Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mladi voznik

Mladi voznik

Imamo 18.letnega šoferja in sedaj bomo dali en avto zavarovat za mladega voznika. Ker imamo 2 avtomobila, me zanima, če lahko vozi mogoče tudi 2., ki ne bo posebej zavarovan, če sem z njim v avtomobilu tudi jaz?

men se zdi, da obstaja neko zavarovanje, ki zavaruje mladega voznika osebno, da vozi različna vozila…
tole kar imate vi, drugega avta ne krije

manj bi natipkala, če bi poguglala: zavarovanje mladi voznik

primer – klik

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]
nova
Uredništvo priporoča

Mi smo go zavarovali-njega kot mladega šoferja in tako lahko vozi katerikoli avto.


Če ima izpit, lahko vozi katerikoli osebni avto (sam), ne glede na to, kako je zavarovan. Zavarovanje za mlade voznike je verjetno le malo dražje od “običajnega”, saj je večja verjetnost nezgode.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz mam zavarovanje za mladega voznika sklenjeno pri Triglavu ampak lahko vozim samo “moj” avto, ki ima polico za mladega voznika. Od očeta avto lahko vozim ampak, če se zaletim bom moral en del škode sam plačat, ker nima zavarovanja za mladega voznika. Sem imel pa cenejše zavarovanje zarad delavnice triglav mladi, ki je bila skupaj s tečajem varne vožnje na Vranskem.

New Report

Close