Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski športno aktivni in razgledani moški

Samski športno aktivni in razgledani moški

Spodaj ena sprašuje o spoznavanih portalih.
Mene pa zanima, tiste, ki iščete take moške nad 35, ki so radi športno aktivni, radi potujejo, radi berejo, so razgledani. Je smiselno jih sploh iskatih na takih portalih?
Čekiram te portale pa moški, ko jih vprašaš po rekreaciji, rečejo, da nimajo časa, mogoče kak sprehod in to je to. Če vprašaš kaj berejo rečejo, da nič ali pa kvečjemu Slovenske novice. Če jih vprašaš kako preživljajo dopust, pravijo, da ležijo na plaži.
Kje so pa tisti aktivni moški, ki radi tudi kaj preberejo, ki gredo radi na kako potovanje, ki jim je rekreacija pomembna?

Ma takih ni. Edini šport je dvigovanje flaše piva v gostilni.

Sem optimistka in verjamem, da se najde še kak tak, samo ne vem kje.
Menda niso že vsi oddani.

nova
Uredništvo priporoča

Smo tukaj okrog tebe ampak na žalost (tvojo in mogoče tudi našo) nismo na tržišču.

Se opravičujem za površno branje in s tam na neustrezen odgovor. Spregledal sem pridevnik 🙁

Kolikor sem se pogovarjal s samskimi kolegi – so bili tam tudi nekateri, ki so takšni kot opisuješ.
In pritoževali so se nekaj podobnega kot pišeš ti.

Razmerje med takšnimi kot si jih našla in takšnimi kakršne iščeš je (na portalih) verjetno vsaj 50:1, če ne več. Torej moraš razviti dobre “filtre” za iskanje in ne smeš obupat pri prvih 50 ali 100 neprimernih.

SIcer pa so verjetno takšni kot iščeš na rekreaciji, kje s prijatelji ali v službi. Kaj pa če koga spoznaš po službenih kanalih? Sestanki, predstavitve, seminarji, itd?

Taki moški iščejo kaj boljšega, kot neko zdolgočaseno babo, ki bere spletne portale za spoznavanje. Takih moških na proptalih ni, ker imajo dovolj ponudbe v živo.

V službi smo same ženske. Tam ni šans.
Na rekreaciji pa sem ponavadi sama. Kolegi so vsi poparčkani pa se ne družimo več.

Ajaaaa, ti si torej v soboto 7 ur hodila po dežju in v megli? Pa prav tako nisi koče našla kakor mi?

Ajaaaa, ti si torej v soboto 7 ur hodila po dežju in v megli? Pa prav tako nisi koče našla kakor mi?[/quote]

V soboto je bilo ok vreme. Ni bilo dežja. Včeraj me je pa res malce opralo.

Poznam enega takega in garant ni na spletnih portalih. Je pa postal tudi tako izbirčen, da vprašanje, če sploh še aktivno išče.

pa kaj ste eni res cel čas v šoli prespali..
če bi poznali verjetnostne rečuna oz kombinacije na temo variacije..
je jasno da se vaši zahtevki nikakor ne morejo udejanit v reali..

mora brat…..koliko od 100-200K (teh med 30 in 45) moških jih bere??
mora bit fit..rekreativec…koliko od teh ki jih bere je rekretaivcev z tricepsi in bicepsi..
mora bit vizualno lep privlačen..koliko od teh z tricepsi je lepih in privlačnih..
mora bit razumevajoč, razgledan, topel..koliko od teh vizualno lepih jih je tudi razgledanih, ??
mora imet denar…koliko od teh razgledanih jih ima denar??
mora znat delat, kuhat, prat..koliko od teh z denarjem jih zna prat??
mora bit na portalu..koliko od teh ki obvladajo tud pranje pa jih je na portalih,.. res?? če so že taki super truper jih reala takoj “pobere” !!
in nenazadnje..mora se javljat na MONu..hahah..
morda je takih… 0.37 kos-a..

ti ki sščeš lahko pustiš kakšen kontakt

Vidim, da se ne spoznaš najbolje. Veš rekreativec še ne pomeni nabildani tricepsi in bicepsi.
Nikjer nisem pisala, da mora biti lepotec. Mišičnjaki me sploh ne privlačijo tako, da prosim ne o teh bicepsih.
Zakaj misliš, da razumevajoč in pameten in topel in tako naprej ne gre skupaj?
Kje sem pisala o tem, da mora imeti denar? Denar si lepo sama zaslužim, zato ne iščem tipa, ki bi bil bogat.
Mora pa znati sam zase poskrbeti, to pa ja.

Ne boš ga našla na taki strani. Če je aktiven redko pride do interneta.

