Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ločena, sama, noseca s sexfrendom

Ločena, sama, noseca s sexfrendom

Oba sva ločena, vsak s svojimi otroki, vsak na svoje samostojna. Prijateljujeva že nekaj časa, v bistvu sexava, ko nama zapaše. O tem, da bi bila kaj več nisva govorila, to bi bilo težko, ker je posredi njegov egoizem in nesrčnost. Ugotovila sem, da sem noseča. Ljubezni, moči, energije imam dovolj za malega sončka, tudi ne bo lačen in nag. Razmišljala sem, da mu niti povedala ne bi, kaj šele obesila to odgovornost. Naj uživa. Jaz bom pa neizmerno srečna. Odpraviti to malo pikico?!

Ni najbolj primerna tema za provokacijo.

važno je da razmišljaš, kako se bo otrok počutil, ker kao ne veš kdo je oče. kako mu boš to razložila?? to ni okej!

Če lahko, pa če meniš da je tako prav. Potem nismo mi tukaj, da te bomo sodili.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

z napisane 3 stavke je kar dosti nasprotujočih si občutkov 🙂

razmisli in naredi tako, kot misliš da bo najbolj prav … nikakor pa ne zamolči očeta otroku in otroka očetu!

Te smem vprašati, ko si sexala s tem tipom si bila karkoli zaščitena kondom KT? Si si želela zanositi?

spet ena tipična slovenka ki spolnost smatra kot občasno športno dejavnost

ZA BRUHAT.

In potem, ko se ti bo sprdnilo drugac, ga bos pa ozela do spodnjic in bo zaradi tebe ( ker mu nisi povedala in cas za dna bo zamujen ) tip placeval prezivnino z ogromnimi obrestmi za ne vem…10 let nazaj.
Tolko o postenost zensk.

Razmisli o otroku. Bodi poštena do otroka in seveda od očeta otroka.
Otroka ne smeš zamolčati njegovemu očetu in nikakor ni pošteno do otroka, da mu zamolčiš kdo je oče.

Črni vitez, otroka si ni naredila sama. Očitno je tip seksal brez zaščite, zato je odgovoren za tega otroka.

Saj ni problem. Najela boš Bety varuško: http://med.over.net/forum5/read.php?151,9324838

Bo imela še eno potrditev o grdih moških.

Eni še tega športa nimajo. :)))

ZA KOZLAT. 😉

beda ja, raje imam albanko

Se strinjam, da je odgovoren..itak..ampak ce mu ne pove, kako naj bo odgovoren. Po desetih letih ga bo pa tozila in bo ON prasec, ker ni placeval.

Ni provokacija, se tudi kaj takega zgodi v današnjih časih. Otroku bom povedala, ko me bo spraševal o očetu. Očetu pa ni treba vedeti zanj. Ja, ko bo čas primeren. Nisem packa, da bi izsiljevala očeta. Koliko otrok je že zrastlo brez očetov?

Se strinjam, da je odgovoren..itak..ampak ce mu ne pove, kako naj bo odgovoren. Po desetih letih ga bo pa tozila in bo ON prasec, ker ni placeval.[/quote]

Sem te narobe razumela.
Se strinjam s tabo. Pa tudi ne glede na to ali ga bo kdaj tožila ali ne, ima oče pravico, da izve sedaj. Ne čez 10, 20 let.

Oprosti avtorica samo to se mi pa zdi svinjsko od tebe da ne boš njemu povedala za otroka! Res no, tudi če sta bila neodgovorna oba, in tudi če je on neprimeren starš si ZASLUŽI izvedeti da je oče tvojega otroka, pa naj bo kakršenkoli že. V prihodnje pa so sorry če bom zlobno zvenela ampak moje mnenje je da tisti ki nimajo niti par € za kondom tudi niso zreli za seks. Izvzeti tisti, ki planirajo otroka.

Pa še to, Slovenija je majhna vsi se poznamo med sabo več ali manj, in tale dedec bo itak slej ko prej izvedel da je ta otrok njegov…

Nisem packa, nisem packa…oh jaz pa ze ne!! Ljubica, a ves kolkokrat je bilo to ze videno in slisano!
Ocetu povej takoj, ce imas postene namene.
Le zakaj bi mu prekrivala…hmm? In zakaj pa nima pravice vedet?
Al je provokacija, al pa nimas postenih namenov in bi se rada na racun otroka okoristila!!

aja in sploh ne bo opazil, ko bo naslednjič prišel seksat, da te je mal več skupej. A je slep mogoče?

