Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hotel Čateški dvorec…..je že kdo bil tam

Hotel Čateški dvorec…..je že kdo bil tam

..in kako ste bili zadovoljni?

lepo, zadovoljni, dobra hrana… ustrežljivi, lepe sobe…

ravno pred dvema tednoma. vsi smo bili zelo zadovoljni. tako prijaznega osebja se nisem videl. definitivno nisem bil zadnjic.

nova
Uredništvo priporoča

Super. Samo za Družine, ali pa zaljubljence NI to kraj pravi. Je pa za LJUBIMCE, če razumeš…

No job-no money, no money-no women, no women-no problem!

Totalno razočaranje tudi iz najine strani. Tam sva bila z najinim 3 letnim otrokom in on ni bil upravičen do hrane tako da sva mu midva dajala iz svojega krožnika, za zajtrk pa sem moral ukrasti kruh iz sosednje mize ko so gostje odšli saj je bil za vsakega samo en kos.

Hotel potrebuje novega lastnika TAKOJ!

In še vprašanje šefice ob zajtrku: A BOSTE HRENOVKO ALI HAM AND EGGS?

In moja reče bom hrenovko.
Pride čez pet minut in porine na mizo HAM AND EGGS ter reče: hrenovk ni več tole pojejte.

NIKOLI VEČ

pohvale so verjetno od šefice in njenih zaposlenih…saj ne verjamem, da sta nožni obe plati…ful slaba in neskončno dobra

mah ni blo nevem kaj, pa nisem presrana, sploh ne ampak kot je napisala oseba …vse drži
tudi pri nas je blo tako da nas je spraševala kaj bomo jedli ( vzeli smo dvakrat dvoposteljno sobo, otroka sta bila tako ločena in imela svojo sobo) in potem prinesla dva jajčka pečena za oba otroka in dva za naju
pa smo mogli prosit za še in potem še za kruh, naslednji dan smo hoteli hrenovke in smo dobili eno hrenovko…..otroci so malo večji in pojedo že malo več, ni šans da bi bilo karkoli samopostrežno
večerja je bila zelo pozna, mislim da okoli 7, do takrat smo potem kupovali v Čateških tiste drage hot doge in palačinke…

večerja je bila porcionirana, nič zato..a saj veste kakšni so otroci, lahko bi vsaj povedala kaj bo za večerjo ali predlagala še kak meni….

Pozdravljeni!

Nikar ne nasedajte slabi reklami in kritiziranju,za kar smo Slovenci še kako znani.Mi smo bili tam konec avgusta in smo bili nadvse zadovoljni.Naj povem,da smo v preteklosti zelo veliko potovali in vemo kaj je dobra in kaj slaba ponudba.To ,da manjka hrane je totalna laž,zjutraj je polna cca4m dolga miza samopostrežnega zajtrka,od pečenih,mešanih jajčk,marmelade masla,hrenovk,kosmičev in še veliko več,ter raznih toplih napitkov, z obilo kruha,tako da gospa ki opisuje pred mano,da je mogla krasti kruh iz druge mize, se pošteno laže in se lahko sra,muje,da na takšen način škoduje njihovemu poslu.Večerje so postrežene,hitro,vedno juha,glavna jed in sladica ,za dobrodošlico pa po večerji vedno 1dcl dobrega domačega cvička ali soka.Vse je zelo okusno,porcije pa velike in vsi gostje so bili zelo zadovoljni.Naj omenim,da so sobe nadstandardne,mi smo leta hodili v Portorož v grand hotel Bernardin in moram povedati,da sobe niso nič manj luksuzne kot tam.Poleg ugodne ponudbe vam dajo še dve vstopnici za toplice,tako da za tak denar dobiš več kot preveč.Mi se bomo še vračali in hotel priporočili vsem ,ki jih poznamo,zato tudi vsi ,ki oklevate z odločitvijo,le pojdite in uživajte,sploh če imate kakšne majhne otroke,ki imajo tam res svobodo.

družina Šmid

New Report

Close