Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek iščemo mizarja…

iščemo mizarja…

predvsem resnega, kateri bi prišel na dogovorjeno lokacijo v Ljubljani – Moste…
Imamo željo skrajšati prodajni pult v lokalu….

A pozna kdo kakšnega resnega kandidata? Če je kdo tu, naj mi zaupa telefon oz. piše na mail [email protected]

Hvala…

P.S. Do sedaj so hodili samo na oglede, se z vsem strinjali, kasneje pa rekli, da nimajo časa…

Na Povšetovi tam k biciklne prodajajo, sam čez cesto ene 20 m prot ljubljanci je mizar. Vem da dela tudi po terenu.

Ko sem iskala mizarja za izdelavo spalnice, sem jih poiskala na netu enih par iz okolice, vsem poslala po mailu povpraševanje in potem izbrala najugodnejšega. Se je zelo obneslo.
Pa skrajšanje prodajnega pulta itak najbrž ni kakšna posebna znanost.
Mogoče je bolj vprašanje, komu se bo sploh ljubilo s tem ukvarjat…

saj to je to…. da se noben noče s tem za.bavat in naš fotr ima očitno prevelike želje in preveč komplicira… zato vsem “dol pade”

Postavi se v vlogo obrtnika. To so dela, ki terjajo veliko režije, efektivnega dela je pa malo. In ja, še danes slišim: ja pa saj si samo pol ure švasal, sej si sam tole odrezal,…………………………

Noben pa ni videl potujoče delavnice vredne za flet na periferiji, časa porabljenega na vožnji, priprave na delo, pospravljanje…
Veš, 4 leta sem bil v lj. hišnik na klic, delal ni da ni… Tak da, reci fotru naj pošten tošln odpre, pa bo imel prec narejeno…

Poslala sem vam mail.

Lp

“hvala M.M. ,,, sem vam odgovorila…

Ni za kaj, rada pomagam če le lahko, upam da bo težava kmalu odpravljena:)

Lp

Postavi se v vlogo obrtnika. To so dela, ki terjajo veliko režije, efektivnega dela je pa malo. In ja, še danes slišim: ja pa saj si samo pol ure švasal, sej si sam tole odrezal,…………………………

Noben pa ni videl potujoče delavnice vredne za flet na periferiji, časa porabljenega na vožnji, priprave na delo, pospravljanje…
Veš, 4 leta sem bil v lj. hišnik na klic, delal ni da ni… Tak da, reci fotru naj pošten tošln odpre, pa bo imel prec narejeno…[/quote]

lej se čisto strinjam… ampak tu ni bil problem denar,… če prideš in obljubiš, da boš zadevo zrihtal, naredi kaj na tem. Ne pa da se pol 14 dni na telefon ne oglasi, … ko ga končno dobiš, pa reče, da nima časa – to zame ni resnost….

Jp, vedno govorim da dela je dovolj… Celo preveč, in se marsikateri “mojster” iz strank dobesedno norca dela…

No, upam da boste zrihtali…

če še potrebujete mizarja pokličite na tel 040165625 alen, je fant od besede,meni je vse zrihtal in uredil med drugim tudi stvari s katerimi se drugim sploh ni dal ukvarjat, ali so pa rekli da je s tem preveč dela, bla bla

New Report

Close