Sedaj imam en klasično krojen kostimček s takim krilom, črno žametno krilo ter za poleti dve krili malo bolj športni v olivno zeleni in bež barvi. Zraven majčke, telirane srajce ali kakšen puli vse do sredine bokovv (tudi tu me ni tako malo).

Toplo priporočam na TLC ogled oddaje What not to wear voditelja Stacy in Clinton. Jaz sem se veliko naučila in moram reč, da so ljudje okoli mene opazili in mi dali pozitivne komplimente. Čeprav nosim 42 ali celo 44 konfekcijsko številko, in nisem ravno manekenske višine in postave.

Našla sem trgovino, kjer imajo take priporočene kroje oblačil, kar je zelo pomembno. Mi ustreza, in praktično ne iščem več drugje. V redu kvaliteta, solidna cena, lepo izdelano, krojena, prilegajoča oblačila.

New Report

Close