Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek segedin in beli žganci

segedin in beli žganci

Ker vem, da je tu veliko dobrih kuharic prosim, če mi lahko katera napiše kako se skuha segedin in žganci

Žal, ne znam pomagat. Žgancev ne znam naredit, segedin sem že, a vsakič po kuharski knjigi.

http://www.gurman.eu/recepti.php?Article=2443&S=6

nova
Uredništvo priporoča

http://www.mojirecepti.com/recept/beli-zganci-s-krompirjem.html

lahko pa: vpiši v Google….dobiš veliko receptov

Jaz prepražim čebulo, dodam na kocke narezano svinino in popražim, dodam sladko papriko. Potem dodam kislo zelje, po potrebi ga prej splahnem pod vodo, če je prekisel. Zalijem z vodo. Dodam lovorjev list, solim po potrebi, mleto kumino, včasih na zelo drobno narezan 1 olupljen paradižnik. Potem to kuham in naredim še malo podmeta.

Problem so žganci, tudi nikjer na netu ni pravega recepta.
Vsi recepti ki sem jih našla so s krompirjem,

samo piskati je treba…;)

Julya

Re: beli zganci

28.11.06 10:32

No, jaz jih delam brez krompirja. V višjo teflonsko ponev stresem moko in jo med mešanjem segrejem. Mora postati vroča in sipka, ne sme pa spremeniti barve. Potem jo počasi zalivam s slanim kropom in neprestano mešam, da se naredijo žganci. Za drobne dolijem manj vode, za bolj debele več. Je pa treba biti res previden pri vodi, saj jo je kaj hitro lahko preveč. Tako dobljene žgance lahko po želji zabelim z oljem ali stopljenim maslom in še enkrat dobro premešam. Posodo pokrijem in jo postavim na električno ploščo (steklokeramika) na 1. Počasi jih dušim še kake pol ure, da se moka skuha. Vmes občasno premešam in spustim paro iz posode. Na koncu pustim še odkrite na minimalni toploti, da izhlapi odvečna vlaga. Vmes večkrat premešam. Tako pripravljene žgance nato po okusu še zabelim po želji jedcev. Enako pripravim tudi ajdove ali ječmenovo-ajdove žgance, dobri pa so tudi koruzni, ki pa jih jaz še nisem delala.

Jaz delam ajdove žgance. V slani vodi skuham 1 nariban krompir, potem stresem ajdovo moko in v sredini naredim skozi luknjo s kuhalnico in sicer ročko.Potem kuham 15 minut. Odlijem vodo in jo prihranim. Potem s kuhalnico zmešam in po potrebi dolivam tekočino. Potem jih nadrobim z vilico in sicer tako, da jih dam na kuhalnico in potem pa z vilico drobim v posodo. Zabelim z ocvirki.

samo piskati je treba…;)

Julya

Re: beli zganci

28.11.06 10:32

No, jaz jih delam brez krompirja. V višjo teflonsko ponev stresem moko in jo med mešanjem segrejem. Mora postati vroča in sipka, ne sme pa spremeniti barve. Potem jo počasi zalivam s slanim kropom in neprestano mešam, da se naredijo žganci. Za drobne dolijem manj vode, za bolj debele več. Je pa treba biti res previden pri vodi, saj jo je kaj hitro lahko preveč. Tako dobljene žgance lahko po želji zabelim z oljem ali stopljenim maslom in še enkrat dobro premešam. Posodo pokrijem in jo postavim na električno ploščo (steklokeramika) na 1. Počasi jih dušim še kake pol ure, da se moka skuha. Vmes občasno premešam in spustim paro iz posode. Na koncu pustim še odkrite na minimalni toploti, da izhlapi odvečna vlaga. Vmes večkrat premešam. Tako pripravljene žgance nato po okusu še zabelim po želji jedcev. Enako pripravim tudi ajdove ali ječmenovo-ajdove žgance, dobri pa so tudi koruzni, ki pa jih jaz še nisem delala.[/quote]

na ta način smo včasih delali lepilo za papir, le pare nismo spuščali iz posode, ker je morala biti zmes bolj redka.
pa na navadnem šporhetu na drva, steklokeramičnih včasih še v trgovinah niso imeli, kaj šele mi. danes imamo pa kar indukcijskega.

žgance smo jedli koruzne, ob praznikih pa ajdove…

New Report

Close