Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek JAHORINA

JAHORINA

A je že kdo smučal v letošnji smučarski sezoni na Jahorini?
Zanima me kok je kaj snega, kake so proge, …. pot do Jahorine?
Hvala …

mi letos konec decembra,vendar nismo smučali ker ni bilo snega oz. le za vzorec. Napovedan ni do konca meseca, pa tud če bo ga more zapadit vsaj slab meter pravijo tud domačini da pokrije kamenje!
Pot 8 ur.

http://nastanitev-pozimi.si/jahorina/

sicer pa na netu najdeš več, tudi opis poti- lahko si sam/a izračunaš.

Letos verjetno še nihče ni smučal, ker ni snega. Sezono so sicer pričeli v sredini decembra, ampak jim je dež prekrižal račune… Snega ni, naprave ne delujejo, razen ena šest sedežnica – ta vozi do enega kafiča, ki so ga naredili iz (preostalega) snega.

Drugače so pa proge čisto v redu. Imajo nove žičnice in teptalce. Mi smo se lani čisto lepo nasmučali. Cena dnevne vozovnice je bila 17 EUR. Cene hrane in pijače na smučišču – poceni! Hoteli in ostale nastanitve – od hotelov je najcenejši Bistrica, od dražjih pa Vučko in spa(ne vem kaj že). Jaz na tvojem mestu ne bi šla preko agencije. Obvezno pa počakaj z rezervacijo dokler ne zapade sneg. Od drugih stvari pa ne pozabi naročiti konvencijsko potrdilo za Bosno (ZZZS) in ne hodi brez zelene karte. Tam okoli Sarajeva vozi po omejitvah, še sploh v tistem delu, ko iz mesta zaviješ proti Jahorini, ker policaji samo čakajo, da si malo popravijo finančno stanje 🙂

New Report

Close