Ajaaaa, ti si torej v soboto 7 ur hodila po dežju in v megli? Pa prav tako nisi koče našla kakor mi?[/quote]

V soboto je bilo ok vreme. Ni bilo dežja. Včeraj me je pa res malce opralo.[/quote]

A pol se pa nismo videli…

Hotel sem samo povedati, da ni problem kraj srečanja, temveč način. Poguma vam manjka človeka ogovoriti, se zanimati za njega, povedati kaj o sebi,.. … biti odprtega duha, brez predsodkov, vendar z mejo dostojnosti…

Tip, ki zna sam zase poskrbet, ne rabi babe, ki mu bo cel čas visela za vratom. Iz tega foruma je razvidno, kakšni moški rabijo žensko ob sebi: taki, ki jim tarzančki iz riti letijo, taki, ki ne znajo kuhati, ne obvladajo gospodinstva, rekeracija jim je tretja briga…

Avtorici svetujem, da bere prispevke, kejr druge uporabnice med vrsticami povedo, kakšne moške imajo doma. Bo dobila malo občutka, kaj lahko sama dobi v trajni zvezo.

V soboto je bilo ok vreme. Ni bilo dežja. Včeraj me je pa res malce opralo.[/quote]

A pol se pa nismo videli…

Hotel sem samo povedati, da ni problem kraj srečanja, temveč način. Poguma vam manjka človeka ogovoriti, se zanimati za njega, povedati kaj o sebi,.. … biti odprtega duha, brez predsodkov, vendar z mejo dostojnosti…[/quote]

Veš pogum imam, da človeka pozdravim, mislim moškega, ampak, če niti ne odzdravi, si ne upam naprej gnjavit. Če odzdravi in se nasmehne, potem še kako rečem. Samo opaažam, da pri 50+ to ni problem. Večinoma so takoj za pogovor, se radi kaj pomenijo. Problem pa je, da mene zanimajo mlajši.

Tole mi je padlo v oči; zakaj pa se ne družiš več s pari? Tako se vendar spozna še cel kup novih ljudi, npr. ev. znanci in prijatelji od kolegove nove punce, ipd.

Veš niso vsi moški tako slabi kot jih ti vidiš.

Tisti, ki so dobri, tudi sami čist dobro vzdržijo.

Tole mi je padlo v oči; zakaj pa se ne družiš več s pari? Tako se vendar spozna še cel kup novih ljudi, npr. ev. znanci in prijatelji od kolegove nove punce, ipd.[/quote]

Nimajo želje, da bi jim svečo držala. Družili smo se dokler so bili samski, potem so šli svojo pot. Ostajajo pa taki 20letniki in 20 letnice.
Ostali, pari, pa se potem še vedno ukvarjajo z rekreacijo, ampak seveda s partnerji. Ne več z družbo. Ali pa si za družbo dobijo druge pare.

vidim da tudi ti lih nisi z inteligenco na TI..
zato verjetno tudi takšen “obvoz” iskanih oseb..

skratka..
ženske imete veliko kriterijev..
ali so vsi ti in takšni, kot sem jih jaz karikiral za poanto, seveda ni važno..
pomembno je, da je takih iskanih oseb MALO..
še manj pa, da jih najdete na takšnem portalu..

kot bi iskal odlično, veliko, čisto, kepo zlata v ….središču mesta..
oz kar bolje ..pred svojim pragom..

dajte no malo možgane uporabljat..

glede specifične oz. željene “vrste”, pa tole..
gre že za “starejšo” sfero, ki ve kako se stvarem streže..
malo so se že unesli, in jim vsakdo ne bo solil svoje kriterije..
pa tudi vsaka kikla, četudu krajša, še ni zagotovilo da bodo zastrigli z ušesi..
če pak so že v teh letih in rekreativci..
je pa povečini to njihov “Final” domet..

Veš naštela si kup kriterijev, ki jih v resnici nimam. Torej ne piši nekaj, kar ne drži.
Pisala sem samo kriterije, ki jih tudi sama izpolnujejem.
Si predstavljaš žensko, ki zelo rada potujem in aktivno preživlja dopuste, da je s tipom, ki samo doma ždi?
Si predstavljaš žensko, ki komaj čaka, da grem po službi v naravo športat, da ima tipa, ki gre raje v gostilno ali na net kot pa ven v naravo?
Si predstavljaš, da ženska, ki ne mara čenč, ima tipa, ki bere le čenčaste revije in časopise?
Misliš, da bi to šlo?
Podobnost se mi zdi zelo pomembna.

A pol se pa nismo videli…

Hotel sem samo povedati, da ni problem kraj srečanja, temveč način. Poguma vam manjka človeka ogovoriti, se zanimati za njega, povedati kaj o sebi,.. … biti odprtega duha, brez predsodkov, vendar z mejo dostojnosti…[/quote]

Veš pogum imam, da človeka pozdravim, mislim moškega, ampak, če niti ne odzdravi, si ne upam naprej gnjavit. Če odzdravi in se nasmehne, potem še kako rečem. Samo opaažam, da pri 50+ to ni problem. Večinoma so takoj za pogovor, se radi kaj pomenijo. Problem pa je, da mene zanimajo mlajši.[/quote]

Koliko mlajši?

New Report

Close