Ja, to je tvoj pogled na tvoje lastnosti in posledično dejanja…

Jaz npr. te pa doživljam kot kurbo in zvodnico.

Pa še to, da bo ta otrok lahko zelo njemu podoben? A na to pa nisi nič pomislila? Daj no komu se boš lagala, če si fer in ženska na mestu mu boš takoj povedala. Drugič pa pomisli na zaščito preden seksaš z nekom s katerim že od začetka veš da je samo fu*k-frend, kondomi niso tako dragi pa v vsaki štacuni in kiosku jih prodajajo to vsak mulo ve.

Se strinjam, da je odgovoren..itak..ampak ce mu ne pove, kako naj bo odgovoren. Po desetih letih ga bo pa tozila in bo ON prasec, ker ni placeval.[/quote]

Ne veš niti kako to izgleda v praksi. Če mu ne pove, potem se ne podpiše očetovstvo, če se le to ne podpiše, ni preživnine od kot terjat. Če se ji pa čez 10 let zazdi, da bi kaj terjala, mora najprej očeta vpisat, torej podat očetovstvo, ko se to uredi pa lahko kaj zahteva pa ne za 10 let nazaj ampak za tisti čas, od kar je vložila tožbo za očetovstvo. Če pa nekdo kaj takega vloži pa je drugemu ja jasno, da je nekomu oče.

Avtorica ne vem, jaz sem bila pred leti na istem, z tem, da sem imela 25 let in nobenega otroka od prej. Otroka sem obdržala, takrat sem imela lepo službo, podporo družine. Otrok se je rodil, očetu sem zanj sicer povedala, ampak sem pa njemu prepustila odločitev, da ima stike ali pa ne. Odločil se je, da ne želi stikov, jaz nisem terjala nič in niti ne bom. Ko bo otrok dovolj velik, mu bom seveda povedala kdo in kje je njegov oče, ampak zaenkrat še ni potrebe. Za otroka mi seveda ni žal, so pa bili trenutki, ko sem dvomila v svojo odločitev, biti samska mama ni lahko, kasneje sem se tudi odselila na svoje in pomoč družine je odpadla. Če bi se še enkrat odločala, bi se verjetno drugače ne glede na to, kako imam tega otroka rada. V življenju se marsikaj spremeni, tako se je meni tudi moj dohodek, stanovanjske okoliščine. Največji problem pri takih odločitvah pa predstavlja okolica. Jaz živim v manjšem kraju, ker imam sama otroka sem seveda najhujša p… na vasi, tudi v šoli otroka zafrkavajo čes nima očeta. Kot fant tudi marsikatero všpiči, ne moreš mimo, da se ne bi kdo obregno, češ poglej kakšen je otrok, ker nima očeta. Pač slovenci smo že po večini 100 let odzadaj po gledanju na družino, edina prava je pač oče+mati, tudi če je foter pijanec, če maltretira vse po vrsti, če je otrok zlorabljen…glavno, da ima otrok “pravo” družino ne glede na to kakšna je.

Zakaj sem neodgovorna? Do sebe in svojih še preveč. Če mu povem, me bo silil v abortus. Nočem tega storiti. Sama lahko in zmorem poskrbeti za malo pikico.

Kolikor jaz vem se zna kasneje zakomplicirat, ko boš npr. hotela dat otroka v vrtec, boš potrebovala subvencijo in takrat bodo zahtevali nekakšno dokazilo glede preživnine oz. da je ni itd. preživnina pa naj bi bila pravica otroka. Skratka preveri.

ni čisto tako, veš je razlika. Ti si očetu povedala, kar je prav.
Kar pa naštevaš naprej je pa tako ali tako slovenski standard. Sem otrok ločenih staršev, gnilega fotra in vem kake pripombe letijo potem na otroke. Sem jih občutila na lastni koži.
Važno pa je, da si ti mirna, da si pošteno povedala očetu kaj in kako in da bo tudi otrok imel možnost zvedeti kaj in kako se je zgodilo, da ni to neka vojna tajna.

Ja, to je pa čisto res.
Tudi recimo pri republiški štipendiji se zakomplicira. Vprašaja to po preživnini. Takrat boš pa povedala kaj? Da ne veš kdo je oče? Ali pa boš rekla, da veš in da nočeš, da oče zve in da bo zato tvoj otrok brez štipendije?

Ja skrajno neodgovorna si. To je dejstvo. Ob ženskah, ki to počnete, mi gre res na bruhanje. Ni ti mar za otroka. Mar ti je le zase. Ti hočeš svoje gene širit okrog. Malo ti pa je mar kako bo z otrokom.

New Report

Close